Jaunimui keliauti traukiniais bus brangu arba nepatogu

Savaitgalį ir šventinėmis dienomis bilietus reikės įsigyti už visą kainą.

Pernai nuolaida galiojo kasdien.

Didžiausias keleivių antplūdis dažniausiai yra savaitgaliais, kai būriai jaunimo iš sostinės traukia prie jūros.

„Pastebėjome, kad penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį į traukinį netilpdavo keleiviai, mokantys visą kainą. Jaunimui leidome važinėti darbo dienomis, nes tuomet būna mažiau keleivių“, - sakė „Lietuvos geležinkelių“ komercijos skyriaus viršininkė Vilė Ladygienė.

Akcija vyksta „Lietuvos geležinkelių“ sąskaita. Savaitgaliais sudaromas sąstatas iš 12 vagonų. „Daugiau nebegalime kabinti, nes traukinys nebepatemptų“, - tikino V.Ladygienė.

Vagonų skaičius kinta pagal keleivių antplūdį. Vakar iš Vilniaus į Klaipėdą atvyko penki vagonai.

Jaunimui visomis savaitės dienomis su nuolaida siūloma keliauti vietiniais dyzeliniais trečios klasės vagonais. Dažniausiai tai yra vadinamieji „medinukai“.

Be persėdimo toliausiai su nuolaida galima nukeliauti iki Radviliškio.„Iš Klaipėdos į Vilnių dyzeliniu traukiniu taip pat galima nuvažiuoti, tačiau reikia persėsti Šiauliuose“, - aiškino V.Ladygienė.

Tačiau tokia kelionė užtruktų beveik aštuonias valandas. Greitaisiais traukiniais tas pats atstumas įveikiamas per penkias valandas.

Jaunimas, norintis važiuoti su nuolaida, turi parodyti asmens tapatybės dokumentą. Tinka ir moksleivio pažymėjimas.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis