Kad meilė būtų kaip iš romano

Tu tikrai žinai, ko tau reikia. Žmogus, kurį įsimylėtum, vaikšto kažkur aplinkui, tik vis jo nesutinki. Gali net tiksliai nupasakoti, kaip turi atrodyti ir elgtis svajonių mylimasis ar mylimoji. Thesite.org pataria, kaip turi elgtis tu, kad suradęs/-usi savo svajonių žmogų, jo neprarastum.

Ką turi daryti, kad jausmai neišblėstų, nesipyktumėte, o jūs šaltą rudenį mėgautumėtės meilės šiluma.

Patik sau: Kaip gali tikėtis patikti kitiems, kai nepatinki sau? Niekam neįdomu „tampytis“ su vaikščiojančiu kankiniu.Skirk jam/jai laiko ir nepamiršk draugų: Nepalik draugų, jeigu tave užgriuvo meilė. Jie bus tie, pas kuriuos bėgsi, jei nepasiseks. Nė vienas žmogus nenori maldauti dėmesio. Taigi, kad nekiltų pavydo scenų turi nubrėžti aiškias bendravimo ribas su savo draugais ir draugėmis, kad santykiai nebūtų pernelyg šilti. Kitaip vietos neliks meilei.Elkis taip, kaip nori, kad būtų elgiamasi su tavimi: Manai, kad visi tą supranta? Norėtum. Dauguma žmonių šią taisyklę ignoruoja. Ir elgiasi su kitais žmonėmis kur kas bjauriau nei reikalauja, kad elgtųsi su jais.

Tegu jis jaučiasi reikalingas: Tavo mylimasis apsidžiaugs gavęs mažą dovanėlę ar pakviestas pavakarieniauti. Nustebink savo vaikiną/merginą, parašyk žinutę, paskambink pasakyti „labanakt”. Tokios smulkmenos pavergia. Tačiau nepersistenk, kad tavo meilė nejaustų spaudimo.

Kalbėk: Geriau iš karto įvardink atsiradusias problemas, o nelauk, kol prasidės barniai. Tiesa, įsitikink, kad esi teisus ir tik tada dėstyk savo nuomonę. Ramiai ir be pykčio. Nebijok atsiprašyti, jeigu buvai įžūlus/-i ar piktas/-a. Labai svarbu kalbėti su savo meile apie tai, ką jam jauti. Atvirumas labai sustiprina žmonių santykius, atsiranda atsakomybė už kitą gyvenimą.

Klausyk: Draugystė – dvipusis bendravimas. Nesitikėk, kad jis/ji nuolatos tavęs klausysis ir spręs tavo problemas. Jis/ji tikisi, kad tu išklausysi patarsi, o kartais ir nieko nesakysi, nesiginčysi... Jei mokėsi klausyti, būsi geriausias, supratingiausias draugas ir puiki pora.

Pasitikėk: Nebūtina iškloti visą savo gyvenimą žmogui, kurį neseniai įsimylėjai, tačiau pasitikėk, kad jis neišduos ir to, ką jau apie tave žino. Intymumas yra pasitikėjimas žmogumi ir pasitikėjimo lūkestis. Pirmiausia tau teks pasitikėti žmogumi, jo nepažįstant, tačiau rizikuoti verta. Pasitikėjimas žmogumi kelia didelę pagarbą ir sutvirtina draugystę. Žmogus, kuriuo pasitiki nekels kvailų scenų ir intrigų, kad nenuviltų tavo pasitikėjimo.

Palaikyk jį/ją: Jeigu nori, kad tavo meilė būtų šalia tavęs, būk šalia jos tada, kai jai to labiausiai reikia. Net atvažiuok vidurį nakties su šokoladu, kai jis/ji susapnuos košmarą ir paprašys paguosti. Tačiau palik jį/ją ramybėje, kai mokysis ar norės pabūti atskirai.

Išmok išsiskirti: Jeigu vienas kitam atrodote nuobodus ir meilė primena rutiną, atsisveikinkite vienas su kitu. Draugiškai išsiskyrę, galėsite susibėgti, kai pailsėsite nuo rutinos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis