Radži dainuoja metalą?!(video)

Tikrai taip, ir tuo galėjo įsitikinti „Bix‘ų“ lankytojai, užklydę į barą sekmadienį, apie trečią valandą dienos. Radži, apsirengęs juodą odinę striukę, apsiavęs „kerzus“, susijuosęs spygliuotais diržais, ir nusipiešęs ant veido tokį patį ornamentą, kaip ir grupės „Wozu“ nariai...- štai ką išvydome „Bix‘uose“.

Negana to, Radži dar ir dainavo. Atsistojęs kaip vokalas, jis iš širdies plėšė „Wozu“ dainą „Zombie“, beveik visiem sukeldamas šypseną, ar net juoką, nes gerai nemokėjo dainos žodžių.

Kai kurie, įėję į vidų, garsiai gailėjosi, jog nepasiėmė plytų. O visi likusieji tikriausiai nesuprato, kas čia vyksta. „Wozu“ – taip pat. Grupės nariai paprašė „Bix“ lankytojų būti tolerantiškais, o į klausimą, kodėl grupė groja su Radži, narys Meškis atsakė:„Mums irgi reikia pasilinksmint“.

Visgi palaikančiųjų atsirado. Puošniai rožiniai apsirengusios moteriškės, pasibaigus jo atliekamai dainai, bene vienintelės klykė: „Pakartoooot!!”, ir rodė victory pirštų kombinaciją.

Kai Radži baigė savo pasirodymą, tikrasis „Wozu“ vokalistas pasiteiravo jo, nuo kada pastarasis pakeitė savo nuomonę apie metalą.

Kažkam salėje sustūgus: „Ką daryyyt?“, Radži tik nusijuokė, ir pasakė, jog jo nuomonė pakito, ir čia [sunkiojoje scenoje – aut.past.] visgi yra, ką daryt.

Kai Radži nulipo nuo scenos, „Wozu“ sugrojo dar kelias savo dainas, tarp jų - ir „Zombie“, kurį dedikavo, žinoma, Radžiui.

Video galite pamatyti

  • čia

  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis