Originalus kvietimas – gero vakarėlio pradžia

Šmaikštus ar rimtas, solidus ar jaunatviškas, spalvotas ar juodai baltas – kvietimas į tavo šventę gali būti bet koks. Svarbiausia, kad jis būtų originalus. Ypatingoms progoms dažniausiai žmonės renkasi popierinius kvietimus, tačiau yra daug progų, kada tiesiog čia ir dabar prireikia kvietimo, tada geriausiai pasinaudoti interneto galimybėmis.

Juk greitai, nemokamai ir svarbiausia išradingai pakviesti galima ir į gimtadienį, krepšinio žiūrėjimo vakarą ar pietų.

Kiekviena šventė ar vakarėlis prasideda nuo kvietimo. Žinoma, galima kviesti telefonu ar įprastu elektroniniu laišku, tačiau tai yra tradiciniai ir niekuo neišsiskiriantys būdai.

Tad jei norite nustebinti savo draugus pasinaudokite nemokamo „Windows Live“ paslaugų ir programų rinkinio galimybėmis sukurti savitą ir gražų kvietimą draugams.

Galima pasirinkti iš daugybės fonų, įkelti norimą nuotrauką ar paveikslėlį, parinkti datą ir vietą bei išsiųsti savo draugams visiems iš karto.

Sukurti savo kvietimą – itin paprasta

Kviečiant į svečius dažnai informaciją tenka kartoti net po kelis kartus – kas, kur, kada, kokia proga. Sukūrus kvietimą per „Windows Live“ šitos problemos nelieka – nes kiekvienas po ranka turės visą reikiamą informaciją ir bet kada galės ją pasitikrinti ar net pats papildyti.

Kaip gi tai padaryti? Užsiregistruokite svetainėje www.live.lt. Prisijungus prie aplinkos reikia pasirinkti skiltį „Įvykiai“, o joje – „Sukurti įvykį“. Tada belieka renginiui sukurti nuotaiką, pasirenkant tam tikrai šventei tinkamą foną, užpildant eilutes, nurodančias vietą, laiką, adresą ir trumpą šventės aprašymą.

Taip pat nepamirškite nuotraukos – kad ir šokoladu glaistyto gimtadieninio torto, su užrašu „Patiems didžiausiems smaližiams“. Visa virtuali erdvė yra lietuvių kalba, tad ja naudotis iš tiesų paprasta.

Sukūrus įvykį, belieka spustelėti mygtuką „Kviesti svečius“, atsidariusiame lange surašyti kviečiamųjų elektroninio pašto adresus, kvietimo tekstą ir spustelėti „Siųsti“. Kvietimas bus automatiškai išsiųstas visiems gavėjams.

Netikėtai pasikeitė vakarėlio data? Nieko tokio. Informaciją apie vakarėlį galima keisti. Tą patį kvietimą galima papildomai išsiųsti dar keliems naujai sutiktiems draugams.

Patogu ir tai, kad renginio erdvėje galima matyti ne tik kvietimo gavėjų sąrašą, bet ir atsakymus, kas ketina atvykti, o kas ne, skaityti komentarus apie planuojamą šventę.

Šventinėmis akimirkomis dalintis malonu

Po kiekvienos šventės lieka daug smagių akimirkų, kuriomis norisi kuo greičiau pasidalinti su draugais. Neverta gaišti laiko persiuntinėjant nuotraukas kelioms dešimtims draugų. Tiesiog sukelkite visas nuotraukas į „Windows Live“ to paties renginio erdvėje esantį nuotraukų albumą, kurį matys visi ne tik šventėje dalyvavę draugai, bet ir tie, kurie negalėjo atvykti.

Sukūrę vakarėlio albumą, galėsite su draugais aptarinėti užfiksuotus kadrus, komentuoti pokštus, parsisiųsti ir papildyti albumą naujomis nuotraukomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis