Jaunuolio namuose – ginklų arsenalas ir žudynių planai

Jungtinės Valstijos per plauką išvengė dar vienos kruvinos dramos. 14-metis jau buvo paruošęs ginklus ir suplanavęs surengti baisias skerdynes savo mokykloje, bet vienas iš bendrininkų įdavė jį policijai.

Teisėsaugos pareigūnai moksleivio namuose aptiko įspūdingą ginklų arsenalą: šautuvų su optiniais taikikliais, Kalašnikovo automatų, rankinių granatų. Taip pat rastos sprogmenų gamybos instrukcijos ir sąsiuviniai, kuriuose – susidorojimo su bendramoksliais planai.

Dalį ginklų ir sprogmenų paauglys internetu įsigijo pats, kitus jam nupirko motina. Jai bus pateikti kaltinimai dėl bendrininkavimo.

Sprendžiant iš moksleivio užrašų, jis norėjo pakartoti 1999 m. žudynes Kolorado valstijos Kolumbaino mokykloje. Tuomet du moksleiviai nužudė 13 žmonių, 23 sužeidė ir nusižudė patys.

Pasak prokuroro Bruce’o Castoro, jaunuolis norėjo atkeršyti bendraamžiams, kurie nuolat iš jo tyčiodavosi. Kerštingo moksleivio draugai apibūdino jį kaip nestabilios psichikos jaunuolį.

Kruvinas incidentas trečiadienį įvyko Ohajo valstijos Klivlando mokykloje. Iš jos laikinai pašalintas 14-metis Asa Coonas sužeidė du moksleivius ir du mokytojus, paskui pats nusišovė. Ketvirtadienį policija sulaikė jo brolį Steveną. Įtariama, kad jis žinojo apie rengiamą nusikaltimą, bet nieko neperspėjo.

Kruvina drama mokykloje ketvirtadienį sukrėtė ir Nyderlandus. Kilus muštynėms, 14-metis moksleivis peiliu mirtinai sužeidė savo bendramokslį į kaklą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis