Šokiruojantys žmonių rekordai

Vienus jie šokiruoja, kiti linkę juos kritikuoti ar net vadinti bepročiais, treti nuoširdžiai jais žavisi, ploja rankomis ir pavydi.Vieniems jų neeilinę išvaizdą ar sugebėjimus davė pati gamta, kiti renkasi keisčiausius plastikos eksperimentus, kad tik sulauktų ypatingo dėmesio.

Sunku įsivaizduoti, net turint lakiausią fantaziją, ko gali prisigalvoti žmogus dėl šlovės. Norite tuo įsitikinti? Štai jum keli patys unikaliausi pavyzdžiai.

Panašu, kad animacinis filmukas „Žmogus voras” visgi padarė didelės įtakos pasauliui, nes atsiranda vis daugiau žmonių, kurie bando įrodyti, kad žmogus gali būti ne tik voru. Kuo gi dar? O gi driežu, kate, leopardu, tigru ar netgi puzzle dėlione...

Žmogus – katė

Moterys, kurios sako, kad dėl savo vyrų padarytų viską, turbūt nė nepagalvoja apie daugybę plastinių operacijų, kad taptų panašios į… katę.

Tačiau Džoselyna Vaildenštein (Jocelyn Wildenstein) savo meilę vyrui įrodė su kaupu. Aistringo medžiotojo žmona ilgainiui pastebėjo, kad vyras nuo jos tolsta ir labiau myli savo laukinius gyvūnus, liūtus, tigrus, leopradus.

Džoselynai šovė geniali mintis pačiai pasiversti kačių giminės atstove. Nuėjusi pas plastinį chirurgą, suplojusi ne mažą pinigų sumelę, ištvėrusi kelias dešimtis operacijų Džoselyna veidrodyje pamatė moterį-katę.

Tačiau baisiausia yra tai,jog vyras neįvertino begalinio žmonos pasiaukojimo ir šokiruotas nudūmė pas kitą.Žmogus-driežas

Per dešimt metų Erikas Sprague virto ropliu. Šis vyrukas pakeitė savo išvaizdą tatuiruotėmis ir galiausiai net liežuvį persipjovė į dvi dalis. Driežo liežuvėlio suformavimas – jau operacija.

Žmogaus-driežo beveik visas kūnas padengtas tatuiruotėmis, po oda įsodinti pažyčiai implantai, kurie kūną nuo galvos iki kojų dengia žvynų imitacija. Jo dantys nusmailinti ir atlikta daugybė kitų neįprastų procedūrų.

Anot lsveikata.lt, kai kurios šiam vyrui atliktos operacijos, buvo pirmos tokio pobūdžio operacijos pasaulyje. Tam, kad Erikas Sprague būtų ištatuiruotas taip, jog nesimatytų ne lopinėlio jo natūralios odos spalvos, prireikė 650 valandų tatuiruočių salone. O kiek skausmo?Žmogus – leopardas

Vienas britas, išbuvęs armijoje 28 metus, grįžo iš jos su vienu keistu noru –žūt būt išsiskirti iš minios. Nežinia kokiu būdų armija taip pakeitė vyrą, jog šis grįžęs nusprendė tapti leopradu.

Tommas Leppardas Gineso rekordų knygoje dalinasi labiausiai ištatuiruoto žmogaus titulą su australiečiu Lucky Rich. Tačiau galbūt jei išsitatuiruotų dar ir vidines ausų dalis bei tarpupirščių odą (mat tai vienintelės netatuiruotos vietos) taptų lyderiu. Žmogus, kurio kūnas padengtas leopardo kailį imituojančiais lopinėliais, gyvena atokiai nuo civilizacijos.

6 tūkstančius svarų išleidęs savo kūno „gražinimui”, jis teigia nenorįs rodytis viešumoje, nes žmonės badys jį pirštais ir tikrai jo nesupras.

Taigi, žmogus- leopardas tik kartais kanoja išplaukia nusipirkti produktų ar pasiimti pensijos, o visą savo laiką praleidžia iš medžių šakų ir akmenų suregztoje lūšnoje.

Žmogus – tigras

Denis Smitas išleido 100 tūkstančių svarų tatuiruotėms ir plastinėms operacijoms, kad būtų panašus į mėgiamą gyvūną-tigrą. Vyrukas pakeitė ne tik savo išvaizdą, bet ir vardą, šiuo metu Denis Smitas didžiuojasi Cat Man vardu.

Įdomiausia tai, kad šis vyras turi tigrų kailių kolekciją ir jo didžiausia svajonė – kad jam būtų atlikta kailio transplantacijos operacija.

Jis sakė besantis pats laimingiausias, dėvėdamas tigro kailio paltą, todėl tikisi, kad jo svajonė kada nors išsipildys.

Keistuolių porelė - žmogus „Puzzle” ir moteris-tigrė

„The Enigma“ – vyras, kurio kūnas ištatuiruotas žaidimo „Puzzle“ detalėmis, be to jis gali didžiuotis ir ragų implantais. Kūną jam ištatuiravo žmona Katzen, šios srities specialistė.

Moteris savo išvaizda nenusileidžia vyrui, jos oda išpiešta tirgo kailį imituojančiais dryžiais. Pora yra laiminga, jie kartu keliauja su Džimo Rouso cirku bei dalyvauja pasirodymuose.

Labiausiai tatuiruotas žmogus pasaulyje

Džordžas Polas MakLarenas pirmąją savo tatuiruotę pasidarė nekaltybės praradimui įamžinti, tačiau tuo viskas nesibaigė, panašu, jog vaikinas „užsikabino”.

Gineso rekordų knygoje prie šios pavardės parašyta: tatuiruotas 4 kontinentuose, 17 šalių, 45 miestuose, 250 studijų pas 136 meistrus. Tuo šis žmogus pralenkė Raiderį, Tomą Leppardą ir buvo įtrauktas knygon.

 • Jo nuotrauką galite pamatyti čia

  Akivaizdu, kad žmonių susižavėjimas gyvūnais arba dėmesio troškimas yra didis kaip pasaulis. Tačiau jei žmonių – gyvūnų daugės, galbūt atsiras naujų darbo vietų zoo-žmonių sode.

  Žmogus-medis

  Yra žmonių žūtbūt siekiančių dėmesio ir dėl to keičiančių savo kūną, tačiau yra tokių, kuriems šokiruojančią išvaizdą suteikė pati gamta. Jie turbūt visą jiems skiriamą dėmesį su mielu noru atiduotų mainais už žmogišką išvaizdą.

  Indonezijoje gyvena žmogus, kuris tampa vis panašesnis į medį. Gydytojai nustatė, jog visa tai genetikos ligos sukeltas „negalavimas“. Žmogaus organizmas neturi imuniteto nuo karpų dauginimosi, taigi, jos plečiasi taip greitai ir gausiai, kad ant odos ragėja. Jei norite tai pamatyti, spustelkite

 • čia.

  Kiti nemažiau stebinantys rekordai

  Mattas Robinzonas baigęs vidurinę nusprendė pagerinti smeigtukų badymo į kūną rekordą. Iki tol per vieną seansą į žmogų buvo subesta, net 1015 smegtukų, vaikinas nepaisydamas atkalbinėjimų pasiryžo susismeigti 1200 smeigtukų. Tačiau didžiulis skausmas privertė jį sustoti. Jam pavyko susismeigti - 1016.

 • Nuotrauką galite pamatyti čia.

  Dailininkas Timas Petčas piešia savo vyrišku pasididžiavimu tikrai geriau, nei daugelis iš mūsų ranka! Pasak laikas.lt, vyras įtrauktas į Gineso rekordų knyga, gali piešti portretus, publikai matant, niekas dar nesiskundė piešinių kokybe, net pats Džordžas Bušas.

  To negana – kai kas tempia automobilius… akimis. Vyriškis užsidirba pragyvenimui šitaip šokiruodamas minią. Pasak jo, kad galėtų atlikti tokius triukus, jam reikėjo daugelį metų praktikuoti kung fu bei atrasti specialius kvėpavimo pratimus, kūno stiprybei palaikyti.

  Maža to žemėje gyvena vyras, kuris gali laaaabai išsprogdinti akis… Paulas Pinto gali taip išplėsti akis, kad jos net 8 milimetrus išlekia iš orbitų!

  Dar keli gamtos ir žmogaus stebuklai:

  · Žemiausio pasaulio žmogaus ūgis - 57cm;

  · Sunkiausias pasaulyje žmogus svėrė 442kg;

  · Amerikietė Vivian turi 27,9 cm ilgio barzdą;

  · Ilgiausių nagų savininko nagai siekia 6,15 m;

  · Ilgiausias liežuvis - 9,4 cm;

  · Aukščiausias žmogus - 2,72 m;

  · Žmogus, turintis ne po 5, o po 6 pirštus;

  · Ilgiausia nosis - 14cm;

  · CLonas Maclaurinas 19-metų baigė matematiką Marischal kolegijoje ir tapo profesoriumi;

  · Ilgiausia pasaulyje vestuvinė suknelė buvo 204,1 metro ilgio, ją nešė 186 pabrolių ir pamergių;

  · Didžiausia pasaulyje lova yra 225 kartų didesnė už mūsų įprastą,jos matmenys 20X200X3 metrų;

  · Keisčiausia pasaulyje žmogaus profesija – žmonių įstūmėjas. Japonijoje piko metu traukiniais važinėja šitiek žmonių ,kad jie nesutelpa į traukinį.Todėl žmonių įstūmėjai vaikšto po metro stotį ir prireikus įstumia žmones į transportą.

  Jauniausia Gineso rekordų knygos didvyrė – lietuvė

  Į Gineso rekordų knygą pateko Kristina Stragauskaitė iš Raseinių rajono. Mergaitė yra ir jauniausia Gineso didvyrė — apdovanojimą ji gavo būdama 4 metų 8 mėnesių ir 7 dienų.

  Mergaitė, kilus gaisrui namie išgelbėjo savo jaunesniuosius broliuką ir sesutę.

  Į Lietuvos rekordų knygą įrašyta viena šeima, kurioje trys skirtingo amžiaus vaikai, pasaulį išvydo tą pačią dieną - kovo 23-iąją. Matematikų teigimu, pakartoti šį rekordą tikimybė yra viena iš 48627125 gimimų.

  Ką žmonės gauna už tai, kad patenką į išsvajotą Gineso rekordų knygą?

  Pakalbinus „Factum“ agentūros, kuri fiksuoja Lietuvos rekordininkų pasiekimus, darbuotoją sužinojome, jog už rekordo pagerinimą išduodamas diplomas. Pasak agentūros darbuotojo didžiausias pasiekimas yra pripažinimas ir jokio finansinio atlygio rekordininkai negauna.

  Pavyzdžiui, kartą agentūrai „Factum“ teko užfiksuoti tokį keistą rekordą, kaip didžiausio moliūgo užauginimas. Pasak jo, žmogus pardavęs to moliūgo sėklas labai praturtėjo, tačiau iš jų finansinės paramos tikrai negavo.

  Paklausta, ar dažnai sulaukia šokiruojančių rekordų, „Factum“ agentūros darbuotojas priminė, kad Lietuvoje esti griežtos rekordų taisyklės. Nefiksuojami žmogaus sveikatai ir gyvybei pavojingi rekordai, įskaitant kūno žalojimą tatuiruotėmis ar gausybe auskarų, o kepant kažkokius gaminius ar bandant kažką sumeistrauti būtina laikytis saugumo ir higienos reikalavimų. Būtent dėl šios priežasties šokiruojantys rekordai yra retesnis atvejis.

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis