Ko vaikinai tikisi iš merginų?

Norėdama išsiaiškinti, kas traukia vaikinus ir ko jie tikisi, Lisa apklausė šimtus viengungių. Žemiau yra pateikiama 10 bruožų, kurių kiekvienas vaikinas tikisi iš rimtos merginos:

1. Ji gyvena savo gyvenimą – ir juo džiaugiasi

Tai reiškia, kad rūpiniesi savimi, savo asmeniniu gyvenimu, randi laiko pabūti su draugais ir namiškiais. Keliaudama tu ieškai nuotykių. Mėgsti gyvenimo teikiamus malonumus. Tu nemanai, kad vaikinas yra gyvenimo prasmė. Kitaip tariant, tau nereikia vaikino, kad galėtum gyventi savo „tikrąjį“ gyvenimą.

2. Ji niekuomet nežengia pirmojo žingsnio

Šia tema ginčijamasi jau nuo neatmenamų laikų, ir prie bendros išvados niekaip neprieinama. L. Daily yra įsitikinusi, jog merginos niekada neturi persekioti vaikinų.

Ji pataria palaukti, kol vaikinas imsis iniciatyvos. Jei mergina visuomet vadovaus, ji niekuomet nesužinos, ar vaikinas ja iš tiesų domisi. Jai teks kiekvieną dieną abejoti draugyste.

3. Ji yra seksuali, nesielgdama kaip kek*ė

Pasak L. Daily, draugystės pradžioje seksualus elgesys reiškia tik viena. Draugystei tęsiantis – visai ką kita. Pačioje santykių pradžioje mergina turėtų susilaikyti nuo bet kokių viešų seksualių gestų.

Ji gali flirtuoti: sukryžiuoti rankas arba trumpam padėti jas ant kelių. Kai santykiai perauga į rimtesnius ir, ko gero, intymesnius, seksualūs prisilietimai ir viešas prisirišimo demonstravimas yra kur kas labiau tinkami.

4. Ji neskuba

Seksualinė revoliucija jau seniai baigėsi, ir tik nedaugelis šiais laikais tikisi „skaisčios nuotakos“. Tačiau seksas yra vis dar svarbus santykių elementas.

L. Daily mano, kad merginos net neįsivaizduoja, kokią didelę įtaką santykiams turi seksas. Besimylint, merginų organizme gaminasi oksitocino hormonas (dar vadinamas „jaukumo hormonu“), kuris, pasak mokslininkų, padeda merginoms dar labiau atsipalaiduoti ir jaustis jaukiai su mylimuoju.

Ekspertė įspėja, kad per greitai atsidavusios merginos gali pernelyg sureikšminti nerimtus santykius. L. Daily pataria iki pasimylėjimo su savo nauju partneriu padraugauti bent mėnesį.

5. Ji rodo dėmesį

Neprivalai virsti Pelene, bet turi nustebinti vaikiną smulkmenomis ir parodyti, kad tau jis rūpi. Taip pat turėtų elgtis ir jis.

6. Ji turėtų būti geriausia vaikino asistente

„Padėk jam nusipirkti drabužių. Juokis iš vaikino juokų ir padėk jam tada, kai jis ruošiasi svarbiam darbui“, – pataria L. Daily. Be abejo, jis turi elgtis su tavimi taip pat.

7. Ji niekuomet nedaro spaudimo

Šis bruožas yra labai svarbus. Vaikinai negali pakęsti bet kokio spaudimo. Dėl to merginos neturėtų per daug dažnai skambinti, rašyti žinutes ar kalbėti užuominomis apie ateitį.

Iš savo aktyviojo žodyno iš karto išbraukite baisųjį žodį „vedybos”. „Vaikinams nepatinka nuolat jausti santykių pulsavimą, – komentuoja L. Daily. - Jiems patinka mėgautis santykiais“.

8. Ji nesitaiksto su prastu elgesiu

Gera mergina niekada nesitaikstys su blogu elgesiu. Vaikinai gerbia merginas, kurios neleidžia su jomis blogai elgtis. Jei vaikinas žinos, kad už tam tikras elgesio klaidas: tokias kaip išdavystę, jo laukia bausmė, jis labiau tave gerbs, rečiau ir nusižengs.

Niekuomet nesugalvok gaišti laiko su vedusiais vyrais, užimtais vaikinais ar kitais „šaunuoliais“, kurie tave skaudina. Taškas.

9. Gera mergina visada pasirenka gerą vaikiną

Tai reiškia, kad turėtum ieškoti nuoširdaus ir patikimo žmogaus. Jis turi su tavimi elgtis taip, kaip tu svajoji.

Riteriškumas, beje, dar egzistuoja. Pasak L. Daily, geros manieros yra lyg veidrodis, kuris parodo, koks iš tikrųjų yra vaikinas.

Jūsų požiūris į pinigus neturėtų skirtis (būtent dėl jų dažniausiai ginčijamasi). Nors ir sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau „taupuolės“ turi gerai viską apsvarstyti, susimesdamos su „išlaidūnais“, arba atvirkščiai.

10. Ji žino, kad meilė yra svarbiausia

Kaip merginai žinoti, kad ji surado sau skirtą vaikiną? L. Daily mano, kad kai kurios merginos tai supranta iš karto, jos turi tą „a-ha“ akimirką.

Tuo tarpu dauguma merginų laukia, kol meilė pati pasibels į jų širdis. „Mano manymu, tai – unikalus jaukumo, pripažinimo jausmas, kai jauti, kad kažkieno laimė yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir tavo, – sako ekspertė. - Jaudulys pilve irgi laikomas ženklu“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis