Gatvės balsas: ar protas - merginos trūkumas?

Kas yra geriau: vestis šalia dailią „pupytė“ ir sutikus draugus bijoti, kad ji nelepteltų ko nors kvailo, ar eiti gatve su paprasta mergina, kuri galėtų veltis į rimčiausias diskusijas net su tavo tėvais?

Ar merginoms vis dar reikia skaityti knygas, mokytis ir domėtis naujovėmis? O gal užtenka tik nueiti į soliariumą ir išmokti seksualiai judinti savo klubus? Ko iš tikrųjų reikia vaikinams?

DELFI gatvė: ar blondinės vis dar kvailos?

Darius: manau, kad jau praėjo tie laikai, kai visi, pamatę šviesiaplaukę panelę, akimirksniu nuspręsdavo apie jos intelektą.Esu tikras, kad šitas stereotipas dingsta ir be abejo yra labai protingų blondinių.

Gedas: tiesą sakant, man atrodo, jog šitos nuostatos jos niekada neįveiks.Visų pirma jos tyčia save taip pateikia, net siekia, kad jas laikytų kvailomis. Antra, manau, jos pačios žino, kad yra kvailos.

Vytas 26 m.: aš manau, kad tikrai jos nėra kvailesnės. Tikiuosi, kad ir visuomenė supranta, kad tai - tik stereotipas ir nieko daugiau.

Aleksandras 21m.: aš manau, kad jos jau niekada neatsigins šito stereotipo,nes jis „prilipęs“ yra labai tvirtai, be to jos pačios jį tik patvirtina.

DELFI gatvė: kas svarbiau vaikinui merginos intelektas ar grožis? Ar grožis gali nugalėti intelekto trūkumą?

Darius: be abejo svarbiau yra merginos intelektas, tačiau negalima atmesti ir grožio faktoriaus. Manau, kad jei mergina būtų labai graži, į intelekto stoką aš galėčiau žiūrėti pro pirštus.

Vytautas 21m.: merginos intelektas yra labai svarbus, todėl grožis tikrai negali nugalėti intelekto trūkumo. Nebūtinai aišku mergina turi būti daug pasiekusi ir labai protinga, bet turi jausti, kad kažko sieks ateityje. Pavyzdžiui, aš draugauju su mergina jau pusantrų metų, ji savo srityje dar nėra nieko pasiekusi, bet aš tikiu ja ir matau, kad ji turi perspektyvų.

Vadimas 16 m.: grožio ir intelekto turi būti po lygiai, manau, santykis 50:50 būtų pats tas.

Gedas: manau, grožio ir intelekto santykis turėtų būti 40:60, grožio naudai.

Vytas 26 m.: jei reikėtų pasakyti šitų dviejų aspektų santykį procentaliai, tai būtų 60 intelektas ir 40 grožis.Grožis galėtų nustelbti intelektą tik tuo atveju, jeigu kalbėtumėme apie trumpalaikius santykius, romanus, nes rimtiem santykiam reiktų protingos merginos.

Aleksandras 21 m.: manau, kad visko turi būti saikingai, tad sakyčiau 50 grožio ir 50 intelekto.

Donatas 20 m.: tai aišku, kad grožis! Juk norisi, kad šalia būtų daili panelė.

DELFI gatvė: jeigu tektų rinktis protingesnę už save ar šiek tiek kvailesnę merginą, kurią rinktumėtės?

Vytautas 21m.: deja, rinkčiausi protingesnę.

Tomas 19 m.: nenorėčiau nei kvailesnės, nei protingesnės merginos. Manau, kad santykiuose intelektas turėtų būti apylygis, tada pora turi daugiau šansų nesuirti.

Gedas: kadangi sakiau, kad grožis man svarbiau, tai, žinoma, kad rinkčiausi gražesnę, bet kvailesnę. Tik nereikia galvoti, kad bijau konkurencijos. Tiesiog santykiuose norėčiau vadovauti.

Donatas 20 m.: rinkčiausi kvailesnę merginą ir kuo kvailesnę, taip lengviau su jom bendrauti.

DELFI gatvė: kuo mergina turėtų būti protingesnė už vaikiną?Kuriose srityse jos intelektas turėtų labiau pasireikšti?

Vadimas 16m.: mergina turėtų būti protingesnė charakterio srityje.

Gedas: intelektas merginos turi pasireikšti visur, tiek šeimyniniame gyvenime, tiek išėjus su ja ,galų gale ir lovoje. Juk ji turi išmanyti ką daro.

Darius: intelektas toks dalykas, kad turi pasireikšti visur, kur tik ji eitų ir ką bedarytų.

DELFI gatvė: kiek laiko vaikinui reikia, kad jis nuspręstų, ar merginos intelektas pakankamai aukštas?

Tomas 19m.: labai greitai,užtenka su žmogumi pabūt kelias valandas ar dieną ir tu pamatai iš jo bendravimo viską.

Gedas: galiu nuspręsti per kokią minutę, daug laiko man tam nereikia.

Vytas 26 m.: manau, kad nuspręsti ar merginos intelektas tinkamas man reiktų kokių metų, nes iš pradžių jo gali nepastebėti, kai susižavi arba ji gali vaidinti.

Aleksandras 21m.: mažiausiai 5 min.,daugiausiai 15minučių, tiek laiko man gana.

DELFI gatvė: ar dera seksualumas su intelektu?

Gedas:visada visada ir niekaip kitaip.

Aleksandras 21m.: seksualumas su intelektualumu gali derėti,bet tai labai retas atvejis, toks pat retas kaip sutikti labai labai gražią ir labai protingą merginą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis