Filmas, kuris supykino žiūrovus (video)

„Projektas Monstras” („Cloverfield”) yra šių metų kino pasididžiavimas, jei galima taip sakyti… Viena vertus vos per savaitgalį kinuose jis uždirbo 40 mln. dolerių. Trileris pasakoja apie 5 jaunuolius iš Niujorko, fiksuojančius įvykius skaitmeninėmis kameromis. Būtent toks „namūdinis“ filmavimo stilius supykina žiūrovus tiesiogine šio žodžio prasme, praneša CNN.

„Aš turėjau atsikelti ir išeiti iš salės beveik 20 minučių, kad nustotų suktis galva,“- pasakoja žiūrovas. Kiti šio filmo žiūrovai teigė, kad juos supykino arba pradėjo suktis galva.

Daugeliui žiūrovų šis filmas nesukėlė jokių nemalonių pojūčių, o tie, kuriems susisuko galva, anot ekspertų, turi problemų su vestibiuliariniu aparatu.

„Tai klasikinis galvos svaigimo atvejis, – teigia dr. Michaelis G. Stewartas, vienos Niujorko ligoninės vyriausiasis ausų, nosies ir gerklės ligų specialistas. – Žiūrint į ekraną atrodo, kad daiktai esantys aplink sukasi, nors taip iš tiesų nėra.“Toks reiškinys sutrikdo smegenis, todėl gali pradėti pykinti ar svaigti galva, teigia daktaras: „Filmo metu atsiradęs svaigulys yra panašus į apsvaigimą nuo važinėjimo amerikietiškais kalneliais.“Tad jeigu tu vis tik žadi žiūrėti „Projektą Monstras“, tačiau bijai, kad tave gali supykinti, prieš eidamas į kiną ar namuose išgerk vaistų nuo pykinimo. Kitas patarimas yra filmo metu retkarčiais trumpam užsimerkti. To gali užtekti, kad nurimtų nemalonūs simptomai ir galėtum pabaigti žiūrėti filmą.„Namie žiūrint filmą nemalonių pojučių galima išvengti,“ – įsitikinęs dr. Stewartas. - „Kai patogiai sėdi ant kušetės, smegenys suvokia, kad juda filmas, o ne kambarys.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis