5 gudrybės, kaip sužavėti

Nori penkis kartus padidinti savo šansus laimėti pasimatymą su geidžiamu žmogumi? Tai įmanoma! Ir nebūtinai turi atrodyti tobulai madingai arba super intelektualiai kalbėti… (Nuo to, kaip žinia, vaikinai tik slepiasi.) Tam, kad sujauktum visus patrauklaus asmens planus ir taptum jo/jos planu tereikia žinoti kelias gudrybes. Tad skaityk!

Links2love.com svetainė surinko svarbiausių žmogaus elgesio ekspertų pasisakymus apie viliojimo meną ir nusprendė parteikti moksliniais tyrimais patikrintus pasiūlymus suvedžioti patinkantį asmenį.

Tad pasidaryk arbatos ir skaityk. Vaikinas ar mergina „pakibs“ ne nesuvokę, kad tu naudoji strategijas…

1. Būk dėmesio centre

Nori, kad tave visi pastebėtų? Atsistok kambario centre. Pasak daktaro Alberto Mehrabiano, kelių knygų autoriaus ir nacionalinio erdvės psichologijos eksperto, gebėjimas patraukti priešingą lytį labai priklauso nuo to, kurioje kambario vietoje esi.

Kur turi būti, kad patrauktum įdomius žmones? Žinoma, centre! Stenkis judėti arčiau patalpos centro. Tačiau, dėl Dievo meilės, neišmink tako ant kilimo žingsniuodamas/-a pirmyn atgal! Geriau nepastebimai sukis ne pasieniais, o vis arčiau centro. Tačiau ši strategija tiks tik galerijose, bibliotekose, knygynuose ar klasėje…

Jei esi bare ar naktiniame klube, geriausia vieta būti pastebėtam/ai yra viename iš baro kampų – taip sutiksi ir pamatysi daugiausia žmonių. A. Mehrabiano, baro padavėjai taip pat labiau linkę aptarnauti kampe sėdinčius žmones.

Nori paklausti, kokia strategiškai nepalankiausia vieta susitikti savo antrąją pusę? Trintis prie sienų arba sėdėti už staliuko.

Scena, kai prie staliuko prisiartina aistringas/-a nepažįstamasis/-oji ir paklausia „gal galiu prisijungti?“, būna tik filmuose.

2. Spalvų trauka

Kokios spalvos paskatins priešingą lytį užkalbinti tave? Tik nemanyk, kad drabužių spalva neturi įtakos tavo populiarumui. Vaikinai ir merginos susižavi tais žmonėmis, į kuriuos malonu žiūrėti. Kalbame ne tik apie veido bruožus…

Spalvų specialistė Leatrice Eiseman, teigia, jog merginas traukia vaikinai, apsirengę žydrai arba mėlynai.

Tai paaiškinama logiškai: pasak L. Eiseman, vaikinai, dažnai besirengiantys žydrai, yra „pastovūs, ištikimi ir visada pasirengę padėti.“ Toks vaikinas yra nuostabus kandidatas ilgalaikiams santykiams – patikimas, monogamiškas ir mokantis derinti savo rūbus.

O kaipgi merginos? L. Eiseman mano, kad damos turėtų dėvėti rausvai oranžinės persikų spalvos drabužius, kad patrauktų kavalierių dėmesį.

Ši spalva tinka prie visų odos atspalvių ir pagyvina veido spalvą, taip pat, anot L. Eiseman, suteikia pažeidžiamumo įspūdį, todėl vyras gali pasijusti gynėju.

Nori atbaidyti vaikinus, kurie nemėgsta stiprių moterų? Dėvėk skaisčiai raudonos, vyšninės ar tamsiai violetinės spalvos drabužius. Stiprių moterų bijantys vyrai laikysis nuo tavęs atokiai. Iššūkius mėgstantys tikriausiai taip pat…

Manoma, kad iš visų spalvų labiausiai geidulius žadinanti yra raudona, tačiau raudonos spalvos rūbus dėvėk atsargiai. „Raudona yra valdžios ir sekso spalva,“ – sako L. Eiseman.

Raudona suteikia jaudulio atspalvį ir traukia dviejų tipų vyrus – tuos, kuriuos domina seksas, ir tuos, kuriuos traukia stiprios moterys. Gali tekti gintis nuo pamišėlių, tačiau gali būti, kad sužavėsi vaikiną, kuris neišsigąs sužinojęs, jog tu mokaisi geriau ir žadi uždirbti daugiau.

Nenori, kad tavo garderobas atbaidytų žmones? Venk spalvos, kurią L. Eiseman vadina „sutraiškyto vikšro geltonai žalia“ – jos nemėgsta nei vyrai, nei moterys.

3. Kūno kalba

Jei esi mergina, labai svarbu, kad atrodytum draugiška ir prieinama. Pasak autoritetingos kūno kalbos ekspertės ir profesionalios oratorės Patti Wood, reikia tapti „saugiu“ (t. y., prieinamu) tikslu.

Kaip tai įvykdyti? Neužimk daug erdvės (tai yra jėgos ir pranašumo požymis). P. Wood sako, kad „ nors mes esame stiprios merginos, tačiau nepamirškime, jog norime, kad vaikinas pats prieitų ir mus užkalbintų.“ Ji paaiškina, kad „reikia parodyti, jog jūsų gyvenime yra vietos kitam asmeniui.“

Be to, P. Woods sako, jog tam, kad prie jų nebūtų baugu prieiti, merginos pėdas turi laikyti ne didesniu nei 15 cm pločiu, kojų pirštai turi būti šiek tiek nukreipti į vidų.

„Ne mažiau svarbūs yra judesiai, tokie kaip linktelėjimas ir galvos pakreipimas – taip parodote, kad klausote, ką jums sako kitas žmogus,“ – pataria ekspertė.

Merginų dėmesį patraukia vaikinai, kurie atrodo dominuojantys. Kad moerginos atkreiptų į jus dėmesį, stovint laikykite pėdas 15–25 cm pločiu, pirštų galai turi būti šiek tiek nukreipti į išorę.

Galite užimti daugiau erdvės. Vyrai, kuriems tarsi priklijuota „gero vyruko“ etiketė, arba kurie atrodo pernelyg nuolankūs, kad trauktų moteris, turėtų pamėginti „pažadinti“ savo Y chromosomą.

A. Mehrabianas siūlo vaikinams išbandyti „didesnės apimties arba konservatyvesnes šukuosenas ir rūbus“. Galva turi būti pakelta, kalba – greitesnė, o gestai labiau kategoriški.

Nesunerkite rankų ir nekramtykite gumos ar nagų. P. Wood mano, kad tai parodo, jog nerimaujate ar esate susierzinęs/-usi – abi šios emocijos nėra patrauklios ir tikrai tau nepadės „pakabinti“ jo/jos.

4. Šypsenos galia

Psichologai ir kūno kalbos ekspertai sutinka, kad vienas iš svarbiausių dalykų, suteikiančių žmogui patrauklumo ir parodančių, jog jis/ji palankiai nusiteikęs, yra šypsena.

Ne ta plati, nenatūrali televizijos šou šypsena, o tiesiog įprasta jūsų laimingo veido išraiška, tarsi sakanti „puikiai leidžiu laiką ir esu laimingas/-a būdamas/-a čia“. Anot P. Wood, „šypsena yra tarptautinis draugiškumo signalas.“

5. Gundymas kvapu

Tyrimai rodo, kad vaikinai cinamono ir vanilės kvapus sieja su meile. Kad kvapai jums tarnautų, pamėginkite pašildyti orkaitėje iš anksto pagamintus cinamono ritinėlius, likus valandai iki jūsų išrinktojo atvykimo arba kvėpinkitės cinamono ir vanilės kvepalais arba įsidėkite tą kvapą skleidžiančius daiktus į kišenes. Aromaterapijos ekspertai mano, kad cinamonas veikia kaip afrodiziakas.

Aromaterapijos ir žolelių ekspertė Laura Davis teigia, kad tam tikri aromatiniai augalai išskiria aliejus, kurie yra panašūs į žmogaus feromonus.

Pasikvėpinus cinamono ir vanilės mišiniu, padaugėja feromonus primenančių medžiagų ir tai neįtikėtinai sustiprina patrauklumą.

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad merginas natūraliai traukia juodojo saldymedžio aromatas. Tad kino teatro kavinėje pirk saldymedžio saldainius, o jei klube netyčia ant marškinių užsipilsi kokteilį su saldymedžiu, nesijaudink dėl dėmės, o manyk, kad tai tavo sėkmės valanda.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis