Ilgiausia virvė iš džinsų (foto)

Minint tarptautinę studentų dieną Kaune studentai iš įvairių aukštųjų mokyklų surišo ilgiausią džinsinę virvę. Iš atneštų džinsinių rūbų buvo surišta ilgiausia virvė iš drabužių, kuri nusitęsė per Kauno Laisvės alėją net 193 metrus ir 30 centimetrų.

Analogo neturintis faktas Lietuvoje buvo užfiksuotas rekordų fiksavimo agentūros „Factum“ kaip ilgiausia virvė iš rūbų. Jai surišti buvo panaudota 184 džinsiniai rūbai: įvairaus dydžio sijonai, švarkai ir daugiausiai kelnės.„Lapkričio 16 d., minint tarptautinę studentų dieną, Kaune buvo pasiektas ir kitas rekordas – buvo sukurtas ir miesto centre pademonstruotas didžiausias universiteto aukštojo mokslo diplomas. Tačiau daugiausiai šurmulio ir sujudimo kėlė džinsinės virvės rišimas.

Studentai rišdami virvę šoko, o praeiviai mielai prisidėjo prie mūsų rengiamos akcijos. Taip Laisvės alėjoje nusidriekė ilgiausia džinsinė virvė, - sakė Kauno Technologinio Universiteto studentų atstovybės prezidentas Skirmantas Bajoras.

Studentai rūbus skolinosi iš kaimynų, draugų, šeimos narių. Daugiausiai džinsų atnešusi studentė Andželika Antuchaitė, sakė, kad džinsus jai padėjo surinkti ir atnešti draugės.

Visi Lietuvos Studentų atstovybės surengtos akcijos dalyviai, paskolinę savo džinsinį rūbą vardan ilgiausios džinsų virvės rekordo, buvo apdovanoti pagrindinio rėmėjo „Utenos“ alaus prizais, o daugiausiai atnešę džinsų - piniginiais čekiais įsigyti naujus džinsus.„Kitais metais bandysime pagerinti šį rekordą. Vietos kur plėstis dar turime nemažai, juk Laisvės alėjos ilgis – apie kilometrą!”, - optimistiškai kalbėjo Skirmantas Bajoras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis