Tu gali sapnuoti tai, ką nori

Taigi, ar galime mes, žmonės, valdyti savo sapnus: ar galime juos užprogramuoti kaip kompiuteryje ir vakare, tiesiog paspausti „Enter“?

Kas yra sapnai ?

Sapnas žmogaus gyvenime atlieka pagalbininko funkciją, iš tikrųjų sapne mus persekioja tai, kas neduoda mums ramybės realiame gyvenime. Jeigu mokėtumėme sapnus skaityti, tai rastumėme atsakymus į mums rūpimus klausimus ir net išeitis iš keblių situacijų.

Bėda ta, jog šiuo metu manoma, kad sapnai yra individualus kiekvieno žmogaus „produktas“ ir, kad tik tas žmogus gali savo sapnus iškoduoti.

Savaime aišku, jei tikėsime šiuo teiginiu, tai sapnininkai ir visi kiti sapnų aiškinimai taps beprasmiai. Bet daugelis nesutiktų, nes tikrai ne vienas, tikintis sapnininku, pasakytų, jog šis puikiai iškoduoja sapnus bei pataria, kaip elgtis.

Tačiau verta ar ne tikėti, kad visi susapnavę, jog valgo kiaušinienę, susižadės, jau spręskite patys.

Sapnai vs tikrovė

Tavo sapnas atskleidžia tikrąjį tavo aš.

Sapnuose gauta ir tinkamai perskaityta informacija perteikia įspėjimus, mes matome juose tai, ko galbūt realiame gyvenime nematome, nesureikšminame, o į tai reikėtų atsižvelgti.

Iškoduoti sapno vaizdiniai padeda išspręsti opiausias problemas, parodo mums rūpimus, svarbius ir reikšmingus gyvenimo momentus. Jame gali atsispindėti ir žmogaus baimės, užslopinti troškimai, norai, praeityje neišnaudotos ir ateityje laukiančios galimybės.

Sapne iškyla tikrieji žmogaus sielos, dvasios poreikiai. Sapne žmogus atsistoja lyg prieš savo veidrodį ir mato save tokį koks yra iš tikrųjų. Tik yra viena bėda - tas veidrodis suskilęs ir, kad suprastum tai, ką matai, turi išmokti tinkamai žiūrėti.

Sapnas yra pasąmonės ir sąmonės bendravimas

Sapnai yra pasąmonės vaizdiniai, jausmų ir emocijų išraiškos, pasąmonės laiškai sąmonei, kad ji vestų mus tinkamu keliu realiame gyvenime. Taigi, kodėl mes nemokame jų valdyti, o juolab suprasti?

Pasak LO (Laisvės ordino) nebuvo aptikta nei vieno atvejo, kai žmogus būtų valdęs savo sapnus. Tačiau gal galima tai aptikti?

Nepaisant visko yra teigiama, kad būdų sapnuoti tai, ką nori visgi yra. Sapnų valdymas įmanomas tobulėjant.

Sapnų kalba kiekvieno žmogaus yra skirtinga, tačiau „gramatika“ yra panaši, yra tam tikrų bendrų dėsnių arba taisyklių, kaip išsiaiškinti sapnų simbolius, įmanoma nesunkiai išmokti.

Naudojant tam tikrą metodiką galima išmokti valdyti savo sąmonę, t.y. sąmoningai sapnuoti, teigia success.lt.

Kaip sapnuoti, tai ką nori?

Pagrindinis tikslas, norint valdyti sapnus, yra sąmoningai sapnuoti. Yra keli būdai (patarimai), kaip tai padaryti, tačiau nepamirškime, kad visi žmonės skirtingi, jų sapnai - tuo labiau, skirtingas ir kelias į jų sutramdymą.

Visų pirma turime stengtis išbūti kuo ilgiau sąmoningi. Atsigulus vakare prieš miegą, reikia bandyti kuo kruopščiau apgalvoti praėjusią dieną, svarbu atsiminti ją kuo detaliau.

Norint atrasti ryšį tarp sąmonės ir pasąmonės, reikėtų išbandyti šią S. Laberžės techniką:

1) Ryte, po spontaniško prabudimo, keletą kartų pabandyk atmintyje atkurti sapną, kol įstengsi prisiminti jį visą iki smulkmenų.

2) Pasistenk vėl užsnūsti, kartodamas/-a: „Aš noriu kitą kartą sapnuodamas prisiminti, kad sapnuoju“.

3) Pabandyk įsivaizduoti, kad vėl esi sapne, tik šįkart suvoki, kad sapnuoji.

4) Kartok 2 ir 3 punktus tol, kol pajusi, kad tvirtai užfiksavai savo ketinimą arba - kol užmigsi.

5) Jei viskas vyks pagal planą, greitai pajusi, kad matai sąmoningą sapną (jis nebūtinai sutaps su tuo, kurį prisimeni).

Galiausiai nevertėtų pamiršti ir saviįtaigos, ji taip pat yra veiksminga. Turi prieš pat miegą tikėti tuo, kad sapnuosi sąmoningai. Migdamas/-a stenkis ieškoti skirtumų tarp sapno ir realybės ir prieš miegą sau kartok: „aš galiu sapnuoti sąmoningai“.

Be abejo, niekas negali garantuoti, kad sapnuosi, jog leki su „Ferrari“ ar romantiškai vakarieniauji su gražuoliu vaikinu, tačiau gali būti, kad tau pavyks.

Yra manančių ir taip, jog sapnai yra atskiras ir ne mūsų valdžiai paklūstantis pasaulis, tad kam bandyti suvaldyti jį, kai kol kas dar deramai nemokame valdyti net savo svorio, emocijų ar minčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis