Amberlife: “Muzika prieš “fašius”

Atlikėjas Amberlife inicijavo nemokamą koncertą Lietuvai „1 World“, kuriame kviečiamos dalyvauti populiarios muzikos grupės ir atlikėjai. Koncerto tikslas propaguoti taiką, toleranciją, geraširdiškumą kitos rasės ar tautybės žmonėms.

„Kviečiu visus muzikantus, kuriems svarbios prieš fašizmą ir kitokį ribotumą nukreiptos idėjos. Skatinu jungtis ir drauge surengti koncertą-mitingą Klaipėdoje, kurio pavadinimas ir idėja – "1 World", arba vienas pasaulis!” – sakė atlikėjas Amberlife.

Jam jau pritarė vilniečių grupės “InCulto” muzikantai su Jurgiu Didžiuliu priešakyje, grupė „Skamp“, grupės iš Latvijos, viešo žodžio profesionalas Rolandas Vilkončius, kuris ir ves būsimą koncertą.

Klaipėdos miesto meras Rimantas Taraškevičius, tapęs šio koncerto-akcijos globėju, sakė, kad Lietuvos jūrinis miestas svečius visada žavėjo tolerancija ir draugiškumu.

„Neseni agresyvūs išpuoliai Klaipėdoje suteršė mūsų gerą vardą, tačiau visi supranta, kad tai – tik saujelės nesusipratėlių veiksmai. Tapdamas populiaraus atlikėjo Amberlife inicijuotos muzikinės akcijos globėju, viliuosi, kad mus palaikys ne tik garsūs atlikėjai, bet ir visas Klaipėdos jaunimas“, - kalbėjo meras R.Taraškevičius.

Velykų įvykiai Klaipėdoje, kai nuo faišistuojančio jaunimo nukentėjo ne vienas juodaodis, sukėlė daugelio pažangiai mąstančių žmonių, pasipiktinimą.

Dainininkas, įsitikinęs, jog odos spalva ar gimimo vieta nėra ir negali būti argumentas diskutuojant apie žmonių pranašumus ar silpnybes, neslepia esąs labai nusivylęs klaipėdiečių, kurie surengė šlykščius išpuolius, elgesiu.

„Visada buvau prieš pažiūrų ribotumą, uždarumą, sustabarėjimą. Deja, neseni išpuoliai parodo, kad nepakanta tebėra gaji. – apgailestavo Amberlife, – Tačiau kad ir kaip dėl to būtų liūdna, negalima nuleisti rankų ir į neapykantą atsakyti neapykanta. Tai – lengviausias kelias. Deja, jis veda į nebūtį. Esu įsitikinęs, kad žmonių nuostatos nėra nepakeičiamos. O keisti jas įmanoma tik veikiant pozityvia energija.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis