33 metų moteris apsimetė paaugliu, kad pabėgtų nuo policijos

Reuters žinių agentūra praneša, kad Norvegijos studentė, 33 metų moteris apsimetė trylikamečiu vaikinu, kad pabėgtų nuo policijos, kaltinančios ją smurtu prieš kitus vaikus Čekijoje.

Barbora Skrlova kvailino Norvegijos policiją, savo klasės draugus, vaikų pagalbos centro darbuotojas ir mokytojus keturis mėnesius, apsimetinėdama keturiolikmečiu vaikinu, vardu Adamas.

"Dabar mes galime pasakyti, kad stebėdavomės Adamo elgesiu. Bet negalėjome nieko nuspėti, nes tokio amžiaus vaikai elgiasi labai nenuspėjamai ir skirtingai. Skirti lytis dabar taip pat labai sunku," – pasakojo Ingjerd Eriksen iš Oslo mokyklos.

Čekijoje skandalu tapusi smurto prieš 8-metį vaiką bylos medžiaga iš laikraščių nenyko aštuonis mėnesius. Adamas – ten pagrindinis įtariamasis. Nuo to laiko jis (ar ji) slapstosi nuo policijos. Iki šiol policijai buvo neaišku ar Adamas - dar viena auka ar jis yra nusikaltėlis.

Viename Čekijos name buvo rastas 8 metų sužalotas berniukas ir dvi moterys. Viena jų suaugusi, o kita apsimetė 13-mete mergaite. Ji buvo nusiųsta į vaikų prieglaudą, tačiau iš ten pabėgo. Vėliau Barbora atsidūrė Norvegijoje, apsimetė vaikinu, ir tik po 4 mėnesių buvo suimta ir grąžinta Čekijos policijai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis