Antanas ir Jonas kviečia Deivį lažybų

Antanas ir Jonas kviečia Deivį sužaisti stalo tenisą ir susilažinti iš sau mylimų daiktų. Tokiai partijai Antanas pasiryžęs pastatyti „ant kortos“ savo „vyšninę“ Jawą, o Jonas savo gyvenimo meilę - gitarą. Atlikėjams labai įdomu, ką gi šioms lažyboms galės paaukoti Deivis?

Sužinojau, kad Deivis susilažino ir pralaimėjo stalo teniso varžybas savo tėvui. Kadangi aš jo tėvo nepažįstu, tai šį žaidimą ir galbūt lažybas siūlyčiau sužaisti pačiam Deividui, nors pats stalo tenisą labai seniai žaidęs ir jokių šio žaidimo treniruočių nesu lankęs. Mano slaptasis ginklas šiame žaidime yra tai, jog žaidžiu kaire ranka ir mano žaidimo taktika yra juoda gynyba ir varžovo puolimo slopinimas“ – kalbėjo Antanas.

Pasak „Muzikos savaitės“, skirtingai nuo Antano, atlikėjas Jonas gali pasigirti geresniais šio žaidimo įgūdžiais: „Dar mokydamasis mokykloje dalyvaudavau stalo teniso varžybose ir dažnai jas laimėdavau. Stengiuosi savo pomėgio neapleisti, todėl mielai žaidžiu stalo tenisą kelis kartus per savaitę ir dabar. Manau, kad jei šios varžybos įvyks, lygių jose man nebus.“

Atlikėjai nusprendė, kad Lietuvoje be ir taip populiaraus krepšinio reikėtų propaguoti ir kitas sporto šakas. Taigi Jonas bei Antanas taip pat pasiruošę susirungti šaškių, strėlyčių mėtymo bei bilijardo varžybose. Ar kas išdrįs iškviesti sportiškuosius atlikėjus į dvikovą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis