Disney’aus pasaulis nebeįleis vaikų į restoraną

„Walt Disney World“ - peliuko Mikio, Tigriuko ir fėjos Tilindės kūrėjai – uždraudė mažiems vaikams lankytis prabangiausiame jų restorane, pranešė davesdaily.com. Nuo šios savaitės vaikai iki 10 metų bus nebeįleidžiami į „Victoria & Albert“ restoraną „Grand Floridian Resort & Spa“ centre, vienintelį „Disney“ penkių žvaigždučių restoraną.

„Mes norime būti toks restoranas, kuriame rinktųsi tik suaugusieji,“ – sakė generalinis direktorius Israelis Perezas.

„Disney“ kompanija teigia, kad jie reaguoja į savo svečių pageidavimą. Apklausa parodė, kad lankytojai pageidauja suaugusiams skirto restorano atmosferos, paaiškino Rosemary Rose, „Disney“ viceprezidentė, atsakinga už maistą, gėrimus ir pardavimą.

„Mes atlikome penkių žvaigždučių restoranų Floridoje tyrimą, apklausėme svečius. Gauti rezultatai ir privertė mus keistis,“ – sakė R. Rose.

R. Rose patikino, kad šeimos turi tikrai nemažą restoranų pasirinkimą. „Disney World“ pramogų parke. Yra dar 97 restoranai, kuriuose lankytojai laukiami be jokių amžiaus apribojimų.

„Victoria & Albert“ vyrai privalo vilkėti švarkus, o moterys sukneles arba kostiumėlius su kelnėmis. Restorane skamba gyva arfų muzika, o meniu, kuris kasdien keičiasi, siūlo septynių patiekalų pietus, kurie gali trukti iki trijų valandų. Kainos - nuo 125 dolerių vienam asmeniui.„Aš suprantu tai, kad kai kurie žmonės gali būti nepatenkinti. Pati turiu vaikų,“ – sakė R. Rose.

Davidas Koenigas, knygos apie pramogų pasaulį autorius teigia, kad šis draudimas gali suduoti skaudų smūgį parko įvaizdžiui.

Tai nebe pirmas kartas, kai „Disney“ uždraudžia vaikams kur nors patekti. „Disney“ neįleidžia vaikų, kurių nelydi suaugusieji, į „Pleasure Island“ pramogų rajoną bei kai kuriuos naktinius klubus.„Disney“ taip pat turi tik suaugusiems skirtų restoranų dviejuose savo kruiziniuose laivuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis