Visi skirtingi - visi lygūs

Pastaroji birželio savaitė skirta skatinti Europos jaunimo bendradarbiavimą. Birželio 8 dieną, penktadienį, parodų rūmuose "Litexpo" vyks pagrindinis šios savaitės renginys - forumas „Veiklus jaunimas“.

Jos tikslas - skatinti aktyvaus jaunimo pilietiškumą ir bendradarbiavimą.Įvairių visuomeninių organizacijų ir neformalių jaunimo grupių nariai birželio 8 d. susivienys ir išreikš renginio idėją - visi skirtingi, bet lygūs.Šiemet renginio metu bus sukurta žmonių skulptūra iš daugiau nei 1000 susikibusių renginio dalyvių.

"Veiklaus jaunimo" akcijos organizatoriai visiems besidomintiems jaunimo iniciatyvomis sukūrė ir virtualų forumą

 • www.blogas.lt/veiklusjaunimas .

  Tai kitoks internetinis dienoraštis, aktyviam jaunimui atveriantis naujas galimybes. Blogo lankytojai nuolat nagrinės, diskutuos ir komentuos aktualiausias jauniems žmonėms temas.  Šis blogas pirmiausia informuos apie jaunimo savaitės renginius Lietuvoje, o jai pasibaigus - skatins jaunimą bendradarbiauti, keistis idėjomis ir patirtimi, puoselės skirtingų kultūrų tradicijas.

  Interneto dienoraštyje rašyti komentarus ir publikuoti savo vaizdinę medžiagą gali visi: nuo moksleivių iki jaunimo organizacijų atstovų ar profesionalių jaunimo politikos veikėjų.

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis