Stovykla jaunimui „Golfo akademija“

Jau šį pirmadienį, birželio 11 d., Europos geografiniame centre, šalia Vilniaus, atidaroma pirmoji Lietuvoje vaikų ir jaunimo „Golfo akademija“. Moderniausiame Lietuvoje, Europos centro golfo klube, vaikų golfo stovykla truks 5 dienas.

„Golfas – tai nėra išskirtinis gyvenimo būdas. Tai yra sportas, kurį, jei nori pasiekti rezultatų, reikia žaisti ir treniruotis. Kuo anksčiau pradėsi, tuo greičiau įgausi formą. Tikiu, kad greitai Lietuvoje išauginsime ir pirmuosius pasaulyje pripažintus meistrus,“ – teigė Europos centro golfo klubo vadovas Vygintas Jarašūnas.„Golfo akademijoje” vaikus mokys kompetentingi ir pasaulyje pripažinti golfo treneriai.

„Esu įsitikinęs, kad kai kurie tėvai norėtų, kad jų vaikai šiose pamokose mokytųsi anglų kalbos, etiketo ir golfo subtilybių. Treneris Carlas Bercas mokys angliškai, tačiau tie vaikai, kurie norės, kad pamokos būtų dėstomos lietuviškai, galės mokytis pas Egigijų Baleišį“, - sakė V.Jarašūnas.„Golfo akademijoje“ Europos centro golfo klube, per dieną bus dėstomos 4-5 valandos praktinių ir teorinių pamokų. Vaikai bus mokomi žaidimo taisyklių, golfo istorijos ir etiketo, tarptautinių terminų ir kai kurių specifinių posakių. Praktinėje mokymų dalyje vaikai mokysis įvairiausių golfo kamuoliuko ridenimo ir smūgiavimo technikų (putting, pitching, swing ir bunker shots).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis