Sužinok, ar patinki

Na, ir supaisyk juos! Žinoma, meilė apakina ir dar labiau supainioja jausmus. Bet kaip suprasti, kai žmonės elgiasi prieštaringai? Jis gali rašyti tau SMS, bet taip ir nepakviesti į pasimatymą. Per anglų kalbos pamokas ji nenuleidžia nuo tavęs akių, bet pertraukų metu tave ignoruoja…

Jauti, kad vienas tavo pažįstamų nėra tau abejingas? Bet nesi tikras/-a, ar nevaidina… Kaip žinoti, ar iš tiesų patinki? Perskaityk pateiktus požymius, kurie atskleidžia kito žmogaus simpatiją tau.

1. Kai nuojauta kužda „taip!“

Tai gali būti gan erzinantis patarimas, nes būdamas/-a paaugliu/-e vis dar mokaisi, kaip atpažinti ir pasikliauti savo nuojauta. Vis dėlto jei jauti, kad kažkas gali būti tau neabejingas, nors ir negali to pagrįsti, greičiausiai taip ir yra. Nesinervink, laikui bėgant nuojauta sustiprės.

2. Neatitraukia nuo tavęs akių

Jis/ji seka tave žvilgsniu. Čia universalus dėsnis – lygiai taip pat šviesa traukia drugius. Jis/ji gali gana ilgai spoksoti tau į akis arba žvilgčioti tau nusisukus. Jo/jos žvilgsnis nuolat krypsta į tavo pusę. Tai vienas kūno kalbos elementų, padedančių nustatyti kito asmens palankumą tavo atžvilgiu.

3. Nori būti šalia

Jeigu jam/jai patinki, jis/ji, kaip įmanydamas/-a, stengsis būti arčiau tavęs. Jis/ji ras būdų prasilenkti su tavimi per pertraukas arba ateis stebėti tavo pasirodymo.

Žinoma, jis/ji atvirai nereikš savo jausmų, jis/ji tenori daugiau tave pažinti. Jei jis/ji nėra drovus/-i, jis/ji gali peržengti tavo asmeninės erdvės ribas: apkabinti, įsikibti į parankę ar pakutenti tave. Jei jis/ji taip elgiasi, vadinasi, yra tikrai tave pamilęs/-usi.

4. Atsimena dalykus, kuriuos sakei

Prieš dvi savaites užsiminei, kad visada norėjai išmokti jodinėti. Bendrame draugų būryje jis/ji pradeda šnekėti būtent apie jodinėjimą. Galbūt jis/ji prisimena, kad mėgstamiausia tavo spalva yra žalia, arba kad nežmoniškai bijai aukščio. Bet kuriuo atveju įsimindamas/-a tokias detales vaikinukas/mergina nėra tau abejingas/-a.

5. Jie juokiasi iš tavo juokelių – nors tai visiškai nejuokinga

Aną dieną draugams pasakojai anekdotą. Jį/ją vienintelį/-ę tai prajuokino. Galbūt mestelėjai kokią repliką, kurią visi kiti palydėjo sunkiu atsidusimu, o jis/ji vienintelis/-ė šypsojosi. Galbūt jis/ji krizena iš visko, ką pasakai. Jei taip būna, vadinasi yra gana didelė tikimybė, jog jai patinki.

6. Nuolat tau šypsosi

Tau įžengus į patalpą, jis/ji tiesiog nušvinta. Jei tavo žvilgsnis atsitiktinai sustoja ties juo/ja, jis/ji jaučiasi tartum aukso puodą laimėjęs/-usi. Bendraudamas/-a jis/ji būna išsišiepęs/-usi iki ausų ir dėmesingas/-a. Nežiopsok, pakviesk pati jį/ją pasimatymą!

7. Papasakos kam nors, kad patinki

Jis/ji gali užsiminti savo draugams, kad patinki arba šiek tiek subtiliau pateikti žinias, pavyzdžiui: „tai bent, Jonas/Asta – tikrai geras/-a šokėjas/-a“ arba „ar nemanai, kad Julius/Aiva yra pats/-i mieliausias/-ia vaikinas/mergina?“. Abiem atvejais jis/ji mano, kad esi labai šaunus/-i, ir neabejotinai apsidžiaugtų, jei pakviestum jį/ją į pasimatymą.

8. Jie klausia tavo nuomonės

Jis/ji paklaus, ką manai apie jo/jos blogą ar naujus akinius nuo saulės. Jis/ji norės žinoti, kaip vertini globalinį atšilimą ar futbolą. Jis/ji taip elgiasi? Tu tikrai patinki. Draugystę jis/ji nori tęsti, tu įdomus/-i jam kaip asmenybė.

O dabar, pirmyn! Jei supratai, kad jis/ji tau neabejingas/-a, nelauk, kol žilė į plaukus „įsės“… Griebk jautį už ragų ir pakviesk patinkantį asmenį į pasimatymą… Nenusivilsi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis