Kaip pavilioti burtais?

Atėjus pavasariui norom nenorom imi dairytis antros pusės. Jautiesi gaivi, kupina jėgų, polėkio kurti ir veikti. Negali nustygti vietoje, norisi šėlti. Taigi, kas tave stabdo? Pajusk savyje deivę, atskleisk save ir... kodėl gi nepabandžius sužavėti aplinkinių energetiniais meilės ritualais? O gal norėtum sužinoti, ar patinki vienam ar kitam vaikinui?

Prieš darydama ritualus pasistenk atsikratyti visų minčių. Išsimaudyk, pamedituok, ramumoje išgerk puodelį natūralios arbatos.

Kai būsi pasiruošusi, apsibrėžk ratą, nebūtina brėžti su kreida – svarbu vizualizuoti ribą ir pajausti ją aplink save. Tai reikalinga, kad sukoncentruotum visas energijas ties rūpimu klausimu ir neįleistum į savo biolauką pašalinių energijų. Kai atliksi ritualą, ratą „atidaryk“ ir padėkok deivei ar Dievui, ar kokiai kitai energijai, kuria tiki.

Patrauklumas

Šis ritualas skirtas toms merginoms, kurios nori sužadinti moteriškumą savyje, kurios savimi nepasitiki.

Geriausia šį ritualą atlikti per jaunatį, penktadienį. Tau prireiks: kišeninio veidrodėlio, sąrašo su 10 moteriškų savybių, kurias nori sustiprinti. Ritualas bus atliekamas 30 dienų.

Veidrodėlį palaikyk po tekančia vandens srove, nusausink jį ir mintimis „išvalyk“ ( įsivaizduok jį švarų ir tyrą).

Tai bus tavo patrauklumo ir grožio simbolis. Naudokis juo tik grožėdamasi savimi (jokiu būdu ne kitiems ritualams). Laikyk jį prie savęs ir niekam neduok – tai tavo išorinis ir vidinis grožis.

Sudaryk pozytyvių savybių (rašyk „noriu būt graži“, o ne „nenoriu būti negraži“) sąrašą, kurias nori sustiprinti, atskleisti savyje ir kasnakt skaityk jį, žiūrėdama į veidrodėlį.

Perskaičiusi sąrašą, užsimerk ir įsivaizduok, kad esi tokia, kokia nori būti.

Praėjus 30 dienų, veidrodėlį nuvalyk servetėle, kerus baik, nuplauk jį vėl po tekančio vandens srove ir naudokis juo, kaip paprastu veidrodžiu.

Ar aš tau patinku?

Pati esu išbandžiusi šį burtą. Suveikė jis ar ne, bet likau patenkinta ir laiminga su tuo išrinktu vaikinu.

Ritualą reikia atlikti per pilnatį, penktadienį. Tau prireiks mažo raudono guminio kamuoliuko (tokių rasi kioskuose ar turguje).

Magiškame rate mintimis „išvalyk“ kamuoliuką. Palengva mėtyk kamuoliuką į žemę ir gaudydama sakyk:

„Iš žemės dangun

Ir iš dangaus žemėn.

Mano magija

Sugrįški man.

Ar aš tau patinku?

Ar myli mane tu?

Man reikia žinoti atsakymą.

Prisiliesti stebuklingu žiedu

Prie tavo nuoširdžių jausmų...

Ar aš tau patinku?

Ar myli mane tu?

Man reikia žinoti atsakymą.

Žemė ir oras,

Ugnis ir vanduo.

Magija mano

Su manimi visada.

Manyje magija,

Manyje jėga,

Atsakymo metas dabar yra!”

Pakartok paskutinę eilutę kelis kartus. Po to, stuksendama kamuoliuką žemėn, tark šiuos žodžius: „Lai šis burtas nepakenkia man ir neatneša prakeiksmo. Lai visos energijos būna palankios ritualui ir burtui. Lai nieks nenukenčia. Tebūnie taip!“

Jei po trylikos dienų negausi atsakymo, pakartok šį burtą.

Prosenelių apžavai

Nejau manai, kad tavo mama ar močiutei, prosenelės nesinaudojo kerais? Štai keli burtai iš įvairių Lietuvos rajonų.

Akys

Privilioti patinkantį asmenį visai nesunku. Pirmą kartą sveikindamasi su patinkančiu asmeniu, reikia žiūrėti jam į akis ir tris kartus paspausti ranką.

Apėjimas

Apėjus aplink patinkančią merginą (ar vaikiną), galima laimėti jos (jo) prielankumą.

Paslaptinga gėlelė

XXa. liaudies tikėjimų aprašymuose (iš viliojimui skirtų augalų) dažniausiai minima „gegutės abrūsas“, „gegutės duona“.

Tai augalas su dviem bulvelės pavidalo šaknelėm. Viena jų esanti juoda, antroji – balta. Norint vaikiną prisivilioti, reikia pačiai suvalgyti baltąją šaknelę, o vaikinui į valgį įdėti juodąją (svarbu, kad jis to nesužinotų). Tada jį prisiviliosi.

Peilis

Norėdama sužadinti karštą meilę – paėmusi peilį, degink jį ir minėk mylimojo vardą.

Tabakas

Pabarstyk taką tos merginos, kuri tau patinka, tabaku.

Ritualus ir burtus gali atlikti bet kokio tikėjimo ar religijos atstovė/-as. Šie ritualai neturi nieko bendro su dvasiomis, demonais ar panašiais dalykais.

Tai panašu į psichoanalizę, tačiau, pasitelkusę energijas, kurios slypi mumyse, galime suaktyvinti jas ir taip susikoncentruoti ties rūpimu klausimu ir tikslu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis