5 dalykai, kurių mergina tau niekad nepasakys

Ne paslaptis, kad merginos ne visada sako tai, ką turi galvoje. Kodėl? Kodėl gi jos nepasako visko tiesiai šviesiai? Ko merginos nori iš vaikinų? Kodėl dažnai atrodo, kad merginoms patinka tik blogiukai? Kas vyksta jų galvose? Kodėl merginos nenori prasidėti su gerais vaikinais?

Tina Kells žino atsakymus į jus kankinančius klausimus ir atskleidžia penkis dalykus, kurių merginos niekaip nenori pasakyti savo vaikinams.

1. Mums patinka medžioti. Kai vaikinai medžioja mus

Tai, tai liūdna, bet tai tiesa. Kai vaikinas pernelyg akivaizdžiai bando mus pagauti, mes stebimės, kodėl jis tai daro. Kas su juo netvarkoj? Ko jis taip prikibo? Gal bando valdyti mane? Nori, kad tapčiau eiline jo auka? Ar jis nesveikas?Tai nereškia, kad nenorime būti „pakabintos“. Mes tiesiog nenorime jaustis užspęstos į kampą. Kai viskas vyksta pernelyg greitai, mes būtent taip jaučiamės.Prieš pasiduodamos, mes turime būti užtikrintos savo jausmais. Turite siekti mūsų, įkalbinėti – galbūt tuomet mes pasiduosime.Kai kurie vaikinai bando mus „pakabinti“ sakydami tai, ką reikia, bet darydami tai nenuoširdžiai. To mes bijome labiausiai: tapti nenuoširdaus vaikino grobiu, kuris siekia tik pažaisti su mumis, o ne draugauti.Todėl net tuomet, kai jau esame jūsų, kai tikime jūsų jausmais, o jūs tikite mūsų, net tuomet mums reikia, kad nors truputį mus vaikytumėtės. Kai vaikotės mus, mes jaučiame, kad vis dar trokštate mūsų ir esate pasirengę dėl mūsų paplušėti. Mes nenorime, kad tai dingtų vien dėl to, kad jau esame kartu.

2. Kai sakome, kad „viskas gerai“, greičiausiai yra priešingai

Merginos yra kalbėtojos. Mums būdinga daug kalbėti, ypač, jei kas nors yra blogai ar kyla konfliktas. Tad jeigu jauti, kad kažkas yra negerai ir ryžtiesi apie tai paklausti, o mes atsakome: „viskas gerai“ ar kita trumpa fraze, tai liudija, kad mums iš tiesų reikia išsišnekėti.

Bet gi tu uždavei klausimą ir gavai atsakymą. Kas gi dar čia neaišku? Kas gi norės skaityti tarp eilučių ar spėlioti, kas iš tiesų vyksta merginos galvoje? Tai juk tuščias laiko gaišimas, ar ne? Netiesa!Duodamos trumpą atsakymą merginos trokšta, kad įdėtumėte šiek tiek pastangų ir priverstumėte jas atsiverti. Mes dažnai jaučiamės, lyg jums nerūpėtų tai, ką sakome, todėl mes norime, kad įdėtumėte pastangų mus prakalbindami.

Tokiu būdu mes žinosime, jog esate pasiruošę išklausyti mus. Tu gali būti pats dėmesingiausias vaikinas pasaulyje, tačiau jei jos ankstesni vaikinai vertė ją jaustis nesvarbia arba neišklausyta, tuo ji apkaltins ir tave, tad tau reikės padėti jai atsiverti ir išsikalbėti.Taigi, jei tavo mergina į klausimą atsako trumpa fraze „viskas ok“, nepriimk šio atsako už gryną pinigą. Ramiai ir švelniai paklausk dar keletą kartų. Kai ji pajus, kad tu tikrai pasiruošęs ją išklausyti, jos prigimtinis noras kalbėti paims viršų, ir jūs galėsite toliau bendrauti.

3. Mes norime, kad jūs bendrautumėte su vaikinaisTai yra mitas, kad merginom nepatinka, kai jų vaikinai leidžia laiką vaikinų kompanijoje. Netiesa, kad mes norime, jog atsisakytumėte savo ankstesnio gyvenimo ir leistumėte visą laiką su mumis.Pagalvokite apie tai: kai sutikome ir pamilome jus, buvote be poros ir jūsų draugai buvo labai svarbi jūsų gyvenimo dalis. Tokie jūs mums ir patikote. Todėl norime, kad ir toliau bendrautumėte su savo draugais.Tiek jums, tiek mums reikalingas laikas, kurį praleistume su savo draugais. Be abejo, būdami vieni, jūs turėjote žymiai daugiau laiko draugams negu dabar, kai draugaujate su mumis, tačiau mes nenorim, kad jūsų vyriška draugystė dėl mūsų nutrūktų.

Svarbu tik, kad būtų balansas. Tik tuomet, kai jaučiame, kad su draugais bendraujate daugiau nei su mumis, arba kai būdami su mumis gailitės, kad nesate su draugais, tik tuomet iškyla stereotipinė „mergina arba draugai“ dilema. Jei mes nejusime, kad draugai jums svarbesni už mus ar kad jie visada yra pirmoje vietoje, tuomet nekils jokių problemų.4. Mes norime pažinti tavo draugus, bet nesame tikros, kad norime tave supažindinti su savo draugėmis

Nemeluosiu, tai yra pati tikriausia veidmainystė. Mes norime, kad tu supažindintumei mus su savo draugais, norime, kad jie mus pamėgtų, tačiau visai neskubame supažindinti tavęs su savo draugėmis.

Paaiškinimas tokiam mūsų elgesiui yra toks: mes norime pažinti tavo draugus, kad suprastumėme, ką jūs veikiate, kai mūsų nėra šalia. Ar jie neskatins tavęs apgaudinėti musų, ar nesiūlys tau nuveikti ką nors neatsargaus ar pavojingo?

Mums svarbu žinoti, kokią įtaką jie daro tau: gerą ar blogą. Mes taip pat norime, kad tavo draugai pamėgtų mus ir nenorėtų, kad tu išsiskirtum. Jei tarp mūsų ir tavo draugų nebus jokios įtampos, tuomet mes nebijosim, kad jie gali versti tave rinktis draugystę arba meilę.

Tačiau mes nenorime, kad taptum gerais draugais su mūsų draugėmis, bijodamos, kad jos gali išplepėti tau mūsų mažas (ir ne visada nekaltas) paslaptis. Kaip jau minėjau, merginos yra plepės, o mes nenorėtumėme, kad tu išgirstum iš jų apie mus ką nors kompromituojančio.

Mes taip pat baiminamės, nors niekada to nepripažįstame, kad tu gali pamėgti kurią nors mūsų draugę labiau nei mus. Visada skaudu, kai kita mergina pasiveržia tavo vaikiną, bet kai ta mergina yra tavo draugė – tai nepalyginamai skaudžiau. Todėl nepykite prašom dėl šios nedidelės mūsų veidmainystės.5. Žalesnės žolės sindromas (ŽŽS)Sakoma, kad kaimyno kieme žolė visada atrodo žalesnė. Mintis, kad gyvenimas kitur yra geresnis, yra destruktyvi.Deja, merginoms dažnai tenka patirti, kad vaikinai pasiduoda šiai apgaulei. Mes labai bijome, kad dabar, kai tu jau draugauji su mumis, gali staiga užsimanyti visų kitų merginų. Todėl tavo komentarai apie kitas merginas ar net nekaltas pokalbis su moteriškos lyties atstove gali sukelti mums pavydą. Ką gi daryti vaikinui?Idealiu atveju, turėtum nustoti apskritai bendrauti su kitomis merginomis, tačiau juk akivaizdu, kad tai neįmanoma. Pakaks, jei laikysies šių trijų paprastų taisyklių:

1) niekada neskirk daugiau dėmesio kitai merginai nei skiri saviškei;

2) niekada nekartok kokia šauni/graži/linksma yra kita mergina;

3) jei sutiksi šaunią merginą, pasistenk supiršti ją su savo geru draugu (tokiu atveju ji nebekels pavojaus tau ir tavo merginai).Tačiau jei kada taip stipriai užsimanysi peršokti tvorą ir gyventi kitoje pusėje...tiesiog padaryk tai!

Nevedžiok mūsų už nosies, neapgaudinėk mūsų, tiesiog išeik. Jei tai pasirodys besanti tik ŽŽS sukelta klaida, ką gi, pasimokyk iš to.

O mus palik ramybėje, mes nenorim, kad sugrįžtum!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis