Vaikinų veiksmai iškalbingesni už žodžius

Norite sužinoti, ar vaikinai jumis tikrai domisi? Paprasta, tereikia žinoti, kaip perskaityti jų kūno kalbą. Šiame straipsnelyje atskleidžiamos vaikinų kūno ženklų reikšmės.

Dviejų žmonių ryšys yra sunkiai suvokiamas dalykas. Esame tikri, jog kartais, žvelgdami į kokią porelę, pagalvojate: „Ir kaip jie gali būti kartu? Jie visiškai nedera vienas prie kito!“

Taip tikriausiai būna todėl, kad trauka tarp dviejų žmonių yra laibai sudėtingas, daugybės veiksnių lemiamas reiškinys. Poros santykius geriausiai išduoda neverbalinis bendravimas bei kūno kalba.

Neverbalinis bendravimas sudaro apie 93 proc. mūsų komunikacijos, todėl yra nepaprastai svarbus dviejų potencialių įsimylėjėlių santykiams.

Vaikinas susidomėjo jei:

· Jis mesteli jums „trigubą kirtį“: vieną kartą pažvelgia, antrą kartą pažvelgia, tada įsižiūri į jūsų akis arba nusišypso;

· Jis pasitempia;

· Jis įsikiša rankas į kišenes arba užkiša pirštus už džinsų diržo kilpų. Tai pasąmoningas gestas, kuriuo jūsų dėmesys patraukiamas jo vyriškumo link;

· Jis sliūkina (ta vyriška pasipūtėliška eisena), jei eina jūsų link;

· Kalbėdamasis su jumis jis mėgina peržengti atstumą skiriantį jus, pavyzdžiui, paliečia jūsų dilbį;

· Laikydamas taurę, jis pirštais slidinėja aukštyn žemyn;

· Jis naudojasi savimi kaip užsklanda, norėdamas savo torsu uždengti jus, kad nematytų kiti potencialūs vyriškosios lyties konkurentai. Po šito manevro jis jau nebešaudys akimis į kitas patrauklias merginas.

Abejingumo ženklai

· Pokalbio metu jis dairosi aplinkui, ypač tada, kai prasiveria durys ir kažkokios nepažįstamosios įeina į patalpą. Tai reiškia, kad jį dominate tik iš dalies, ir kad vaikinas yra atviras naujoms pažintims.

· Jis ko nors paklausia, o kai imate atsakinėti, jo žvilgsnis nuklysta kitur, taip pat jis gali jus pertraukti.

· Sėdint, jo kojos būna nukreiptos į kitą pusę, net jei kūno viršutinė dalis yra pasukta į jūsų pusę. Tai pasąmoningas signalas, rodantis, kad vaikinas mėgina išsisukti iš situacijos.

· Pokalbio metu jis atrodo išsiblaškęs. Pasikliaukite savo nuojauta, jam šis bendravimas nieko nereiškia!

· Jis abejingai, be jokio entuziazmo ar susidomėjimo paprašo jūsų telefono numerio. Vėlgi, pasikliaukite savo nuojauta – juk ne šiaip sau ją turite!

Ką jis sako ir ką iš tikrųjų turi omenyje

Artimiau susipažinusios su savo vaikinu galite pradėti įvertinti jo susidomėjimą jumis ir ketinimus. Iš žodžių galėsite suprasti, ką jis iš tikrųjų mąsto.

Kartais, dėl gerų paskatų (o kartais nelabai…), vaikinai sako vieną, o omeny turi visiškai ką kitą. Jie taip elgiasi, norėdami tausoti jūsų jausmus arba drovėdamiesi.

Pavyzdžiui, „Greitai paskambinsiu“ iš tikrųjų reiškia, kad jis nėra ypač jumis susidomėjęs. Jis dels neribotą laiką. Jis gali paskambinti rytoj, poryt ar velnias žino kada.

Aiškindamas, kodėl visą šį laiką su jumis nesusisiekė, panaudos magiškąjį „buvau užsiėmęs“. Tai reiškia, kad nesi jo prioritetų sąraše. Šiais laikais visi esame užsiėmę, tačiau jei tas žmogus išties ką nors reiškia, galima parašyti SMS ar elektroninį laiškelį.

Jis sako, kad negali su jumis susitikti, nes jo „gyvenime verda tiek daug dalykų“. Vėlgi, jei vaikinas būtų neabejingas, jis tikrai rastų būdą pabėgti nuo jį supančios aplinkos ir tikrai suspėtų su jumis išgerti kavos puodelį.

Tačiau jei jis siunčia jums žinutes po dviejų dienų nuo susipažinimo – tai teigiamas ženklas. Tačiau net jei vaikinas siunčia aiškius susidomėjimo signalus, merginos vis vien viskuo abejoja.

Nuolat priminkite sau, kad teismukas SMS tekstas su pasimatymo data yra vaikino tikslas, o ne grubumas. Jis tikrai nesivargins žinutės gale įterpti šimtą bučinių!

Veiksmai iškalbingesni už žodžius

Svarbiausia štai kas – ar tai, ką jis sako, atitinka jo elgesį. Pavyzdžiui, ar jis paskambina tada, kada būna pažadėjęs? Ar jis nevėluoja į pasimatymą, į kurį pats pakvietė? Ar jis pasirodo su savo draugais, kai būna pasakęs, kad ateis vienas?

Merginos puikiai skiria neatitikimus tarp to, ką vaikinas sako, ir to, kaip jis elgiasi. Pajutus šiuos signalus, nebereikia klausytis nuojautos. Viskas nuspręsta už jus. Juk svarbiausia – kaip žmogus elgiasi, o ne ką sako.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis