Ką apie tave pasako tavo apatiniai?

Kai kalba pakrypsta apie apatinius, pavyzdžiui, kas geriau, „bokseriai“ ar įprastos kelnaitės, vieni rausta, kiti aršiai gina savo apatinių pasirinkimą. Svetainė about.com rašo, kad „bokseriai“ populiariausi tarp jaunų vaikinų, nors merginos teikia pirmenybę aptemptoms vaikinų kelnaitėms.

Vaikinai dažnai nėra per daug išrankūs savo apatiniams, nors į juos atkreipti dėmesį derėtų...

Įprasti apatiniai – ne klasika

Šie apatiniai turi prastą reputaciją. Nereikėtų dėti lygybės ženklo tarp apatinių, kuriuos dėvėjai dešimties ir žymių firmų apatinių. Jeigu tau jau 15, bet tu vis dar dėvi prastos kokybės neaiškios spalvos apatinius – mesk juos lauk ir bėk į parduotuvę.

Baltos spalvos medvilnė - atgyvena. Dabar gali rinktis “gumines”, įvairiausių spalvų ir įvairiausio audinio trumpikes.

Jei nešioji naujus, madingus apatinius – neliksi nepastebėtas. Tai ženklas, kad rūpiniesi savimi. Liaukis gąsdinęs merginą iš džinsų kyšančiais “pantalonais”.

Aptempti „bokseriai“

Regis, jog aptemptus „bokserius“ dėvi atletiški vaikinai, kuriems nepatinka įprasti apatiniai arba paprasti „bokseriai“. Vaikinai juos renkasi todėl, kad jie patogūs, gerai priglunda ir prilaiko tai, ką reikia. Vis tik tokie apatiniai, nors ir kokybiški, nieko gero apie tave nesako. Patogumas – kartais lengviausias kelias, o tai nežavi merginos akių. Svarbu pastebėti, kad aptemptos kelnaitės optiškai mažina “privalumus”.

"Bokseriai"

Tai dažniausiai pasirenkamas apatinių tipas tarp vaikinų. Tačiau tai nereiškia, kad “bokseriai” tinka bet kokie. Jei dar turite užsilikusių su skylėmis ar dėmėmis – meskite juos lauk!Bokseriai“ turi būti seksualūs, kadangi jie dengia pakankamai daug. Vis dėlto turi būti palikta erdvės fantazijai. Kaip tai pasiekti? Rinkis “bokserius” su netikėtais piešiniais ar šokiruojančiais užrašais.”Stringai”

Kas dar jas dėvi be striptizo šokėjų? Ar pažįstate nors vieną tokį vaikiną? Taigi… nepatartina, jei nenori, kad mergina netinkamai sureaguotų. Kaip bebūtų, “stringai” asocijuojasi su homoseksualizmu. Na, jei jau išdrįsi – nepamiršk depiliacijos, kitaip nesimatys, kad tu išvis ką nors dėvi…Valgomi apatiniai

Net nesinori apie juos kalbėti. Judam toliau.

Vyriški bikini

Atleistina tik europiečiams.

Jokių apatinių

Dėvėti tiktai kelnes ir daugiau nieko – jūsų pasirinkimas. Nors merginos taip nesužavėsi. Jeigu taip darai, patarčiau savo grožybes rodyti tik sau. Beje, išėję iš tualeto, užtrauktuką užtraukite labai atsargiai…

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis