Kaip tapti princese?

Visos mažos mergaitės svajoja būti princesėmis, svajoja apie princą ant balto žirgo, tačiau amerikietei Jerramy Fine tapti princese tapo tiesiog manija. Sulaukusi šešerių metų, vienoje knygoje ji pamatė vyriausią Anglijos karalienės anūką Peterį Philipsą ir nusprendė, jog jai skirta už jo ištekėti.

Nusprendusi neleisti, kad jos kilmė (ji gimė mažame Kolorado valstijos miestelyje, o jos tėvai – hipiai) taptų kliūtimi siekiant tikslo, mergina prieš devynerius metus persikėlė į Angliją.

„Dauguma amerikiečių mano, kad nuvykus į Angliją, prasideda gyvenimas kaip iš filmo su Hugh Grantu. Ir aš iš pradžių ir aš panašiai galvojau,“ – prisipažįsta mergina, aprašiusi savo gyvenimo nuotykį debiutiniame romane „Kada nors ateis mano princas: tikri apsimetėlės princesės nuotykiai“ („Someday My Prince Will Come: True Adventures of a Wanna-be Princess“), kuris Amerikoje pasieks knygynus šią savaitę.

Deja, jai nepavyko įvykdyti savo misijos tiksliai pagal planą. Ką jau kalbėti. „Net susipažinti su anglais buvo sunku,“ – pasakoja simpatiška blondinė. Dabar ji mokosi Londono ekonomikos mokykloje, kurios nutrintuose pilkuose koridoriuose galima sutikti studentų iš visų pasaulio šalių, išskyrus Angliją.

Neprarasdama vilties laimėti Peterio Philipso (kuris yra Princesės Annos ir Marko Phillipso sūnus ir neturi jokio karališko titulo) širdį, J. Fine studijavo britų etiketą, investavo nemažai pinigų į Grace Kelly stiliaus garderobą ir, ryžto bei sėkmės padedama, greitai ėmė bendrauti su Anglijos aristokratijos elitu.

„Ilgą laiką elgiausi taip, lyg tai būtų mano tikroji karjera, – pasakoja mergina. - Tai dariau su didžiausiu užsidegimu.“ Jos ekscentriška misija gali atrodyti geriausiu atveju keista, o blogiausiu – visiškai beprotiška, tačiau jos nuotykių aprašymas yra nepakartojamas, ypač turint omenyje tai, kad galiausiai ji susitiko akis į akį su pačiu Peteriu!

„Truputį baugu, kad visas pasaulis dabar galės perskaityti apie mano gyvenimą,“ – pripažįsta J. Fine, kurios istorija, nors ir nesibaigia karališkosiomis vestuvėmis, yra tarsi priminimas, kad gyvenime svarbiausia ne prizas, o varžybų jaudulys.

Netikėti susitikimai su Princese Anna, Jorko kunigaikštiene (Peterio teta) ir grafu Spenceriu (princesės Dianos broliu), taip pat įvairios pažintys su pasileidusiais turtuolių vaikais ir kokainą uostančiais modeliais – štai tokie siautulingi merginos nuotykiai šiuolaikinėje Britanijos aukštuomenėje.

Dabar J. Fine jau nebesiekia karališkųjų svajonių – ji jaučiasi laiminga gyvendama žaliame Londono priemiestyje su savo 33 m. draugu britu ir noriai dalija patarimus merginoms, kurios svajoja sekti jos pėdomis.

„Stilius, garderobas ir mada – viskas svarbu. Taip pat svarbu nepamiršti savo karjeros, – tvirtina ji.

„Kate Middleton daro didelę klaidą nesiekdama karjeros, – kritikuoja ji Princo Viljamo draugę, - Manau, kad Kate ir Viljamas turi šansų būti kartu, tačiau jei taip nebus, koks bus jos pasiekimas? Tiesiog tai, kad buvo profesionali draugė. Niekas negali būti tikras, kad už metų Viljamas nesusitikinės su Lindsay Lohan.“

Lindsay, Paris ir Britney, kurių nuotraukos mirga bulvarinės spaudos puslapiuose, galbūt ir gali būti vadinamos Holivudo karališkąja šeima, tačiau juk jos nėra „aukščiausios klasės“ ir negali lygintis su tikraisiais aristokratais, tiesa?

„Nė viena iš jų neturi senosios mokyklos žavesio,“ – apgailestauja J. Fine, kurios dar viena neįprasta svajonė vaikystėje buvo mokytis privačiame pensione Šveicarijoje, kaip princesė Diana.

„Štai kokio realybės šou mums reikia,“ – kikena ji. - Uždarykime Paris ir Britney pensione.“ Ką gi, puiki mintis.

Jerramy patarimai, kaip pajamti princą

Nr. 1. Apranga. Mados įkvėpimo semkitės iš Grace Kelly ir Jacqueline Onassis, o ne iš Paris ar Britney.

Nr. 2. Manieros. Emily Post galbūt ir yra JAV etiketo dievaitė, tačiau apie tobulas angliškas manieras sužinosite tik knygoje „Naujasis Debretto etiketo ir modernių manierų vadovas“ („Debrett's New Guide to Etiquette and Modern Manners“).

Nr. 3. Karjera. Išsilavinimas. „Profesionali panelė“ nėra tinkamas darbas. Puiki karjera, darbas, mokslas padės jums tapti ir puikia pašnekove.

Nr. 4. Žirgai. Jei norite sutikti karštą jauną princą, išsiugdykite meilę žirgams – kliūtinis jojimas ir polo yra tinkamiausios sporto rūšys.

Nr. 5. Prisistatymas. Jei sveikinsitės su karališkosios šeimos nariu pirmoji, savo iniciatyva, atrodysite lyg atvykusi iš Sibiro glūdumos. Visada palaukite, kol būsite oficialiai pristatyta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis