Kurk abejodamas iki gegužės 15d.

Liko kiek daugiau nei pusė mėnesio, per kurį gali išgarsėti abejodamas. Niekam nepaslaptis "Kvailiai nelaistomi, jie auga patys", "Nuo grindų nenukrisi"... Bet vis dėlto būkite užtektinai drąsus paklausti, "Ar tikrai?". "Yra daugybė dalykų, kuriais mes įtikime nė karto nesudvejoję arba kurie mums atrodo gerai pažįstami, tačiau dažnai jie gali būti pamatyti visai kitom spalvom.

Daugelis teigia, kad rutina yra nuobodi, bet ar tikrai? Juk labai smagu taškytis putomis, kai plauni indus", - sako viena iš konkurso organizatorių, "Self – fish" narė Nelė. Chomičiūtė.

Suabejojimo veiksmas reiškia, kad spaudi nuorodą www.self-fish.com/rintintin, ten nusiunti savo pačią geriausią ir meniškiausią nuotrauką, tada lauki ir gegužės 15d. geriausios nuotraukos (o jų bus apie 80) kabės Florencijos (Italija), Lisabonos (Portugalija), Talino (Estija) ir Vilniaus (Lietuva) miesto gatvėse ant apleistų ar nuliūdusių namų.

Mąstyk, klausk, kurk ir fotografuok gražias akimirkas, verčiančias abejoti "tikrai?" ir papuošk savo miestą. Tik nepamiršk suabejoti ir paklausti savęs, ar tikrai geriausią darbą siunti...Tarptautinio projekto "Rintintin" iniciatoriai, organizacija "Self - fish", teigia, kad jie nenori, jog žmonės pradėtų dvejoti viskuo ir prarastų pasitikėjimą aplinka.

Menines ir taikias protesto formas propaguojantys januoliai kviečia abejoti labiau tuo, kas liūdina, erzina arba atrodo nepakeičiama. "Mes norim, kad žmonės užduotų šį klausimą, kai skamba tokie žodžiai kaip "kasdienybė yra pilka". Galbūt atsakymas į klausimą "Ar tikrai?" įneštų į dienas ir ryškių spalvų", - kalba N. Chomičiūtė.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis