Valentino dieną pasitelk fantaziją

Vis suki galvą, ką galėtum padovanoti brangiam žmogui? Į galvą lenda tik siaubingiausios banalybės: apatiniai, rožės, šampanas ir šokoladas? DELFI Gatvė pateikia receptą, kaip nustebinti brangųjį/-iąją.

Valentino dienos atvirukas

Prieš darydamas/-a ką nors, aplankyk „Blue Mountain“ puslapį internete ir išrink nemokamą elektroninį atviruką, kurį galėsi nusiųsti savo mylimajam/-ai Valentino dienos rytą.

Jis/ji ras mielą žinutę vos atėjęs/-usi į darbą ar pasitikrinęs/-usi elektroninį paštą mokykloje.

Vėliau gali skubėti į knygyną pirkti popierinio atviruko, tik pasistenk surasti kažką ypatingo užrašyti kitoje jo pusėje. Nuvalkiotas „aš tave myliu“ - nebetinka…

Išrink ypatingą dovaną

Visi per Valentino dieną dovanoja gėles ir šokoladą. Tai gali būti tinkama dovana, jei tavo meilei tai patinka ir jis/ji išsiilgęs/-usi „melodraminės“ romantikos.

Tačiau kodėl nepadovanojus šia proga ko nors neįprastesnio, ypatingesnio ir labiau įsimenančio? Štai keletas pasiūlymų:

· Užuot pirkus tradicines gėles, kodėl nenupirkus gėlės formos arbatos dviems?

· Kodėl nepadovanojus mylimajam/-ai kupono pasidaryti kūno masažą? Yra ir masažų dviems…

· Nustebink savo mylimąjį/-ją bilietais į mėgstamos komandos rungtynes arba patinkančios grupės koncertą. Jei koncertų nenusimato, padovanok tos grupės DVD.

· Teatras bei pakvietimas į meilės poezijos skaitymo vakarą su draugais – taip pat tinka…

· Užuot dovanojus paprastą šokolado plytelę, kodėl nepamaloninus partnerio romantišku dovanų krepšeliu, kuriame būtų šimtas smulkmenų su širdele… Net sąvaržėlė, susukta į širdelę maloniai nustebins.

Padaryk staigmeną

Be abejo, tavo mylimasis/-oji tikėsis, kad esi kažką paruošęs/-usi Valentino dienos progai paminėti. Atskleisk antrajai pusei tik dalį savo plano, kad galėtų tinkamai pasirengti.

Visi santykių ekspertai sutinka, kad staigmenos suteikia santykiams daugiau aistros ir pasitenkinimo, tad neišduok mylimajam/-ai visko, ką esi suplanavęs/-usi. Štai keletas patarimų:

· Prisipažink meilėje pirmą kartą;

· Paskambink į vietinę radijo stotį ir dedikuok mylimajai/-am dainą;

· Suplanuok romantišką išvyką, pasivaikščiokite, padaryk pilną termosą karštos arbatos ir papasakok juokingą pasaką apie meilę.

Suplanuok nuotykį

Kiekvienas tikras romantikas patvirtins, kad dovanos yra labai svarbu, norint išreikšti jausmus, tačiau sėkmei vien tinkamos dovanos neužtenka.

Sugalvok kokį nors nuotykį, kurio tavo mylimoji/-asis ilgai nepamirš. Keli patarimai:

· Pasivaikščiokite paupiu ar paplūdimiu, susikibę už rankų, arba susiorganizuokite išvyką ant stogo stebėti žvaigždžių, jei šalta, nors ir balkone pro langą…

· Ką manai apie romantišką vakarą, žiūrint filmus apie meilę ir piešiant vienas kito portretus…

· Jei gali investuoti į santykius, nustebink draugą/-ę fejerverku…

· Išmok atmintinai eilėraštį ir padeklamuok jį mylimajam/-ai autobuse garsiai…Sutelk visą dėmesį į partnerį/-ę

Vien tai, kad tau patinka Valentino diena, nereiškia, kad ir tavo draugui/-ei ji patinka.

Atsižvelgdamas/-a į jo/jos prioritetus gali surengti tikrai įsimintiną šventę. Taigi, jei tavo mylimasis nemėgsta švęsti Valentino dienos, neversk jo/jos sėdėti visą vakarą romantiškoje žvakių šviesoje.

Pasistenk savo jausmus išreikšti kūrybingai. Jei draugas/-ė negali pakęsti raudonų saldybių, suorganizuok kažką tokio, ką jis/ji prisimins ilgai. Per Valentino dieną galite atšvęsti Haloviną, galite praleisti valandą žaislų parduotuvėje, galite susiorganizuoti imtynes...

Kai visi mylisi, tikrai įsimintina apgauti draugą/ę - demonstratyviai susipykti ir galiausiai pasakyti, kad tai buvo tik pokštas…

Jei atspėsi savo meilės norus, Valentino diena bus tobula abiems.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis