Seksualios dovanos Valentino dienai pagal DIY

Valentino diena yra gana prieštaringa šventė. Viena vertus, ji labai komercializuota (numatoma, jog vien JAV šios dienos pelnas bus daugiau nei 13 mlrd. dolerių), kita vertus, jei atsižvelgsime į Valentino dienos istoriją, ši diena skirta išreikšti meilės jausmus ir visą dėmesį skirti romantikai.

Tačiau ar verta lysti į skolas, kad „tinkamai“ išreikštume savo meilę ir atsidavimą, šluodami nuo prekybos centrų lentynų širdeles ir šokoladą? Ar gėle labai jau tinkamai išreiškia aistrą ir meilę, kurią jaučiate savo merginai ar vaikinui?

Nors aš, kaip ir bet kuris kitas žmogus mėgstu gauti blizgančias naujas dovanas, drįsčiau teigti, jog nieko nėra seksualesnio už savo rankomis pagamintą dovaną.

Kalbant paprasčiau, jei stengiamės kažką pagaminti savo išrinktajam/-ai patys, skiriame tam laiko ir pastangų, parodome, jog tas žmogus mums rūpi, jog jam negailime brangiausio savo turto - laiko.

Štai kelios idėjos tau, kaip Valentino dieną paversti ypatinga, bet ne banalia. Siūlome DIY strategiją išreikšti savo jausmus. Ir tai jums nieko nekainuos!

Projektas nr. 1 - parašyk meilės eilėraštį

Pamiršk apie įmantrias Šekspyro eiles ir nuvalkiotus saldžius žodžius, kuriuos siūlo siųsti SMS agentūros.

Tegul tavo eilėraštis būna spontaniškas, linksmas, asmeniškas. Jei nemoki kurti eilių parašyk bent jau juokingą, nešvankų, netgi vulgarų meilės eilėraštį. Gali jį sudainuoti…

Tavo mylimasis/-oji liks nustebintas/-a. Eilėraštis gali būti visai nevykęs, bet pastangos įsimins ilgam…

Projektas nr. 2 - papasakok draugui/-ei, kaip jūs susipažinote

Tai tikrai labai graži dovana. Ar jūs susipažinote per „aklą“ pasimatymą, ar buvote pristatyti vienas kitam per laidotuves, o gal buvote vaikystės draugai, skirk laiko aprašyti visa tai.

Parašyk istoriją, kaip pirmą kartą pamatei savo išrinktąjį/-ąją ir kaip jį/ją įsimylėjai.

Nesistenk mėgdžioti didžiųjų rašytojų. Tiesiog papasakok istoriją savo žodžiais. Kas vyko tavyje ir aplink tave, kai jūs pirmą kartą susitikote.

Ką iš pradžių apie jūsų santykius manė tavo draugai, kaip išdrįsai kam nors prisipažinti, kad įsimylėjai.

Jei tokią atminties treniruotę nuspręsite padaryti abu, nustebsite, jog abu įsiminėte skirtingas smulkmenas.

Valentino dienos projektas nr. 3 - padaryk jo/jos erotinę nuotrauką

Tau nereikia būti profesionaliu/-ia fotografu/-e. Nereikia internete ieškoti dailaus nuogo kūno ir naktis leisti prie „Photoshop’o“.

Tiesiog iškirpk savo draugo kūno dalį iš jau turimų nuotraukų. Gal tai bus kaklas, gal lūpos kamputis, gal blakstienos, gal smakras ar nosies galiukas… Įrėmink nuotrauką. Tai bus labai seksuali ir romantiška dovana.

Valentino dienos projektas nr. 4 - parašyk meilės vadovėlį

Padaryk mažą knygelę savo mylimajam/-ai. Tai gali būti primityvi, iš balto popieriaus sukurpta knygelė, o galbūt sugebėsi ją kaip nors įmantriai įrišti. Bet kokiu atveju, tai rankų darbo dovana, kuri turėtų atskleisti tavo jausmus, tavo meilės suvokimą.

Gali knygutėje surašyti visus tavo mėgstamiausius eilėraščius ir dedikuoti juos išrinktajam/-ai… Gali knygelę iliustruoti, gali joje aprašyti savo dieną: kiek kartų galvojai apie savo žmogų, ką galvojai. Gali knygelėje suklijuoti daiktų nuotraukas, kurie tau primena jį/ją.

Valentino dienos projektas nr. 5 - seksualūs rankdarbiai

Rankdarbiai asocijuojasi su pramoga vaikams. Tačiau rankdarbiai ir amatai gali būti ne tik linksmas, bet ir naudingas laisvalaikio leidimo būdas.

Išbandyk keramiką, siuvinėjimą, mezgimą, drožybą… Tinka viskas, ką pagaminsi su meile. Gali nulipdyti ir ką nors šelmiško, pvz., vienetinį seksualų raktų pakabutį.

Valentino dienos projektas nr. 6 - nupiešk „kūno čekius“

Kas yra „kūno čekis“? Tai labai mielas ir daug pastangų nereikalaujantis siurprizas savo mylimajam/-ai.

Padaryk kelis čekius kuriuose nurodysi, kiek kainuoja tavo peties pabučiavimas, kaklo pabučiavimas, palaikymas už rankos, masažas, megztuko nusirengimas…

Ribas pokštavimui galėsi nurodyti pats/-i. Šauniausia, kad maloniai pasiglaustysite, o už tai dar gausi „fantų“…

Valentino dienos projektas nr. 7 - pagamink romantišką vakarienę (tik tuo atveju, jei paprastai maistą ruoši ne tu)

Vakarienė - visada tinka. Jei tau atrodo, kad tai banalu, pagalvok, kaip juokinga Valentino dienos vakarą vakarieniauti ant stogo… Gamink tu ir būtinai pasirūpink pledais, arbata ir pokštais apie Valentino dieną…

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis