Kaip pakviesti merginą į pasimatymą, kad ištartų „taip“

Būna taip: tau ji labai patinka, ir ji kol kas laisva. Kad ji laisva tau jau pavyko sužinoti iš patikimų šaltinių, tokių kaip paskalos ir gandai. Ji kartais tau pasako „labas“, nes tu kažkada išdrįsai ją prajuokinti kvailu anekdotu.

Jūs tarsi ir pažįstami. Žinote apie vienas kito egzistavimą, ir gyventumėte, nematydami vargo, jei tavo viduriai nesiverstų lauk, vos ją pamačius.

Žmogus - labai keista būtybė, tačiau, kai jis įsimyli kažkas pasidaro su jo virškinimo traktu. Pažįstu vaikiną, kuris, vos pamatęs savo „kadrą“, negali pro ją praeiti nesusivėmęs. Panašu į animacinį filmą? Ne, realybė kur kas juokingesnė.

Taigi, ji tau labai patinka ir tu žvėriškai nori su ja susitikti vienas. Na, bent už rankos palaikyti. Tiesa, tavo mintyse sukasi kur kas didesni planai, tačiau pirmiausia tau pakaktų euforijos vien į ją pažiūrėti iš arti.

Kaip pakviesti ją į pasimatymą ir neprarasti orumo? Juk panos mėgsta vien iš azarto pasakyti „ne“.Kuo labiau tau patinka ta mergina, tuo labiau tu dvejoji, kad ji sutiks su tavimi išeiti „arbatos“. Kas bus, jei ji pasakys „ne“? O gal tu pernelyg skubi? Gal ji galvoja, kad jūs tik draugai ir įsižeis, jei ją kur nors pakviesi?Visos šios baimės - natūralios ir įprastos. Bet jomis vadovautis yra kvaila. Jei nori nueiti su mergina į pasimatymą, tai ir nueik, ar dar dvejoji dėl savo norų?

Neleisk, kad tavo baimės ir abejonės valdytų tavo gyvenimą.

Kaip geriausia pakviesti merginą į pasimatymą?

Yra keletas būdų, kaip gali sumažinti galimo atsisakymo nueiti į pasimatymą tikimybę, pasakoja pick-up-woman.com. Susilažink su mergina ir specialiai pralaimėk lažybas. Aišku susilažinkite iš ko nors labai rimto – pavyzdžiui, pasėdėjimo parke ar kavinėje.

Bet tokie lažybų žaidimėliai kartais būna labai akivaizdūs. Ypač jei nesi geras aktorius.

Geriau imk ir drąsiai griebk jautį už ragų. Jei būsi tiesus ir be užuolankų pakviesi ją į pasimatymą, ji tave gerbs už drąsą ir pasitikėjimą savimi.

Geriausias variantas būtų, jei tau pavyktų ją sutikti vieną be draugių ir be aplinkinių. Tada nebūtų kam iš tavęs juoktis (juokauju)... jei nebus aplinkinių, jausies drąsesnis, be to atviresnis, o tai merginoms patinka.

Tačiau jei neįmanoma jos užtikti vienos, nes ji yra kiemo žvaigždė, geriausia išeitis – paskambinti jai.

Jokiu būdu nekviesk į pasimatymą elektroniniu paštu ar kokia kitokia raštiška priemone (sms, rašteliu, Skype‘u). Šie metodai ne tik liudija tavo bailumą, bet ir yra pėdsakas, kuris gali būti parodytas draugams.

Kad išvengtum situacijos, kai pasimeti ir negali pratarti nė žodžio, arba tave supykina nuo jos grožio, būk pasirengęs. Atmintinai išmok atsakymus į galimas merginos reakcijas. Taip nepasirodysi apalpęs, kai ji sutiks...

Jei ji atsako „taip“

Turėk planą, ką ir kur pasiūlysi, taip pat būk numatęs dieną ar valandą, kur susitiksite.

Jei ji atsako „ne“

Nesielk, lyg būtum šokiruotas ar įsižeidęs. Neklausk „kodėl?“ ir nasakyk, kad „taip ir manei“. Pasakyk „ok, nieko tokio“ ir tęsk pokalbį, lyg nebūtum niekur jos kvietęs.

Būk mandagus ir draugiškas. Labai dažnai vaikinai priima merginos atsaką „ne“ labai asmeniškai ir susierzina. Merginos nesižavi vaikino nerviniu drebuliu ir pykčiu, jos negerbia neigiamos reakcijos.

Jei parodysi, kad nesureikšminai jos atsisakymo, tai gali padidinti jos susidomėjimą tavimi.

Jei ji atsako „kitą kartą“

Turėk planą „B“, jei ji bus užsiėmusi tą dieną, kai tu nori su ja susitikti. Jei ji vis tiek tariasi turinti labai daug darbo, galbūt tiesiog tu jos nedomini, ir ji tik nenori užgauti tavo jausmų, atsakydama „ne“. Priimk tai kaip atsisakymą.

Žinoma, kad kviesdamas merginą į pasimatymą nori išgirsti teigiamą atsakymą. Kitaip velniam tu šitaip sukai galvą, kaip, kada, kur ir ką jai pasakyti.... Vis dėlto meilėje galioja tos pačios taisyklės kaip ir kare. Būk pasirengęs blogiausiam, tačiau pasiruošk geriausiai...

Svarbiausia, prieš kviesdamas merginą, įsitikink, kad tu ją trauki, kitaip tavo pastangos nueis veltui. Jei merginą tu domini, tai kodėl ji turėtų atisakyti nueiti su tavimi į pasimatymą? Tai logiška, bet vaikinai dažnai apie tai nesusimąsto. Jie susikoncentruoja į tai, kaip pakviesti, o ne į tai, kaip ją sudominti savimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis