Kai daina gali pakeisti istoriją (video)

Galimos sąmokslo teorijos, paslėptos mintys, simboliai ir panašūs dalykėliai seniai audrina žmonių vaizduotę. Tikriausiai daugelis girdėjo, jog tam tikru kampu sulanksčius dolerio kupiūrą neva išvysi rugsėjo 11 d. įvykius, o dar kiti visai rimtais veidais skelbia, kad žmoniją elektromagnetinėmis bangomis valdo slapta vyriausybė ir, norint to išvengti, reikia dėvėti iš folijos pagamintas kepures.

Žymiausių pasaulio dainininkų ir muzikos grupių kūriniai taip pat neretai buvo ir tebėra užsipuolami įvairiausio plauko „ekspertų“, pavyzdžiui, dvasininkų.

Atsekti „velniškąsias“ dainas gana paprasta. Tereikia išklausyti dainą iš kito galo (backward) ir bandyti įsiklausyti į tam tikrus užkeikimus bei tariamą Liuciferio garbinimą.

Jei jo nepavyksta išgirsti – ne bėda. Galbūt dainoje pavyks aptikti ir kitokio pobūdžio pranešimų.

Taigi, DELFI gatvė panaršė ir surado įdomiausių backward dainų 7-uką ir iššifravo jose išgirstas žinutes. Skaičius 7 pasirinkti ne veltui. Juk kalbant apie mistinius dainose paliktus pranešimus būtinas ir mistinis skaičius…

1. Led Zeppelin „Stairway to Heaven“

Kaip rašo virginmedia.com, besiklausant dainos posmelio, prasidedančio If there's a bustle in your hedgerow...“ („Jei tavo gyvatvorėje girdisi bruzdesys“), nuo galo jį išklausius, galima išgirsti ne visai nekaltus žodžius: „Tai skirta mano maloningajam Šėtonui, vieninteliam, kurio mažytis takas mane nuliūdintų, kurio jėga yra šėtoniška. Jis su savimi paims 666, kur yra įrankių sandėliukas, kuriame privers mus kentėti, liūdnasis Šėtonas“.

Nenuostabu, jog klausimas apie šį kūrinį ne kartą buvo užduotas grupės vokalistui Robertui Plantui, tačiau jis visą laiką visus įtarimus atremdavo, vadindamas juos mažų mažiausiai „juokingais“.2. Eminem „My Name Is...“

Vienas pirmųjų baltaodžio JAV reperio ir aktoriaus singlų prasideda daug loginės reikšmės neturinčiais žodžiais, kuriuos suprastų ir vos kelias savaites anglų kalbos pasimokęs pyplys: Hi! My name is.. (what?) My name is.. (who?) My name is...Slim Shady....

Tačiau pabandykime pasiklausyti tai iš kito galo. Pasirodo, Eminemas šia daina paprasčiausiai norėjo prisistatyti : It is Slim. It's Eminem, it's Eminem, it's Eminem .3. Britney Spears „Baby One More Time“

Po repo ir roko kūrinių užleiskime vietą skandalingajai pop princesei, džiuginančiai viso pasaulio paparacus.

Nors Britney ir buvo nusiskutusi ir išsipaišiusi „666“ , tačiau savo ankstyvojoje kūryboje ji akcentavo kažką panašaus į saldžią paauglišką meilę ir panašius „rožinius“ dalykėlius.

Vis dėl to, dainuodama „With you I lose my mind give me a sign“ („Su tavimi aš prarandu protą, duok man ženklą“), klykiančių paauglių deivė ragina...pasimylėti su ja. Netikite?

Tai galima išgirsti klausantis šios dainos vietos backward būdu: Sleep with me, I'm not too young .4. Yoko Ono „Kiss, Kiss, Kiss“

Nužudytojo „bitlo“ Johno Lennono našlė Yoko Ono šioje dainoje paliko slaptą pranešimą, kad būtent ji ir nušovė savo vyrą, rašo jeffmilner.com.

Japoniškai ištarta frazė Anata, daiteyo („Brangusis, apkabink mane“), perklausius dainą iš galo, skamba kaip netikėtas prisipažinimas įvykdžius garsiojo vokalisto ir dainų kūrėjo žmogžudystę - I shot John Lennon.5. John Lennon „Imagine“

Paties velionio, buvusio ne tik garsiu muzikantu, bet ir kovotoju už taiką, viename kūrinyje įmanoma rasti užkoduotą nusivylimą tuo, kas vyksta šiame pasaulyje.

„The people war beside me“ („Žmonės kariauja šalia“) - iš galo klausantis galima išgirsti eilutes „Imagine all the people“ („Įsivaizduok visus žmones“).

6. Eagles „Hotel California“

Ši milžiniško populiarumo 8 dešimtmetyje sulaukusi Amerikos roko grupės daina, tapusi beveik jų vizitine kortele, taip pat sulaukė smalsiųjų melomanų dėmesio.

„Kabinančios“ dainos viduryje yra žodžiai „In the middle of the night, just to hear them say“ („Vidurnakty tu girdi juos sakant“). Ką gi, čia grupė neva yra paslėpusi satanistinį pranešimą.

Jei klausytumėmės dainos backward būdu, viskas skambėtų šitaip: „Satan he hears this. He had me believe in him“ („Šėtonas girdi tai. Jis privertė mane patikėti juo“).7. Queen „Another One Bites the Dust“

Charizmatiškasis šios britų roko grupės vokalistas Freddies Mercurys dainoje negarbino Šėtono, tačiau prisipažino su savo grupės draugais darantis kai ką kita.

„Another One Bites the Dust“ („Tegul kitas graužia dulkes“) - taip keturis kartojama priedainyje. Atrodo beprasmiška? Galbūt, tačiau įrašą paleidę iš galo, išgirsime kur kas aiškesnę mintį - „It's fun to smoke marijuana“ („Smagu rūkyti marihuaną“).Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis