Pirmas žingsnis „pakabinti“ - akių kontaktas

Vaikinų ir merginų „kabinimas“ – nepaprastas užsiėmimas. Tai menas, mokslas, strategija. Kad mergina tave įsimylėtų turi būti ne tik žavus, tačiau geresnis ir žavesnis už visus žavius. Jei nori suvilioti vaikiną, kurio kelnės plačiausios ir kuris šiandien elgiasi „kiečiausiai“, tau nepakaks trumpo sijonėlio.

Žinoma, seksualūs drabužiai padeda atkreipti dėmesį, tačiau tu gali patinkantį asmenį suvilioti vos pažvelgęs/-usi jam/jai į akis. Kaip? Štai keli patarimai, kaip priversti kitus tave įsimylėti.

Dėmesį sutelkiame į PDA – potencialiai dominantį asmenį. Yra trys akių kontakto tipai, apie kuriuos turi galvoti prieš pradėdamas/-a „kabinti“ patinkantį asmenį.

Tai akių kontaktas „iš kito kambario galo“, „praeinant“ (ar kai PDA eina pro tave) ir svarbiausias – „pokalbio“ akių kontaktas. Daugeliu atvejų akių kontaktas, naudojamas tik apsikeičiant informacija „ar tu nepavojingas“. Tačiau, kaip sakoma, žvilgsniu galima žudyti, reiškia priversti įsimylėti – vieni niekai…

Žvilgsniu pradedamas bendravimas be žodžių.

Jei nori, kad akių kontaktas tinkamai paveiktų asmenį, į kurį įbedei akis, turi žinoti kelis svarbius dalykus, kaip manipuliuoti akimis. Tai padaryti nesunku ir smagu, kai žinote, kaip, ir matote, kad tai veikia. Šio sugebėjimo ištobulinimas bus nepaprastai naudingas, „kabinant“ bet kokio stiliaus, kūno sudėjimo ir tautybės vaikinus ar merginas.

Taigi, tu esi restorane arba klube, parduotuvėje, gatvėje, parke, kur pastebi PDA. Kaip pradėti ir hmmmm... pakeisti juo/ja? Lengva. Užmegzk akių kontaktą.

Bandydamas/-a patraukti asmens žvilgsnį, atsimink, kad bandai perduoti žinutę. Kai kurie sako, kad jie nemoka flirtuoti vien akimis, kadangi galų gale vis tiek nusuka žvilgsnį kažkur kitur… Žinokit! Būtent tai ir perduoda trokštamą žinutę, drovumas pasako labai daug...

Pagalvok, jei vaikinas spokso į tave, o kai tu pažiūri į jį, jis nenusisuka, tu jautiesi nejaukiai, kažkokia keista šypsena iškreipia veidą… Jautiesi sutrikusi – taip, lyg jus persekiotų, o ne flirtuotų su jumis! Vaikinas taip pat jausis nepatogiai, nespoksok į jį… Pažiūrėk, Nukreipk akis, leisk atsisukti jam. Žaidimas prasidėjo…

Idealaus akių kontakto „iš kito kambario galo“ flirto metu, kontaktas užmezgamas tik kelioms sekundėms, tada turi droviai nusisukti. Paprastai tai priverčia nusišypsoti, o tai rodo, kad bendravimas įmanomas – tu esi draugiškas ir malonus žmogus.

Šypsena parodo, kad džiaugiesi, jog asmuo pasižiūrėjo į tave ir susidomėjo tavimi. Netgi nuraudimas yra naudingas, todėl nebandyk jo slėpti.

Leisk PDA pastebėti, kad vėl žvilgteli į jį. Pasąmonėje jis pasijus sudomintas. Jei PDA „nepagaus“ tavo žvilgsnio ir neatsisuks tuo pačiu metu, tu gali imti abejoti, ar patikai… Stenkis, kad žvilgsniai susitiktų, tada PDA gali išdrįsti prieiti ir pradėti pokalbį su tavimi.

Pastaba: jei PDA nežiūri į tave kurį laiką, tai nebūtinai reiškia, kad tu jo nedomini. Turint pakankamai laiko, paslaptingi žvilgsniai gali užtrukti. Toks akių kontakto flirtas yra efektyviausias restorane, klube arba parduotuvėje, stovint eilėje. Panaudok jį bet kokioje situacijoje, kurioje jūs ir PDA būsite toje pačioje vietoje tuo pačiu metu. Stebėk, kaip tai veikia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis