10 dalykų, kuriuos privalai žinoti apie meilę

Apie meilę daug prirašyta ir dar daugiau prikalbėta, tačiau ji vis tiek lieka vienu paslaptingiausių jausmų pasaulyje. Kas yra meilė, kam ji reikalinga? Kokios yra meilės paslaptys? Kodėl mes ją jaučiame?

Į šiuos klausimus žmonės stengiasi atsakyti tūkstančius metų... Bet visgi, bent trumpai pamąstykime, kas ji yra...

1. Meilė nesukelia skausmo. Fizinis ir emocinis skausmas niekaip nesiejami su meile.

2. Meile negalima manipuliuoti. Meilė negali priversti žmogaus daryti to, ko jis nenori. Jei išgirsti žodžius: „Tu tai padarytum, jei mane mylėtum“ – žinok, tai - ne meilė.

3. Meilė – tai stiprus jausmas, jog tau žmogus rūpi labiausiai iš visų. Meilė gali įgauti daug formų (romantika, draugystė, šeima), tačiau visada mylintys žmonės rūpinasi ir išgyvena vieni dėl kitų.

4. Meilė – tai jausmas, jog kito žmogaus laimė svarbesnė nei tavoji. Tačiau meilė nereikalauja apgaudinėti ar skriausti savęs.

5. Meilei nereikia įrodymų. Mylintys žmonės nereikalauja, kad kitas asmuo jiems įrodytų meilę.

6. Meilė – tai ne fizinė trauka. Meilė neturi nieko bendro su kūniškumu. Meilė – tai atsidavimas ir pasitikėjimas. Mylėdamas turi pamiršti save.

7. Meilė gali būti skirta tik vienam žmogui, neįmanoma ta pačia meile mylėti dviejų skirtingų žmonių. Meilė, skirta vienam žmogui, visad yra ir pagarba, ir atvirumas

8. Seksas - nėra meilė. Meilė - nėra seksas. Seksas gali būti tik dalis meilės, tačiau ne pagrindė ir ne būtina.

9. Meilė gali išblėsti. Kartais net be priežasties. Kai kas nors nustoja tave mylėjęs – tai ne tavo kaltė. Meilę reikia puoselėti, reikia stengtis ją išlaikyti.

10. Meilė yra laimė. Ji turi būti branginama ir saugoma, kad mylintis žmogus nuolat jaustųsi laimingas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis