Roko muzika „prievartauja“ sąmonę

„Let‘s rock‘n‘roll“ ,- dabar šaukia milijonai roko muzikos gerbėjų, tačiau turbūt daugelis iš jų nė nenumano, kad rokas yra muzika, kuri žmogaus pasamonėje tampa satanizmo, narkomanijos ir kitokių pavojų pradžia. Įdomu? Nesutinki? Išdrįsk skaityti toliau...

Jeanas Paulas Regimbalas - katalikų dvasininkas, kuris specializuojasi satanizmo srityje. Jo knygos „Rokas: kaip prievartaujama sąmonė, veikiant per pasąmonę“ autorius teigia: „Būdamas kriminologu (kurį laiką J.P. Regimbal yra dirbęs kalėjimo dvasininku – aut.past.), besispecializuojančiu kriminalinėje psichiatrijoje, esu giliai sujaudintas to smurto ir savižudybių bangos, tiesiogiai susijusios su šia socialine-kultūrine revoliucija - rokenrolu.“Nežinome, tiesa tai ar ne, tačiau pateikiame netradicinį, įdomų roko muzikos vertinimą.Negirdime, bet suprantame

Knygos autorius negaili aštrios kritikos daugumai muzikos stilių, kurie, jo manymu, turi paslėptą prasmę. Autorius teigia, kad garsai įtakoja mūsų elgesį, nors ir jokių įrodymų, kaip tai nustatė nepateikia:„Sunkiojo (hard) roko bytas stipriai veikia lytinį instinktą. Acid roko bytas pagyvina smegenų bei nervų sistemos reakciją į įvairius haliucinogeninius narkotikus, tarp jų kokainą, LSD, heroiną. Punk roko bytas žadina prievartos ir maišto instinktus, skatina agresiją bei destrukcijos troškimą“,- savo „ižvalgas“ dėsto J.P. Regimbalas.

Autoriaus „taikinyje“ atsidūrė tokios žinomos grupės kaip „The Beatles“, „The Rolling Stones“ su „šėtoniškuoju“ Miku Jaggeriu priešakyje bei „The Who“, „Black Sabbath“, „Led Zeppelin“.

Iš pirmo žvilgsnio nekaltai atrodanti legendinė grupė „The Beatles“, vadinami šėtoniškojo roko pradininkais, nes 1968 metais išleido albumą, kuriame buvo du kūriniai: „Revoliucija Nr. 1“ ir „Revoliucija Nr. 9“. Būtent šie kūriniai neva pradėjo pasamoninių pranešimų „gamybą“ auditorijos ausims.

Ozzy Osbournas iš grupės ,,Black Sabbath”, autoriaus teigimu, yra prisipažinęs, kad visada kūrė savo muziką, būdamas apsvaigęs, mediuminio transo būsenoje.

Autorius teigia pastebėjęs, kad kai kurie žodžiai ar net visos žodžių konstrukcijos, klausant „atbulai“, skamba kaip žodžiai, kurie yra susiję su pragaru ir velniu, todėl skatina satanizmą.Šis „pasamoninis įrašymas“ primena 25 kadro metodą: žmogus per sekundę mato ir supranta tik tam tikrą kadrų skaičių, o kitus įsisavina tik pasąmonė (panašūs metodai buvo naudojami dirbant su alkoholikais).

Galime prisiminti atvejį, kai netgi Lietuvos komercinė televizija bandė įterpti į pastarąjį kadrą užslėptą reklamą. Tai buvo pastebėta ir uždrausta.

Ar tai reiškia, kad žmogus, kartais net nenorėdamas, priima informaciją? J.P. Regimbalas mano, kad taip.

Vudu burtai ir raganos

Vudu („vaudou“) – tai mistinis kultas, kai kuriuos elementus perėmęs iš krikščioniškų ritualų, praktikuojamas tarp juodaodžių Antilų salų gyventojų, Lotynų Amerikoje bei Afrikoje.

Autorius teigia pastebėjęs stulbinančių sutapimų tarp šiuolaikinės roko muzikos ritmų ir vudu ritualinių ritmų, kurių paskirtis paveikti pasąmonę.

Taip pat įdomiai atrodo autoriaus pateikti pavyzdžiai, kai leidybines firmas, kurios leidžia roko muzikos įrašus netiesiogiai valdydavo raganų organizacijos. Norėdami pasisekimo, kai kurie muzikantai tiesiog prašydavo raganų, kad šios savo ruožtu „apraganautų“ kūrinį.

Įtaka daroma net sveikatai?

Norėdamas pateikti savo spėjimus kuo įtikinamiau, autorius pasitelkia daug medicininių tyrimų, kurie turėtų įrodyti neigiamą paveikį:

Tyrimai parodė sunkius klausos, regos, stuburo, endokrininės bei nervų sistemos pažeidimus tarp šios muzikos fanatikų. Klivlendiečio Bobo Larsono medikų grupė rado šiuos simptomus beveik pas 200 pacientų.

Buvo nustatyta, kad ši muzika sukelia stulbinančius fizinius pokyčius: kvėpavimo bei pulso pakitimus, padidintą endokrininių liaukų, taip pat skydliaukės, reguliuojančios organizmo gyvybinius procesus, sekreciją. Melodijai kylant, suspaudžiama ryklė, žemėjant – atsileidžia.

Kai garsas viršija 80 decibelų, pradedama justi nemalonūs pojūčiai, kai viršija 90 decibelų, prasideda pakenkimai. Roko koncertų metu garso stiprumas siekia 106 – 108 dB salės centre ir beveik 120 dB prie pakylos. Todėl gydytojai tarp jaunimo randa tokius klausos pakenkimus, kokie paprastai aptinkami pas 50 – mečius. Taip pat padidėja sergančių kraujagyslių ligomis, sutrinka pusiausvyra.

Žemo dažnumo virpesiai, skleidžiami bosinės gitaros stiprintuvo, kartu su bytu veikia stuburo smegenų skystį. Šis skystis savo ruožtu veikia liaukas, stimuliuojančias hormonų sekreciją.

Pasekmė – lytinių ir antinksčių hormonų sutrikimai, kartu kinta ir insulino kiekis kraujyje, todėl moralinės kontrolės funkcijos arba nusikelia už pakantumo ribos, arba visai išnyksta.

Ar jūs tapote jų „auka“?

Pateikiame sutrumpintą sąrašą grupių, kurios, J.P. Regimbalo teigimu, yra vienos pavojingiausių grupių, naudojusių pasąmoninį perdavimą.

„ABBA“, „AC/DC“, Alice Cooper, „The Beatles“, „Black Sabbath“, Elvis Presley, „KISS“, „The Rolling Stones“, „The Who“, „Queen“, „Sex Pistols“.

O dabar paklauskite savęs, ar Jūs tapote jų auka?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis