Skelbiama projekto „Misija Sibiras“ dalyvių atranka

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) šiais metais vėl rengia ekspediciją į lietuvių tremties ir įkalinimo vietas Sibire. Šį kartą į sudėtingą ir daug išbandymų žadančią kelionę bus vykstama rugpjūčio mėnesį.

Misijos tikslas – pasiekti Krasnojarsko krašte esančias lietuvių kapines.

Norintys keliauti anketą ras tinklapyje

 • www.misijasibiras.lt.

  Atranka skelbiama iki birželio 20 dienos. Anketas kviečiami pildyti visi jauni žmonės, galintys pagrįstai motyvuoti savo norą vykti į ekspediciją ir atsakingai prisidėti prie misijos atradimų bei įspūdžių viešinimo. Kelionė truks 20 dienų, gyvenama bus palapinėse ir tik laukinės gamtos sąlygomis.  „Šis projektas tai galimybė jauniems žmonėms parodyti patriotiškumą ir pilietiškumą, bei savo pavyzdžiu skatinti bendraamžius domėtis šalies praeitimi, priminti visuomenei laisvės kainą, stiprinti tikėjimą jos ateities perspektyva”, – sakė projekto koordinatorius Šarūnas Frolenko.

  Praėjusių metų vasarą Lietuvos jaunimo organizacijų taryba surengė tris sėkmingas ekspedicijas į Irkutsko, Komijos ir Tomsko sritis, kurių metu jaunimas tvarkė lietuvių kapines, susitiko su ten gyvenančiomis lietuvių bendruomenėmis, pasakojo jiems apie dabartinę Lietuvą. • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis