Jie vėl populiarūs!

Kai kurie tavo vyresniojo brolio laikų atlikėjai tavęs ne tik kad nedomina, bet jie tau net nežinomi. Vis tik, jei domiesi muzika, teks sužinoti apie kelias šiais metais į muzikos topus grįžusias senienas. Tarp atlikėjų ir grupių, atnaujinusių savo veiklą, yra 9 įspūdingi sugrįžimai, o vienas jų - stulbinantis!

Britney Spears

Šiais metais bulvarinė spauda mirgėjo nuo pikantiškų naujienų iš Britney Spears asmeninio gyvenimo. Tačiau, kai spalio mėnesį pasirodė jos naujausias albumas, daugelis nutilo, albumas „Blackout“ pasirodė besantis vienas brandžiausių kūrinių atlikėjos karjeroje.

Daina „Gimme More“ pateko į geriausių JAV dainų trejetuką (tai tik antras B. Spears singlas, pasiekęs tokių aukštumų), o „Piece of Me“ taip pat sparčiai populiarėja. Gal sulauksime ir trečio auksinio Britney Spears hito.

„Maroon 5“

Pirmas grupės „Maroon 5“ albumas „Songs About Jane“ buvo išleistas 2002 m. Grupė pamažu surado savo gerbėjų ratą, o 2004 m. rugpjūtį pakilo iki geriausių albumų „top 10“.

Vėliau grupė neišleido nieko įspūdingo. Grupės koncertinis įrašas 2005 m. pasirodė vos iš bėdos, kad gerbėjai jų nepamirštų. Ir štai bomba! Šių metų gegužę į parduotuvių lentynas atgulė albumas „It Won‘t Be Soon Before Long“.

Ir albumas ir pagrindinė jo daina „Makes Me Wonder“ tapo pirmąją pasaulio muzikos topuose. Per 2007-tuosius net trys grupės dainos tapo hitais.

Kidas Rockas

2001 m. Kidas Rockas buvo popmuzikos dievaitis. Jo singlo „Picture“, įrašyto su Sheryl Crow, buvo nupirkta beveik 5 mln. kopijų. Po to populiarumas ėmė slūgti. Kitas jo albumas „Kid Rock“ buvo palyginti nesėkmingas – jo buvo parduota mažiau nei 2 mln.

Paskalos, areštas dėl užpuolimo, vedybos ir skyrybos su Pamela Anderson, sužlugdė Kidą Rocką. 2006 m. išleisto jo albumo „Live Trucker“ buvo parduota vos 250 tūkst. kopijų.

2007 m. Kidas Rockas grįžo į studiją su žymiu prodiuseriu Robu Cavallo. Albumas „Rock n Roll Jesus“ tapo jo pirmuoju pasiekusiu topų viršūnes.

„Linkin Park“

Negalima sakyti, kad „Linkin Park“ buvo nustumti nuo scenos… Bet taip rodėsi daugeliui. Šių metų pavasarį suėjo 4 metai nuo jų paskutinio studijinio disko „Meteora“ pasirodymo.

Grupės remiksų projektas su Jay-Z pasiekė pirmą vietą muzikos topuose, bet jo pardavimai nė iš tolo neprilygo grupės studijinio albumo sėkmei.

„Minutes to Midnight“ buvo išleistas gegužės mėnesį. Per pirmąją prekybos savaitę buvo nupirkta rekordiškai daug šio albumo kopijų, o dainos „What I‘ve Done“ ir „Shadow of the Day“ tapo hitais.

„Matchbox Twenty“

Jie parodė, kaip turi skambėti tikras altrokas, tačiau nuo 1990-ųjų pabaigos jų jau nebegirdėjome… Albumas „More Than You Think You Are“ buvo išliestas tik 2002 m.

Pagrindinis grupės vokalistas padarė labai sėkmingą solo karjerą. Jo debiutinis albumas „Something to Be“ pasiekė albumų topų viršūnę, o daina „Lonely No More“ pateko į populiariausių dainų dešimtuką.

Daugelis spėliojo, ar sėkminga R. Thomaso karjera reiškia „Matchbox Twenty“ istorijos pabaigą. Priešingai - grupė grįžo į studiją ir įrašė kelias naujas dainas, kurias kartu su klasika tapusiais hitais išleido rinktiniame albume „Exile on Mainstream“. Visai neseniai jie pranešė apie planus 2008 m. surengti koncertinį turą.

Celine Dion

Celine Dion paskutinius 4 metus koncertavo Las Vegaso scenose. Praėjo 8 metai nuo paskutinio jos singlo, patekusio į „JAV dainų top 10“.

2007 m. ji grįžo į studiją ir išleido „Taking Chances“ - pirmą albumą anglų kalba per 4 metus. Nors jokia nauja daina dar nepasiekė topų aukštumų, tačiau tai rodo, kad viena populiariausių pasaulio atlikėjų ėmė kurti naujai ir surengs savo koncertinį turą.

Annie Lennox

Paskutinis Annie Lennox studijinis albumas „Bare“ buvo išleistas 2003 m. 2005 m. ji kartu su Dave‘u Stewartu įrašė dvi naujas dainas „Greatest Hits“ rinkiniui. Naujasis albumas „Songs of Mass Destruction“ parduotuvių lentynas pasiekė 2007 m. spalį ir pateko į topų dešimtuką.

Garthas Brooksas

Gartho Brookso įtaka country muzikai dažnai pamiršta. Jo albumai 7 kartus iš eilės tapo pirmaisiais ir nenugalimaisiais.

Jis vienas sėkmingiausių country muzikos atlikėjų visoje Amerikoje. Nors oficialiai jis yra išėjęs į pensiją, G. Brooksas 2007 m. pademonstravo savo profesionalumą, išleisdamas naują rinktinį albumą „Ultimate Hits“, kurio milijonas kopijų buvo parduota per mažiau nei mėnesį.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez sugrįžimas buvo audringas. Paskutinis jos albumas „Rebirth“ 2005 m. nebuvo pelningas, kaip ir šiais metais išleistas albumas „Brave“. Tačiau teisėjavimas Amerikos realybės šou „American Idol“ bei geras pasirodymas „2007 Fashion Rocks“ koncerte garantavo jai dėmesį visus metus.

„The Eagles“

Paskutinį studijinį albumą „The Eagles“ buvo išleidę 1979 m. („The Long Run“).Iki šių metų. Grupė vėl buvo susibūrusi koncertiniam turui 1990-ųjų pradžioje. Jie įrašė ir albumą „Hell Freezes Over“. Pavadinimas buvo pasirinktas dėl Dono Henley komentaro, jog ši grupė susiburs vėl, tik kai „pragaras užšals“.

Dabar, praėjus daugiau nei 10 metų nuo susitikimo, „The Eagles“ nusprendė sugrįžti į studiją. Grupė išleido albumą „Long Road Out of Eden“ ir, sudarę sutartį su įrašų studija „Wal-Mart“, įrodė jog jie vis dar komerciškai konkurencingi ir stiprūs kaip buvo 1970-ųjų viduryje.

Praėjus vos daugiau nei mėnesiui nuo albumo išleidimo, jau parduota beveik 2 mln. jo kopijų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis