Seksualus vaikinas - ne „soliariuminis“

Kas yra seksualumas? Mokslininkai teigia, kad seksualumas dažnai yra tam tikra meilės, simpatijos ar dėmesio patraukimo forma: tam tikra apranga, elgsena, šukuosena, bendravimo būdas ir kt.

Tačiau visiškai kitaip seksualumą supranta trys Lietuvos seksualiausios moterys: grupės „Blogos mergaitės“ narė Lina, „Olialia mergaitė“ Ermita bei radijo ir televizijos laidų vedėja Skaiva.

DELFI gatvė būtent šių seksualiausių damų ir paklausė, kas ir koks joms yra seksualumas. Kaip turėtų atrodyti seksualus vaikinas?

Visos tvirtino, kad seksualus vaikinas pirmiausia turėtų būti vyriškas, o ne „soliariuminis“ saldainiukas.

Pasiutusi mergiotė – seksuali

Lina - seksualios grupės „Blogos mergaitės" dainininkė. Merginai seksualumas yra toks žavesys, kuris sklinda iš žmogaus vidaus.

„Man seksualus vaikinas tai toks, kuris traukia akį, kai pamačius, užsinori jį paliesti. Ir tikrai manęs nežavi vyrai, kurie lankosi soliariumuose ir neįsivaizduoju, kaip moteris gali traukti tokie saldainiukai", - pasakojo atlikėja.

Lina teigia, kad nėra jokių taisyklių, kurios nusako, kaip turi elgtis seksualus vyras. „Seksualus vyras yra arba nėra", - aiškino dainininkė.

Kuo atlikėja sužavėdavo vaikinus paauglystėje? „Esu pasiutus mergiotė, tikriausiai tai atrodo seksualu ir tuo traukdavau vaikinus", - pasakoja ji.

Seksualumas - stebuklingi kerai

Ermita - „Olialia mergaitė" ir grupės „Olialia pupytės" narė. Merginai seksualumas - stebuklingi kerai, o seksualus vaikinas - tikras džentelmenas, dailūs „soliariuminiai“ berniukai – ne jai. „Soliariumai yra skirti tik merginoms", - įsitikinusi Ermita.

Atlikėja savo dabartinį vyrą sugundė pati, tačiau vėliau jausmai tapo abipusiai: „Visada, kai vyras savo dėmesį skiria tik man, jis tampa man seksualiausias vaikinas ir joks „Holivudo" gražuolis negali jam prilygti”.

Ermita neseniai ištekėjo ir laukiasi, todėl ji kaip niekada jaučiasi moteriška. Tačiau jaustis seksuali ji nenustojo. Paklausus merginą, kas jai yra moteriškumas, atlikėjas iškart atsakė: „Mano nuomone moteriškumas – tai grožis, vidinė harmonija, atsidavimas moteriai paskirtiems gyvenimiškiems vaidmenims: tokiems kaip visad gerą nuotaiką skleidžiančios žmonos ar nuolat jaukų šeimos židinį kūrenančios motinos.

Moteriškumą mums davė gamta, tai nėra atskleidžiama šokiais ar drabužiais. Moteriška moteris turėtų atrodyti pakili, jos akyse turėtų spindėti gėris ir meilė. Man visada moteriškai atrodo Nomeda Marčėnaitė, ji tiesiog dvelkia moteriškumu“.

Flirtas – kaip oras

Skaiva Jasevičiūtė – žavioji radijo ir televizijos laidų vedėja. Ar Skaiva jaučiasi seksuali? „Ar aš sau seksuali. Negalvoju, kaip mane vertina kiti - nežinau. Yra žmonių, kurie mano, kad aš seksuali, yra tokių, kurie galvoja priešingai. Skonio reikalas - seksualumas.“

Skaivai seksualumas - tai žmogaus gebėjimas būti tokiu, kuris kitiems sukelia jaudulį ir susižavėjimą. „Seksuali dėl rūbų netapsi, seksualumas dvelkia iš vidaus. Gali rengtis (ar nusirengti) kaip tik nori, jei tau neduota būti seksualiai – niekas nepadės“.

Lietuvoje televizijos laidų vedėjai yra daug seksualių vyrų, bet, anot Skaivos, seksualus vyras pirmiausia turėtų žinoti, kas patinka moterims. Seksualiausias vyras Skaivai yra tas, kurį ji myli.

Ar Skaiva mėgsta flirtuoti su vyrais ir kaip flirtuoja? „Labai mėgstu, nes kiekvienai moteriai flirtas reikalingas kaip oras. Negaliu išduoti savo flirto paslapčių, bet viskas prasideda nuo akių,“ – šypsosi seksualioji Skaiva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis