Gėris prieš blogį. Marlyn Mansono slapyvardis

Marilyn Mansonas, kurio tikrasis vardas - Brianas Hughas Warneris, gimė 1969metais. Jis buvo vienintelis vaikas šeimoje. Kai Brianui sukako 18 metų, jis baigė mokyklą Ohajuje ir persikėlė gyventi į Floridą, kur įsidarbino vietinio muzikinio leidinio žurnalistu, muzikos kritiku.

Laisvu nuo darbo metu, Brainas kūrė eiles ir mėgėjiškai muzikavo.

1989m. Brianas su keliais draugais įkūrė roko grupę, kuri iš pradžių buvo žinoma kaip „Marilyn Manson & The Spooky Kids“, bet vėliau pavadinimas buvo supaprastintas ir apsiribojo vokalisto slapyvardžiu „Marilyn Manson“. Šiuos inicialus šiandien pažįsta net dvylikos metų vaikas. Tamsos princas, pragaro pranašas, Marilyn Mansonas – viena didžiausių pasaulio sunkios muzikos žvaigždžių.Marilyn Mansono slapyvardį Brainas pasirinko neatsitiktinai. Jis kilo iš Marilyn Monroe vardo ir Charles Manson pavardės kombinacijos. Pats atlikėjas žavisi šiuo vardu, nes jame susilieja gėris ir blogis. Beje jis – magiškas.

Žodyje "Marilyn" - 7 raidės, o tai yra šventas Dievo skaičius. Tuo tarpu žodyje "Manson" - šešios raidės. Tai - velnio skaičius.Marilyn: Marilyn Monroe (tikrasis vardas - Norma Jeane Mortenson) gimė 1926m. Ji buvo žymi amerikiečių aktorė, modelis, dainininkė bei sekso simbolis, pelniusi „Auksinio Gaublio“ apdovanojimą. Ji turėjo išskirtinį aktorės talentą, buvo bene populiariausia komedijų herojė.

Vėlesni Monroe vaidmenys, atnešė jai begalinį pasisekimą. Tačiau didysis ekranas, scena ir apdovanojimų spindesys nesuteikė jai laimės. 1962 metais viso pasaulio garbinama aktorė netikėtai nusižudė, perdozavusi migdomųjų.

Manson: Charlesas Millesas Mansonas gimė 1934 metais. Jis buvo vienas žymiausių nusikaltėlių pasaulio istorijoje, labiausiai „išgarsėjęs“ dėl savo veiklos 6-ąjame dešimtmetyje. Kaip teigia internetinė enciklopedija „Vikipedija“, didžiąją savo gyvenimo dalį jis praleido kalėjime, tačiau iš pradžių „tik“ dėl automobilių vagysčių, klastojimo ir vogimo iš kreditinių kortelių, o vėliau...

Vėliau, t.y. XX a. 7-ojo dešimtmečio pabaigoje, Charlesas Mansonas subūrė žudikų grupuotę „The Family“ („Šeima“). 1969 m. rugsėjo 8 d. vakare „Šeima“ įvykdė Sharon Tate, žymios to laikmečio aktorės žmogžudystę. Policininkai, atvažiavę į nusikaltimo vietą, buvo pašiurpinti, Sharon ir jos vyras buvo negyvi. Kūnai buvo neatpažįstami. Tuo metu Tate buvo aštuonis su puse mėnesio nėščia.

Be Sharon, tame pačiame name, „Šeima“ susidorojo su 18-mečiu Stevenu Parentu – Tate sodininko draugu. Jay Sebringas, Wojciechas Frykowskis, Abigailas Folgeris – tai žmonės mirę nuo Charleso Mansono kompanijos.

Tą patį vakarą, kai siautėjo „Šeima“, buvo rasti negyvi ir LaBiancų šeima. Šį kartą nusikaltime dalyvavo ir pats Mansonas, kuris norėjo parodyti „kaip tai padaryti“. Rosemary mirė nuo 41 durklo dūrio...

Charlesas Mansonas buvo nuteistas ir jam skirta mirties bausmė, vėliau pakeista nuosprendžiu kalėti iki gyvos galvos.

Taigi, Marilyn Mansonas puikiai žinojo, ką daro, pasirinkdamas tokį prieštaringą slapyvardį, tobulai atspindintį jį patį: vieni dainininką beatodairiškai dievina, kiti – baisingai smerkia. Tačiau kontraversiškos asmenybės įvaizdis ir yra kaip tik tai, kas Marilyn Mansonui užtikrina neblėstantį publikos ir spaudos dėmesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis