Ateiviai. Tai vis tik yra?

Jau daugybę metų sklando gandai apie mūsų planetoje pasirodančias būtybes iš kitų pasaulių. Oficialiai tai nėra pripažinta, tačiau žmonių, savo akimis mačiusių ateivius, yra nemažai. Nemažai yra ir pasakojimų žiniasklaidoje, netrūksta ir tyrinėtojų.

Įvairūs šaltiniai pateikia skirtingus ateivių išvaizdos aprašymus. Vieni liudininkai pasakoja apie mažus pilkus 1 - 1,5 metro ūgio “žmogiukus” su didelėmis juodomis akimis, kiti teigia, jog matė ateivius, labai panašius į žmones, su mėlynomis ar pilkomis akimis.Šių ateivių ūgis siekia 1,9 - 2,3 metro ar net daugiau. Jie atletiško kūno sudėjimo, tamsių arba kaštoninių plaukų…Pasakojimų apie ateivių išvaizdą daug. Tyrinėtojai išskyrė kelias pagrindines jų rūšis: „Pilkieji“ (Greys), „Hibridai“ (Hybrids), „Skandinavai“ (Nordics) ir „Čiupakabra“ (Chupacabra).

„Skandinavai“ nėra visiškai tinkamas žodžio Nordics vertimas, nesupainiokite su šiauriečiais gyventojais, skandinavais. Jie - ne ateiviai. Nors…„Pilkieji“ – nežemiška rūšis, tai dažniausiai žmonių minimi ateiviai. Tiesa, liudijimai skiriasi: vieni sako, kad „Pilkieji“ – geros būtybės ir atvyksta į Žemę tam, kad padėtų žmonijai vystytis. Kiti kalba, jog jie žiaurūs ir planuoja mūsų planetos užgrobimą.

Dauguma “kontaktavusių” su „Pilkaisiais“ žmonių mano, kad šie reguliariai pagrobia žmones. „Pilkieji“, kaip teigia pagrobtieji, iš aukų „išima“ kiaušialąstes arba spermą, siekdami sukurti „Pilkųjų“-žmonių hibridą… (kažko prisiminiau “Nepriklausomybės dieną”…)

„PILKIEJI“Tai – nežemiška gyvybės rūšis, kaip spėjama, vis tik atsiradusi Žemėje po katastrofos Rosvele 1947-ųjų liepą.

Tyrinėtojai mano, jog „Pilkieji“ sudarė bendradarbiavimo sutartį su JAV vyriausybe ir aprūpina mus skaičiavimo technikos naujovėmis.

Kilmė – „Zeta Reticulum“ žvaigždžių sistema (matoma pietų pusrutulyje). Ūgis – 1,2 – 2 metrai. Svoris – 30 – 40 kg. Akys – didelės, ovalios formos, juodos. Plaukų neturi. Jų oda grubi ir pilka. Neturi jokių vizualių lytinių organų. Dauginimasis – manoma, kad klonavimas. Bendravimas – telepatinis. Jų nosis ir ausys panašios kaip žmonių, ranka keturpirštė, su plėvele tarp jų, kūmas labai plonas, o galva neproporcingai didelė.HIBRIDAI

Tai gali būti selektyvinio „Pilkųjų“ ir žmonių dauginimo produktas. Tyrinėtojai nesutaria, kodėl „Pilkieji“ sukūrė „Hibridus“: norėdami sukurti “aukštesniąją rasę”, apjungus geriausias žmonių ir „Pilkųjų“ savybes, išvengti „Pilkųjų“ kaip rūšies išnykimo dėl šalutinio klonavimo poveikio ar siekdami išgelbėti žmones.„Hibridai“ nori apgyvendinti žmonių grupes tolimose planetose, nes mūsų visuomenė atsidūrė ant susinaikinimo slenksčio.Ūgis – 1,74 – 2 metrai. Svoris – 40 – 55 kg. Akys žmogiškos, mėlynos, plaukai – tamsiai rudi arba juodi. Oda blyški.

Jų yra abiejų lyčių. Bendrauja telepatiškai ir verbališkai. Kūnas plonas, kakta aukšta, galva apvaloka ir šiek tiek didesnė nei žmonių.„SKANDINAVAI“Dar viena žemiškųjų ateivių rūšis, stebinti mus Žemėje. Jų funkcija – stebėti mūsų gyvenimą, saugoti mūsų kultūrą, bet nesikišti į mūsų vystymąsi.

Kai kurie žmonės, turėję kontaktą su šiais ateiviais, kalba, jog dėl minimos rūšies panašumo į mus, jie galėjo būti mūsų tolimais protėviais, senovėje persikėlusiais gyventi į kitą planetą.

Kiti kontaktavę pasakoja, kad „Skandinavai“ konfliktuoja su „Pilkaisiais“ dėl pastarųjų kišimosi į žmonijos gyvenimą.„Skandinavų“ kilmės planeta – „Plejada“. Ūgis – 1,74 – 2,3 metro. Svoris – 55 – 110 kg. Akys tokios kaip žmonių, plaukai šviesūs, oda blyški. Yra abiejų lyčių ateivių, kurie bendrauja telepatiškai. Bendrosios fizinės jų charakteristikos analogiškos žmogiškosioms.

„ČIUPAKABRA“

Taip Pietų Amerikos gyventojai pavadino nežinomą būtybę, puolančią laukinius ir naminius gyvūnus bei paukščius. Ši ateivių rūšis pastebima Peru, Brazilijoje, Čilėje.„Čiupakabra“ medžioja naktį, užpuola silpnesnius gyvūnus, iščiulpia jų kraują ir dingsta. Miškuose žmonės rasdavo gyvūnų, be lašelio kraujo. Aukos kūne būdavo nedidelė apvali žaizdelė idealiai apvaliais ir lygiais kraštais, paprastai sprando srityje, per kurią, spėjama, ir išsiurbiamas kraujas.Bet grumtynių su gyvūnu vietoje nesimatydavo jokio kraujo. Užfiksuotas įvykis, kai aptikta užmušta visa 70-ies galvijų banda.

Retkarčiais gyvūnai aptinkami be kai kurių organų: vidurių, smegenų, akių, uodegų ar letenų. Aukomis tampa įvairių rūšių gyvūnai: nuo smulkių paukščių iki stambių galvijų.

Su „Čiupakabra“ susidūrę žmonės pasakoja, kad jis truputį panašus į beždžionę, turi aštrius nagus, iltis, moka skraidyti. Oficiali valdžia netiki šio padaro egzistavimu ir visus atsitikimus su laukiniais gyvūnais “nurašo“ plėšrūnams.

Kai kas mano, jog „Čiupakabra“ – Amerikos kariškių genetinių eksperimentų rezultatas. Tačiau daugelis liudytojų tvirtina, kad arba prieš šio padaro pasirodymą, arba po jo, netoli matomi šviečiantys rutuliai arba diskų pavidalo NSO.Yra ufologų, manančių, jog „Čiupakabra“ – ateivių naminis gyvūnėlis. „Čiupakabros“ kilmė tiksliai nežinoma, bet greičiausiai nežemiška. Ūgis – 1,2 – 1.8 metrai. Svoris – 50 – 60 kg. Akys raudonos, ovalios. „Čiupakabra“ neturi kailio, jo oda ruda. Ar „Čiupakabra“ bendrauja nėra žinoma.

Šis ateivis turi dvi aštrias plonas iltis, kai kurie liudininkai teigia, kad turi porą sparnų, ant nugaros yra tamsoje švytinti ketera, letena su trimis pirštais.

Daug liudininkų pasakoja, kad egzistuoja dar ir kitų ateivių rūšių (arba porūšių).

Ateivių ūgis svyruoja nuo 90 cm iki 3 – 5 metrų! Patys ateiviai panašūs į žmones arba kokius nors gyvūnus. Rankos dažniausiai ilgos, pirštų 3 – 6, kojos trumpos (o kai kada visai be jų arba su viena didele).

Galva dažniausiai stambi, neproporcinga kūnui, akys didelės, juodos arba raudonos. Kai kurie turi nosį, ausis, burną, kiti neturi kažkurio iš šių organų. Arba visų iškart. Galvas, atrodo, turi visi…

Filmuose apie ateivius dažniausiai pamatysime „čiuptuvinius“ arba „driežinius“ ateivius. Ir vis dėl to – su ateiviais kaip su magija - niekas tau neįrodys, ar jie yra, nori tikėk, nori ne.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis