Ieškau antrosios pusės. Kokios?

Tačiau taisyklių be išimčių nebūna…Aleksas, 18 m. (nestokojantis pasitikėjimo savimi vaikinukas).

Visų pirma ji turėtų būti labai graži ir su visais “iškilumais” (juokiasi). Taip pat draugiška, nuoširdi, ne melagė, paprasta, “nepasikėlusi”... Kaip tokią suviliočiau? Pakviesčiau į pasimatymą, o paskui... Na, juk žinai...

Justinas, 18 m.

Merginą rinkčiausi pagal vidinį ir išorinį grožį. Ją užkariaučiau savo vidiniu ir išoriniu grožiu (juokiasi).

Inga, 16m.

Mano idealas – linksmas, aukštas, juodaplaukis. Vieną jau kabinau... Pamačiau, patiko, nuėjau ir padovanojau iš karoliukų nuvertą driežiuką. Tu jo šypsenos nematei... Bendraujam ir toliau (šypsosi).Sabina, 17 m. (ji žino, ko jie nori).

Svarbiausia - charakteris. Aišku, pirmą įspūdį lemia išvaizda. Neprošal, kad berniukas būtų simpatiškas. Nors jeigu neturėčiau apie ką su juo šnekėtis, būtų š*das.

Reikia rodyti, kad jis tau patinka, bet ir likti nepasiekiamai. Vaikinams tokios patinka. Geriausia būtų priversti jį tave užkariauti, o ne pačiai imtis tokių veiksmų.

Aleksandras, 17 m.

Oi, sunkus klausimas... Visų pirma atkreipčiau dėmesį tik į simpatišką panelę. Iš tiesų išvaizda yra labai svarbi, nes neįmanoma bendrauti su žmogum, kuris tau atrodo šlykščiai.

Atkreipęs dėmesį aš paflirtuoju, noriu panelę geriau pažinti. Jei su ja yra apie ką šnekėtis, bandau numeriais pasikeisti, jei pavyksta, tada žinau - 70 proc. , kad ji eis su manim į kiną.

Julija, 17 m.

Vaikinas turėtų būti mano skonio. Bet svarbiausia, kad jam rūpėčiau, kad galėčiau viską pasakoti ir būčiau suprasta. Taip pat labai svarbu, kad jam rūpėtų mokslai. Negaliu pakęsti “chamų” ir “pasikėlusių” vaikinų. Geriausias būdas užkariauti patikusio vaikino širdį - išlikti savimi, sudominti savo pomėgiu daryti ką nors originalaus.Justas, 17 m.

Mano mergina neturėti žalingų įpročių (aš jų neturiu). Jei ji rūkytų, tai kažką sakytų ir apie jos “vidų” (kad ji silpnavalė, negalėjo atsisakyti). Panašiai ir su alkoholiu. Taip pat svarbus požiūris į gyvenimą. Būna „kiaurų“ žmonių: „Ai buvom “tūse”, šįkart geresnis nei praėjusį savaitgalį, prisigėrėm, pargriuvom... O žinai ką? Neatsimenu, kaip namo grįžau“.

Paskutinis aspektas - išvaizda. Merginai reikia prisižiūrėti, bet ne perdaug. Šlykštu, kai mergaitės save išdarko, pavyzdžiui, gotės. Man patinka ilgaplaukės ir tamsiaplaukės...

Simas, 19 m.

Išvaizda, bendravimas, elgesys. Merginą rinkčiausi pagal savo ir jos pomėgius. Bendravimas prasideda nuo išvaizdos, taigi, ji svarbi. Žmogus neturi kalbėti nuobodžiai.

Staigmenos, dovanėlės merginoms patinka. Jos neabejingos ir originalumui, o aš tikiu, kad toks esu.

Kotryna, 17 m. (iniciatyvą palieka vaikinams).Man svarbu, kad vaikinas būtų linksmas ir pasitikėtų savimi. Išorė, savaime suprantama, turi traukti, bet geras “vidus” - svarbiau. Geriausia, kad vaikinas viliotų mane, o ne aš jį. Padėčiau jam savo šypsena ir žvilgsniu.

Laurynas, 13 m. (prisipažįsta nepatyręs).

Man elgesys nesvarbu, svarbiausia merginos išvaizda. Nežinau, nė kaip ją užkariaučiau.

Rūta, 16 m.

Esu labai išranki. Galbūt svarbiau elgesys, bet svarbu ir išvaizda. Rinkčiausi mėlynakį, tamsiaplaukį. Svarbiausia – patrauklumas, tvarkingumas, prisižiūrėjimas, komunikabilumas, paslaugumas.

Jolanta, 17 m.

Vaikiną rinkčiausi pagal protą ir išvaizdą. Svarbiausia pagarba man ir bendravimas. Ne taip svarbu, kad būtų „saldainiukas“, manęs nedomintų jo materialinė padėtis. Žvilgsnis, rodomas dėmesys, bendravimas – patikimiausi vaikinų dėmesio užkariavimo būdai.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis