Kalėdinės dovanos pagal Zodiako ženklus

VANDENIS

Ideali dovana - stulbinanti, nuostabi, išskirtinė.

Pakuotė turi tiesiog rėžti akis - Vandenis būtinai įvertins dovaną, suvyniotą į ryškų blizgantį popierių. Tai, kas jame, gali būti visiškai nenaudinga, bet originalu ir turi žadinti vaizduotę. Neįprastas Tutanchamono laikų šviestuvas arba aromatinga Aladino lempa, bilietas į skandalingą spektaklį ar kelionė į egzotišką šalį, kvapnus ananasas - tai, ko reikia. Svajingos prigimties Vandenis su džiaugsmu imsis stebukladario vaidmens Kalėdų naktį. Todėl fejerverkai, petardos, stebuklinga lazdelė ar žvaigždikio kepurė jam irgi patiks.

Kur ieškoti dovanų. Sendaikčių turguje, antikvariate, turizmo agentūroje.

Ko nedovanoti. To, kas iš serijinės gamybos, praktiška ir standartiška.

ŽUVYS

Ideali dovana - žadinanti jų fantaziją ir vaizduotę.

Pakuotė - ne svarbiausia. Žuvys įvertins dovanos teikimo originalumą. Nežinomo dailininko darbas, naujas filmas arba kompaktinis diskas, fotoaparatas, madingo rašytojo romanas, akvarelių ir teptukų rinkinys, šokių bateliai ar vakarienė žvakių šviesoje - tinka viskas, kas susiję su kūryba, menu ir romantika.

Jūsų Žuvys niekuo panašiu nesidomi? Tada joms teks pasitaisyti. O kol kas pradėkite mažaisiais žanrais - sava kūryba. Jūsų numegztos pirštinės ar megztinis šildys Žuvis net per didžiausius sielos šalčius.

Kur ieškoti dovanos. Meno dirbinių salone, galerijoje.

Ko nedovanoti. Visko, kas grubu, kičiška ir neskoninga.

AVINAS

Ideali dovana - ryški, triukšminga ir linksma.

Staigmena, kuri lauks įteikiant dovaną, Aviną tik pralinksmins. O jei dovana bus ryškiai raudoname popieriuje, padarys „bombos efektą“, net jei viduje jis ras bananą ar plaktuką. Visa, kas gali savaime judėti, kaukti ar cypti, Aviną neapsakomai pradžiugins.

Tai gali būti būgno lazdelės, karnavalo kepurė, gyva beždžionėlė, miniatiūrinis gaublys, saulės akiniai ar romantiška vakarienė Paryžiuje. Sukrečiamą efektą padarytų specialiai jam sukurtas eilėraštis ar daina, net teturinti vieną vienintelį kupletą.

Kur ieškoti dovanos. Madingose arba elektronikos naujienų parduotuvėse, sendaikčių turguje.

Ko nedovanoti. Ko nors, kas absoliučiai naudinga, rimta ir nuobodu.

JAUTIS

Ideali dovana - solidi, praktiška, galinti papuošti jį patį arba jo namus.

Pakuotė - ne svarbiausia. Svarbu, kas joje. Tai gali būti subtili vaza, didelis minkštas žaislas, kiniškas šviestuvas, Venecijos karnavalo kaukė, ikebana, aromatinga žvakė, originalūs nuotraukų rėmeliai, naujos traškančios pinigų kupiūros.

Norite padovanoti smulkmeną - kompaktinį diską? Tada jau malonėkite ir muzikinį centrą priedo. Dovanosite raktų pakabutį? Nepamirškite automobilio. Tokia dovana ne jūsų kišenei? Jautis apsidžiaugs ir mėgstamų saldainių dėžute, tik toji dėžutė turi būti solidi.

Kur ieškoti dovanos. Konditerijos parduotuvėse, dovanų salonuose.

Ko nedovanoti. Negražių buitinių smulkmenų, pigių papuošalų ir odos pakaitalo dirbinių.

DVYNIAI

Ideali dovana - intelektuali, stilinga, romantiška. Puikiai tiks gausybė ryškių smulkmenų.

Kiekvieną dovanėlę įdėkite į mažą dėžutę, o jas visas sudėkite į vieną gražų maišelį. Kaip jau supratote, viena didelė dovana netiks - riekia smulkmenų. Tai gali būti segė, amuletas, žiebtuvėlis, laikrodis, kambarinės šlepetės, peniuaras, mobiliojo telefono dėklas ar bilietas į teatrą.

Labai tinka dovanos, susijusios su Dvynių pomėgiais, tad pasistenkite sužinoti, kas juos traukia. Kadangi Dvyniai - dvejopos asmenybės, originali būtų tai pabrėžianti dovana. Kiekvienai dovanėlei parinkite porą. Dovanosite knygą? Nepamirškite jai stilingo skirtuko. Telefono dėklą? Tada kartu ir telefoną.

Kur ieškoti dovanos. Knygynuose, apatinių drabužių parduotuvėse, suvenyrų salonuose.

Ko nedovanoti. Nenaudingų nuobodžių buities daiktų.

VĖŽYS

Ideali dovana - reta, senovinė, galinti papuošti jo namus.

Pakuotė nesvarbu, didžiausia vertybė - pati dovana. Vėžio susižavėjimą sukels toks daiktas, kurio niekas daugiau neturi. Tarkime, egzotiška kriauklė, senovinė rytietiška statulėlė, kinžalas, suvenyras iš tolimos šalies, šeimos relikvija ar meilės romanas iš bukinisto. Kadangi Vėžys - gurmanas, jį itin nudžiugins mėgstamas patiekalas ar gardėsis.

Kur ieškoti dovanos. Senelės skrynioje, dvaro palėpėje, egzotiškų patiekalų restorane.

Ko nedovanoti. Serijinių ir standartinių niekniekių.

LIŪTAS

Ideali dovana - prabangi, subtili, elegantiška, prestižiška.

Pakuotė turi būti ryški - kuo daugiau auksinės spalvos, raudonų akcentų, tuo geriau. Svarbiausia - numatyti dovanos teikimo scenarijų. Liūtui svarbu, kaip jis gaus staigmeną. Dovanoti galima bet kokį daiktą, kuris pabrėžia Liūto individualybę. Kas tai, ne taip ir svarbu. Labai tinka auksas, briliantai, taurieji akmenys, krištolo statulėlės, malachitinės dėžutės, kolekcinio konjako ar vyno butelis, sidabriniai šaukšteliai, sabalų manto, prancūziški kvepalai. Iš principo tai gali būti ir praktiška taburetė, bet būtinai sosto formos - leiskite Liūtui pajusti valdžią ir reikšmingumą.

Kur ieškoti dovanos. Juvelyrinėse, kvepalų parduotuvėse, dovanų salonuose.

Ko nedovanoti. Neskoningų nieko nereiškiančių pigių dovanų.

MERGELĖ

Ideali dovana - du viename, t.y. kad būtų ir graži, ir naudinga.

Su pakuote teks padirbėti - dovaną bus būtina kruopščiai ir originaliai suvynioti, nes Mergelė priekabiai apžiūrės ją iš visų pusių. Venkite stereotipinių dovanų. Tai gali būti ir smulkmenos, bet būtinai originalios ir stilingos. Mergelės estetės, taigi savo namuose nepakęs negražių daiktų. Jos priima viską, kas gali praversti tobulinant savo įgūdžius ar susiję su pomėgiais.

Jei Mergelė mokosi užsienio kalbos, tiks... ne, ne žodynas - kelionė į užsienį. Egzotiškos figūrėlės, rinktiniai gardėsiai pasaldins Mergelei gyvenimą. Užsienietiškas suvenyras, mažas paveikslas (jokiu būdu ne reprodukcija), mini akvariumas su žuvyte papuoš jaukų jos būstą. Tik neklauskite, kas nutiks su žuvele, kai ji išaugs akvariumą - veikiausiai praktiškoji Mergelė ją iškeps.

Kur ieškoti dovanos. Manų apyvokos prekių parduotuvėse, gardumynų lentynose.

Ko nedovanoti. Nevykusių padirbinių, nekokybiškų be vidinio turinio daiktų.

SVARSTYKLĖS

Ideali dovana - romantiška, sentimentali, harmoningai deranti prie namų aplinkos.

Pakuotei skirkite daugiausia dėmesio, kadangi Svarstyklės - nepralenkiamos estetės. Per Kalėdas jas nudžiugins gyvų gėlių puokštė ar mėgstamų saldainių dėžutė, subtili apyrankė, pliušinis kiškutis, kokybiška kosmetika, dailūs apatiniai drabužiai.

Nepaliks jų abejingų ir dovana, kuria galima pasidalyti su artimaisiais arba papuošti namus. Norite sujaudinti Svarstykles? Padovanokite jų mėgstamos spalvos daiktą, ir jos bus pamalonintos jūsų dėmesio.

Kur ieškoti dovanos. Vaikiškų prekių, konditerijos parduotuvėse, salonuose „Viskas interjerui“.

Ko nedovanoti. Praktiškų, nuobodžių, įprastų daiktų.

SKORPIONAS

Ideali dovana - prasminga, paslaptinga, reikšminga - tarsi daiktas savyje.

Kad išlaikytumėte intrigą, dovaną gerai supakuokite į kelis sluoksnius popieriaus. Neįprastas amuletas, laikrodukas, brangus papuošalas, afrikietiška statulėlė, egiptietiškas ar sidabrinis vintažinis indas - kad ir ką išsirinktumėte, teks sugalvoti paslaptingą jaudinamą legendą apie dovanos kilmę. Geriausias dovanos teikimo būdas - paslėpti ją ir duoti ieškojimo instrukcijas.

Kur ieškoti dovanos. Sendaikčių turguje, antikvariniuose salonuose.

Ko nedovanoti. Šaukštų, keptuvių, greitpuodžių - kitaip sakant, primityvių banalybių.

ŠAULYS

Ideali dovana - linksma, šiuolaikiška, egzotiška.

Pakuotė reikšmės neturi, juk svarbiausia - dovana. Šaulys iš prigimties keliautojas, todėl dovanokite jam daiktus, be kurių kelionėje neišsiversti. Geltonas lagaminas, pasaulio atlasas, knyga apie keliones - tinka.

Jei Šaulys namisėda, nustebinkite jį kuo nors egzotišku, kas galėtų papuošti namus ar jį patį - bižuterijos, dėžučių su dailiomis kriauklelėmis, neįprastos formos šviestuvą ar rytietišką šalį. Šaulį nudžiugins ir bilietas skrydžiui į šiltuosius kraštus, net jei jis tebus į vieną pusę. Pridėkite savo ranka pieštą žemėlapį, kuriame nurodytos piratų užkasto lobio vietos - jis tai įvertins.

Kur ieškoti dovanų. Turizmo agentūrose, sporto prekių parduotuvėse, liaudies memininkų dirbinių salonuose.

Ko nedovanoti. Virtuvės rykų, praktiškų paprastų daiktų.

OŽIARAGIS

Ideali dovana - naudinga buityje, tačiau subtili.

Su pakavimo popieriumi galite nesiterlioti - visos fantazijos pareikalaus dovanos paieškos. Praktiška dovana - tai, ko reikia, bet ji turi būti su potekste.

Rinkitės gerus namų apyvokos daiktus - jei tai baldas, būtinai raudonmedžio, jei statulėlė - dramblio kaulo, jei kreditinių kortelių dėžutė - iš onikso, jei rankinė - krokodilo odos. Sumanėte Ožiaragiui įteikti jo portretą? Tada fone turi būti mažų mažiausiai Tadž Mahalas arba Versalis.

Kur ieškoti dovanos. Dailininkų galerijose, meno salonuose, senovinių dirbinių parduotuvėse, brangios suvenyrų parduotuvėlėse.

Ko nedovanoti. Nekokybiškų ir visiškai nenaudingų daiktų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis