Neįprastas būdas surasti mylimąjį

Jau ketvirti metai iš eilės, Vasario 7-tąją dieną, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentai padeda vienišiems jaunuoliams likus savaitei iki šv. Valentino dienos surasti antrąją pusę. Renginyje „Nusipirk žvaigždę" kiekvienas atvykęs į pašėlusių vakarėlių klubą „Amerika pirtyje" galės aukcione varžytis dėl patikusio atlikėjo, siūlydamas didžiausią pinigų sumą.

Įdomiausia tai, jog „nupirktieji" dalyviai visą vakarą privalės praleisti su „pirkėjais". Vakaro pasisekimą garantuos kviestinis svečias „DJ Mamania" bei įvairios organizatorių rengiamos atrakcijos.

Renginyje „Nusipirk žvaigždę", kuris prasidės nuo 21 valandos, laukiami ne tik vienišiai, nes renginio metu visų susirinkusių laukia mažytės dovanos, o drąsesni gali išbandyti savo jėgas dalyvaudami intriguojančiose užduotyse. Organizatoriai ir renginio rėmėjai pasirūpins renginio svečių gera nuotaika ir maloniais prizais.

„Šis renginys - tai smagi atrakcija, kurios nevalia praleisti," - šypsosi VU KHF SA nariai, kurie tiki vyksiančio renginio pasisekimu bei kviečia dalyvauti visus, kurie nori meilės dieną paminėti kitaip.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis