Kuklumas grįžta į madą

Jos protingos, seksualios, konfliktiškos, atletiškos ir savim pasitikinčios. Šiuolaikinės merginos nepanašios į ankstesnių kartų gražuoles. Jei jau dabar manote, kad mokinukės tampa grėsmingos ir valdingos, palaukite, kol jos pabaigs mokyklas…

“Moksliukės”, peštukės, mergytės-lėlytės, „fifos“, sportininkės. Staiga gatves užplūsta merginos, švysčioja jų įdegusios odos apvalumai, apnuoginti pilvai, džinsai, pažemintu liemeniu… Jos kramto ilgus priaugintus nagus ir demonstratyviai nubraukia dažytus ir tiesintus plaukus nuo kaktos.Jos varto akis, reaguodamos į vaikinų švilpčiojimus gatvėje ir kaukši profesionaliai kaip podiumo deivės. Sutikus tokias merginas gatvėje, iškyla klausimas: o kur gi dingo droviosios?

Seksualiosios “bombos” prieš drovuoles

Drovi kukli mergina… Tai nereiškia, kad ji liks nekalta visą jaunystę, tiesiog ji renkasi subtilumą, paprastumą, užuominas, nutylėjimus, paslaptį, lėtą tempą. Drovi mergina, priešingai nei viliojimo ekspertės, neatskleidžia savo ketinimų vaikino atžvilgiu iš karto. Ji slepia savo jausmus, susižavėjimą, ji renkasi rafinuotus flirto ir “kabinimo”būdus. Kokia esi tu? Kuo nori būti?Vilioklė:

Apranga labai svarbi. Ji padeda išsiskirti, suvilioti. Seksualumas – moters ginklas. Drabužiai pabrėžia tai, kas labiausiai traukia vaikinus…

„Karšti“ pokalbiai gali “užkabinti” greičiau nei paistalai apie knygas. Svarbu žinoti, kokie žodžiai „užveda“, suvilioja vaikiną. Menas susukti vaikino galvą per pusvalandį – vilioklės vizitinė kortelė…Mintys apie seksą – ne nuodėmė. Dabar tai pokalbių tema “numeris vienas”. Nereikia pulti į kraštutinumus. Išmanyk tai, apie ką mėgsta kalbėti vaikinai. Taip tapsi jų drauge.Negalima savęs žeminti. Apie save gali pasakyti: „aš seksuali“, „aš įkvepiu kitus“, „mano gražios akys“, “mane lydi sėkmė”, “aš traukiu visų dėmesį”... Kol taip galvosi, taip ir bus.Įvairiais būdais stenkis pabrėžti tai, ką turi gražiausia.Drovuolė:

Jei nesi kambarinė, tai ir nesirenk kaip ji… Būk savimi. Bet kokie rūbai gali atrodyti seksualūs, jei po jais - paslaptinga mergina.

Tyla iškalbingesnė už žodžius. Kūno kalba vilioja labiau nei tauškėjimas. Tegu kalba tavo pirštai ir tavo akys.Tikėk likimu. Jis tavo pusėje. Nevenk mistikos.Nekenti atvirų sekso scenų? Tai nenusikaltimas. Jos tave trikdo? Gal ir gerai… Pasaulis pamiršta tabu. Geriau pažiūrėk filmą „Dienos pėdsakais“, kuriame daug kas numanoma, bet niekas neparodoma.Tau seksas – šventė ir staigmena.

Niekuomet nesistenk paniškai savęs įtikinti iliuzijomis. Esi pakankamai stipri gyventi su tiesa.

Esi romantikė. Atskleisk save pamažu. Tamsa – tavo draugė. O tu kaip žvakė už nuleistų žaliuzių.

Moksliniai tyrimai rodo, kad drąsiausi vaikinai: žvaigždės, futbolininkai ar mokyklos “pažibos”, rimtai draugystei nesirenka drąsių, seksualių kurtizanių, nes paprasčiausiai su jomis visad bendrauja ir pažįsta kaip nuluptas. Juos domina kitas pasaulis. Jie ieško nepažintų žemių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis