Kodėl merginoms patinka „blogiukai“?

Apie kokį vaikiną svajoji? Žinoma atsakysi, kad tavo svajonių riteris turėtų būti nuoširdus, geras, supratingas, dėmesingas, protingas, draugiškas… Visos merginos kaip susitarę ieško „geruolių”, tačiau visada įsimyli pašėlusius, nutrūktgalvius. Kodėl merginoms patinka blogi vaikinai, kuo jie jas taip žavi?

Kokie yra blogi vaikinai?

Paprastai tai arogantiški “šikniai”, patenkinti savimi ir nejautrūs. Jie retai domisi merginų poreikiais, tačiau visada žino, kuo ir ir kaip jas suvilioti. “Blogiukai” daro tai, kas jiems patinka, jie nepriklausomi, savimi pasitikintys laimėtojai.

Blogi vaikinai mėgsta atrodyti geidžiami. Jie rūpinasi savimi, stengdamiesi įrodyti savo pranašumą. Kiti žmonės jiems - tik priemonės tapti dar trokštamesniais.

Merginos jiems – tai pasilinksminimų partnerės, o ne papuošalai. Tokiems vaikinams nereikia, kad kas nors užgožtų jų žavesį. Kiti asmenys gali tik paryškinti jų nuostabumą.

Jie atvirai savęs negarbina, tačiau tai byloja jų manieros ir elgesys. Jie gali būti paslaugūs ir nenuoširdžiai malonūs. Jie viliokliai, lošėjai, nuotykių ieškotojai.

Blogi vaikinai – tai blogų savybių įsikūnijimai. Atrodo jie sukurtų tik blogus porų santykius.

O merginos alpsta?

Psichologai padarė kelis tyrimus apie “blogus vaikinus” ir “geras merginas”. Jie atskleidė, kodėl merginoms taip patinka blogi vaikinai.

1. Su jais niekada nebūna nuobodu. Jie nenuspėjami, su jais praleistas laikas prabėga akimirksniu. Su jais galima patirti jaudinančių nuotykių.

2. Jie užtikrinti savimi, jie priverčia merginą jaustis saugia ir trokštama.

3. Jie žavūs ir aistringi.

4. Jie geidžiami ir vyriški.

Kai kurie ekspertai teigia, kad merginoms patinka blogi vaikinai, nes su jais jos jaučiasi vertingos. Jie jas priverčia taip pasijausti. Išskirtinumas iš kitų merginų tarpo taip pat labai svarbus. Merginoms geidžiamo vaikino dėmesys - tai savivertės garantas.

Kai merginos jaučiasi gerai ir pasitiki savimi, jos renkasi partnerius, kurie paryškina jų pasitikėjimą, suaktyvina teigiamą būseną.

Savimi nepasitikinčios merginos žavisi “blogiukais”, nes jie tarsi įkūnija jų svajonę tapti populiariomis.

Blogi vaikinai skleidžia pasitikėjimą ir vyriškumą, kuris labai išsiskiria paauglystės metu, kai ne visi vaikinai pakankamai subrendę. Merginas tai ypač žavi. Blogi, geidžiami vaikinai nelyginant laisvi mustangai, kuriuos norisi prisijaukinti.

Merginos trokšta tapti tomis, kurios suvaldys žvėrį. Blogo vaikino sužavėjimas – tai iššūkis sau. Skirtingai nei gerą vaikiną, blogą vaikiną "atkovoti” iš draugų rato – didelis laimėjimas.

Blogi vaikinai yra nepriklausomi, nenuspėjami, įdomūs, gal kiek agresyvūs, tačiau labai savimi pasitikintys, kalbūs, užsiėmę, drąsūs, kartais net įžūlūs. Jie yra “kietas riešutėlis”, o tai labiausiai ir traukia merginas. Merginos nori turėti išskirtinį vaikiną, tada pačios jaučiasi išskirtinės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis