LT United atveža Eurošokį į Ameriką

Dėl Lietuvos valdininkų kaltės, Kovo mėnesį neįvykęs LT United pasirodymas JAV nesumažino muzikantų entuziazmo. Šiuo metu geriausia metų grupe “Bravo 2006” apdovanojimuose pripažinta LT United kraunasi lagaminus ir intensyviai ruošiasi skrydžiui.

Gegužės 11 dieną Čikagoje ji žada surengti įspūdingą šou. Pasak LT United narių, savo įspūdingu koncertu už Atlanto jie sieks ne tik tęsti Eurovizijoje pradėtą Lietuvos populiarinimo misiją, bet ir kelti visos Europos prestižą. Šiam garbingam tikslui pasiekti jungtinių muzikantų komanda paruošė specialią pasirodymo programą, kurią vainikuos ypatingas A. Lukošiaus atliekamas Eurošokis. Analogų ne tik Lietuvoje, bet galbūt ir visame pasaulyje neturintys A. Lukošiaus šokio judesiai žada sužavėti koncerto žiūrovus dar išraiškingesne plastika bei žavesiu.

„Mūsų tikslas – padovanoti žiūrovams džiaugsmą, ir LT United yra būtent ta grupė, kurios koncerto metu šypsenos negęsta žiūrovų veiduose“, – pasakojo grupės atstovas spaudai. - “Tikime, kad charizma ir begaline energija pulsuojantis pasirodymas nepaliks abejingų žiūrovų”.

Koncerto Čikagoje metu, LT United nariai taip pat žada surengti talentų atranką į sekančių metų Eurovizijos festivalį. „Visi, kurie ateis į koncertą, paruošę savo nedidelį pasirodyma, bus pakviesti į sceną padainuoti kartu su mumis“, – šypsojosi, nepanorėjes savo pavardės skelbti grupės narys.

Prieš išvažiuodami į atsakingą kelionę, supergrupės LT United nariai gegužės 6 dieną koncertuos naktiniame klube „Tamsta“, o sugrįžę planuoja surengti dar vieną pasirodymą. Pastaruoju bus siekiama išreikšti padėką Jungtinėms Amerikos Valstijoms bei jose gyvenantiems lietuviams už nuolat jaučiamą palaikymą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis