Vaikai žvaigždes apliejo „pamazgomis“ (nuotraukų albumas)

Po kasmetinių, jau 21-ųjų „Nickelodeon Kid Choise“ apdovanojimų turtingiausios, raudonus kilimus mindančios žvaigždės skirstėsi, besivalydamos žalią skystį nuo drabužių bei veidų.

Tarp daugelio garsenybių, apipiltų žaliu skysčiu – tradiciniu garbės ženklu - buvo ir Harrisonas Fordas, Cameron Diaz bei Orlando Bloomas.

Vakaro žvaigžde tapo penkiolikmetė Miley Cyrus – ji pelnė mėgstamiausios televizijos aktorės ir mėgstamiausios dainininkės apdovanojimus.

Johnny Deppą vaikai išrinko mėgstamiausiu aktoriumi, tuo tarpu C.Diazz tituluota labiausiai įkvepiančiai vaidinančia moterimi.

C.Diaz ant pakylos nepraleido progos pakalbėti apie aplinkosaugą. „Jūs pakeisite pasaulį, – sakė vaikams aktorė.– Jūs – mūsų ateitis, tad stenkitės, kad pasaulis taptų gražesnis.“

Aktorė pridūrė, kad „Wannabe“ apdovanojimas jai – „didžiausia garbė gyvenime“.„Wanabe“ („Noriu būt toks kaip tu“) prizas atiteko garsenybei, kurios pavyzdžiu vaikai norėtų sekti. 2001-aisiais ji gavo prizą už riaugėjimą.

Eddie Murphy’io balsas animaciniuose filmuose išrinktas geriausiu už asiliuko įgarsinimą Amerikoje pamėgto „Šreko“ 3-ioje dalyje. Šis animacinis filmukas paskelbtas mėgstamiausiu kaip ir animacinis filmas „Alvinas ir burundukai“.

Geriausia vaikų nominuota muzikos grupe tapo „Jonas Brothers“.Visų numylėtinis paauglys Drake’as Bellas apdovanotas dviem prizais – mėgstamiausio televizijos aktoriaus ir mėgstamiausio laidos aktoriaus už vaidmenį TV laidoje „Drake and Josh“, kurioje daugiausiai laidomi anarchistiniai juokeliai.

Apdovanojimuose netrūko juoko ir linksmų incidentų: R&B žvaigždė Akonas trenkė vežimėlį į žalio skysčio pripiltą dėžę, o Usheris apipurškė sumo imtynininką tuo pačiu bjauriu žaliu skysčiu.

Šiemet „Nickelodeon Kid Choise“ apdovanojimuose balsavo 88 mln. vaikų.

Vaikų žvaigždžių apdovanojimuose JAV, Kalifornijos valstijoje, Los Andželo mieste susirinko garsiausios pasaulio muzikos ir kino žvaigždės. Kas atvyko ir kaip atrodė galite pamatyti apačioje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis