Kaip pasakyti „Aš tave myliu“?

Jau kurį laiką susitikinėjate? Einate vienas dėl kito iš proto? Visos mintys ir visos kalbos sukasi tik apie tą vienintelį/ę. Atrodo, kad esate skirti vienas kitam. Du tos pačios ankšties žirniai... Du to pačio dviračio ratai… Dvi tos pačios kekės vyšnios, dvi tos pačios lysvės morkos… Ko tik neprisigalvosi, kai esi įsimylėjęs.

Dovanoji mylimam žmogui viską, ką randi ant žemės, kišenėse… Negali paleisti jo/jos rankos. Pliurpi nesąmones, ir jis/ji nesiskundžia... Tikras Rojus. Manai tai meilė? Esi pasiruošęs pasakyti tuos stebuklingus tris žodžius?

Deja, ne viskas taip paprasta. Kai reikia pasakyti, kad žmogų myli, kažkas tarsi užkiša gerklę, dūsti, springsti. Ir imi abejoti… Atrodo, taip sunku tai pasakyti, kad jau ir nemyli… Thesite.org pataria, kaip išdrįsti ir pasakyti drąsiai „Aš tave myliu“.Pirmą kartą tai ištarti nėra lengva. Gali prireikti ne vieno mėnesio, kad sukauptum drąsos.

Kartais ši frazė išsprūsta ne vietoj ir ne laiku… Nemanau, kad bus labai romantiška, jei tai išarsi per vakarėlį, skambant kurtinančiai muzikai, ir tavo meilė neišgirs.Kaip pasiruošti?

Paklausk savęs, ar tikrai esi įsimylėjęs šį žmogų.

Nėra nieko baisesnio, nei nenuoširdus prisipažinimas „aš tave myliu“, ypač jei jis ištariamas, siekiant tik nusitempti kažką į lovą… Net jei šį kartą triukas pavyks, vėliau tas žmogus tavęs nekęs.Planuok ateitį

Neblogai yra suplanuoti prisipažinimą, apgalvoti vietą, laiką, aplinką, muziką, žodžius… Tačiau nepersistenk. Palik vietos ir spontaniškumui.

Jei ištarti šiuos tris žodžius tau per sudėtinga, gali parašyti tai laiškelyje. Tačiau nepamiršk, kad vėliau vis tiek teks pakartoti tai „gyvai”. Galų gale surenk mažą juokingą žaidimą. Liepk savo meilei ką nors surasti, padaryti, o kaip prizą įteik savo prisipažinimą ir šiltą bučkį.

Būk pasiruošęs bet kokiam atsakymuiNaivu tikėtis, kad išgirdusi šiuos žodžius tavo antroji pusė tiesiog sutirps. Ši naujiena gali jį/ją priblokšti arba, dar blogiau, tau neatsakys tuo pačiu…Būk pasirengęs viskam. Ir neapsiverk, jei tavo meilė ilgai mąstys, ką daryti. Drąsa bus įvertinta bet kokiu atveju.

Svarbus momentas

Būk drąsus/drąsi. Lengva nebus, tačiau stenkis kalbėti aiškiai ir palaikyti akių kontaktą. Jei murmėsi kažką neaiškaus ar kalbėsi pernelyg greitai, gali tekti pakartoti… O tada jau tikrai numirsi iš gėdos…Tad pasistenk, kad tave suprastų iš pirmo karto. Įsivaizduok, kad esi meilės snaiperis, jau nusitaikęs į auką. Neprašauk!

Sakydamas/a šiuos žodžius nesuskysk, netapk vertas/a pasigailėjimo, sakyk tai tvirtai, palik tvirto žmogaus įvaizdį. Ir… būk kantrus. Net jei iš karto atsakymo nesulauksi, santykiai vis tiek bus negrįžtamai pasikeitę… Tikėkimės - į gera. Jei tai, ką pasakysi, priblokš tavo antrąją pusę, tuomet duok jai laiko “suvirškinti” informaciją. Nesvarbu, kuo tai pasibaigs, meilės prisipažinimas pelnys tau pagarbą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis