Ar gali vaikinai ir merginos būti tik draugais?

Priklausomai nuo to, kam užduosi šį šimtmečių senumo klausimą, atsakymas gali būti „žinoma“ ir „žinoma ne“. Tiesa tokia, kad į šį klausimą negali būti vieno teisingo atsakymo.

Keisčiausia, kad visi turi savo tiesą: vaikinai pamąsto ir atsako, kad mergina gali būti draugė, jei netraukia seksualiai, o merginos kur kas drąsiau teigia, kad vaikinai gali būti tik draugais joms, tačiau patys tikriausiai jaučia ką nors daugiau.

Kaip yra iš tikrųjų? Kai kuriais atvejais vaikinai ir merginos gali būti geriausiais draugais, o kitais - net nekalčiausi platoniški santykiai yra neįmanomi.

Viskas priklauso nuo to, kaip prasidėjo draugystė ir ar yra fizinė trauka, nesvarbu vienpusė ar abipusė.

Iš tiesų nėra jokio rimto paaiškinimo, kodėl priešingų lyčių atstovai negali puoselėti artimos draugystės, o prieštaravimai tų, kurie galvoja, jog tai neįmanoma, dažniausiai kyla iš įsitikinimo, jog visi vaikinai nori bet kokios merginos, kokią tik gali gauti, ir kad jie vertina kiekvieną merginą visų pirma kaip sekso objektą, o tik tada kaip asmenį.

Tai - kvailas moterų ir vyrų supriešinimas. Nors yra situacijų, kai fizinė trauka yra pagrindinis žmones jungiantis dalykas, ji retai būna tokia stipri, kad draugystė taptų neįmanoma.

Kita vertus, jei tarp draugų atsiranda fizinė trauka ir aistra, ne visada šie jausmai kyla tik vaikinui. Merginos trokšta vaikinų taip pat stipriai, kaip šie trokšta merginų. Trauka nėra tik vaikinams būdingas bruožas.

Ar aistra sugriaus dviejų žmonių draugystę? Tai priklauso nuo žmogaus. Vaikinai ir merginos gali būti draugais, jei jie tikrai to nori. Tai tampa kiek komplikuota, jei atsiranda fizinė trauka ir jei draugaujantys žmonės stengiasi su trauka kovoti.

Ką daryti, kad fizinės traukos neatsirastų? Svarbu jos neslėpti. Jei jauti trauką, turi apie tai papasakoti savo draugui ir būti pasiruošęs/-usi išgirsti bet kokį atsakymą.

Taip pat turi būti pasiruošęs/-usi suvaldyti savo jausmus ir pirmenybę suteikti draugystei, o ne savo romantinėms svajonėms. Jei pamilsti, turi būti pasiruošęs/-usi nuoširdžiai pasakyti „ne“ savo širdžiai. Jei įsimyli tave – turi tai pasakyti savo draugui/-ei ir leisti jam/jai aiškiai suprasti, kad tu trokšti tik draugystės. Privalai įrodyti tai ne tik žodžiais, bet ir veiksmais. Po šių įvykių draugystė gali nutrūkti, tačiau jei ji tvirta – ji gyvuos amžinai.

Štai keletas paprastų taisyklių sėkmingai vaikino-merginos draugystei:

· Niekada neperženk draugystės ribos.

· Jei žinai, kad tavo draugas/-ė tau jaučia gilesnius jausmus, niekada nepiktnaudžiauk tuo tam, kad kontroliuotum savo draugą/-ę ar priverstum daryti tai, ko tu nori.

· Niekada nepasiduok fiziniam potraukiui. Tai gali amžiams ir sunaikinti jūsų draugystę.

· Gerbk kito nuomonę, jei jūs esate labai skirtingi ir vertinate jausmus kitaip.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis