Ar jūs norite „Tokio Hotel“ Lietuvoje?

Pagaliau ir jaunimas gali reikalauti, kokias grupes nori matyti Lietuvoje. Visai neseniai internete susikūrė svetainė, kurioje garsiai šaukiama, kad atėjo laikas šias pasaulinio garso žvaigždes išgirsti Lietuvoje.

 • Internetiniame puslapyje publikuojama peticija, kuria siekiama atkreipti renginių organizatorių dėmesį į tai, jog vis daugiau jaunimo nori, kad bene populiariausia Vokietijos paauglių grupė „Tokio Hotel“ atvyktų koncertuoti į Lietuvos arenas.

  „Taip jau yra, kad Lietuva - ne Prancūzija ar Vokietija, kur ypač vertinamas jauno žmogaus prašymas, kur paklausa vadovauja pasiūlai, o ne atvirkščiai

  Lietuvoje koncertuoja palyginti nedaug grupių, o tos, kurios koncertuoja nėra geidžiamiausios Europoje. Tad tenka tenkintis tuo, ką mums siūlo, net jeigu tos grupės jau bebaigiančios savo karjerą, o jų žvaigždė jau užgesusi.

  Bet argi „Tokio Hotel“ savo dainų tekstuose moko prisitaikyti ir susitaikyti? Ne! „Tokio Hotel“ savo dainose kalba apie svajonės ir užsibrėžto tikslo siekimą, apie nuolatinę kovą su nepalankiomis aplinkybėmis, apie maištą ir karą prieš tuos, kurie nukerpa tavo svajonei sparnus!

  „Tokio Hotel“ – jaunimo grupė, savo karjeros pavyzdžiu įrodžiusi pasauliui, jog nėra nieko neįmanomo, jeigu sieki to visa širdimi. Būdami 15 metų jie kūrė dainas apie tikrąją meilę ir gyvenimo sunkumus, jie įrodė, jog ir paaugliai supranta, kas vyksta pasaulyje.

  Jie įrodė, kad amžius nėra kliūtis, siekiant svajones paversti realybe ir kad paaugliai dažnai apie gyvenimą gali papasakoti daugiau negu suaugusieji.

  Todėl jeigu tu tiki „Tokio Hotel“, vadovaukis jų moto, nenuleisk rankų, jeigu kai kas teigia, kad mūsų yra mažai, jeigu kai kas sako, kad mes esame maži, jeigu kai kas sako, kad mes esame neturtingi, jeigu kai kas sako, kad mes esame neprotingi.

  Apgink „Tokio Hotel“ fano vardą ir reikalauk jų koncerto Vilniuje!“ – skelbia jaunųjų maištininkų peticija.

  Daugiau informacijos rasi

 • čia.

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis