Geriausias pasimatymas. Kur ją nusivesti?

Kur galima nueiti, jei nori tiesiog smagiai, bet ne per daug intymiai praleisti laiką? Štai keletas vietelių, kur galima nerūpestingai ir linksmai praleisti keletą pasimatymo valandų. Patiks ir merginai, o ir tu šauniai praleisi laiką.

Bus apie ką kalbėti, nereiks ieškoti žodžio kišenėje, nes aplinka sukurs pokalbio temas. Taip pat jūs suartėsite. Turėsite bendrą pokalbio temą, apie kurią nežinos niekas.

AtrakcionaiĮvairios karuselės, amerikietiški kalneliai, cukraus vata – visa tai sukels daug džiaugsmo, nesvarbu su kuo būtum ir kiek tau metų. Atsivesk čia savo draugą/ę ir pasilinksminkite iš širdies. Jei nepatirsite ekstremalių pojūčių, tai bent jau nuoširdžiai pasijuoksite.

Boulingas

Gal tai skamba kaip visai neoriginalus pasiūlymas, bet prisimink – kada paskutinį kartą žaidei boulingą? Taigi, drąsiai nuomokitės batelius ir pažiūrėkite, kuris pirmas išmuš visus kėglius vienu ridenimu.

Teatras

Puikus pasirinkimas antram arba trečiam pasimatymui. Žiūrėdami įdomų spektaklį ne tik turiningai praleisite laiką, bet ir ilgiau prisiminsite pasimatymą. Tai visai ne snobų susitikimo vieta. Merginos dievina teatro aplinką ir vaikinus besidominčius menu.

Zoologijos sodas

Stebėdami gyvūnus zoologijos sode arba jūrų muziejuje tikrai neblogai praleisite laiką ir smagiai pasijuoksite. Taip pat galėtumėte nueiti pašerti ančių į parką. Ne tik maloniai, bet ir naudingai praleistumėte laiką. O jei zoologijos parkas yra ne tavo mieste, tai dar ir šauniai pakeliausite.

Planetariumas

Jei tavo mieste yra planetariumas, tuomet tikrai vertėtų nueiti ten ir sėdint tamsoje susiėmus už rankų pasižvalgyti į visatą aplink jus. Kai kur netgi organizuojami žvaigždžių stebėjimo savaitgaliai, kur vadovas jums padės pažinti svarbiausius žvaigždynus. Vėliau, žvalgydamiesi į dangų iš savo balkono ar parke, galėsite atpažinti dangaus kūnus. Romantika ir dar kartą romantika…

Laipiojimo sienos

Kiekvienas dirbtinių uolų laipiojimo sieną turintis klubas rengia mokymus naujokams ir patyrusiems laipiotojams, tad kodėl nepasikvietus savo draugo/ės į tokią pamoką? Abu ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir įgysite naujų įgūdžių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis