Nuo „slogos kepurės“ iki valgomų prezervatyvų

Seniai yra žinoma, kad žmonių išradingumui nėra ribų. Vis dėl to šiuolaikinių išradimų praktiškumu neretai tenka gerokai suabejoti. Taigi, pateikiame keletą keisčiausių ir tikrai nusišypsoti priversiančių šiuolaikinių išradimų.

Apie jų vertę paliekame spręsti tau pačiam, tik primename, kad net menkiausias išradimas atveria naujas mokslo platybes.

2 in 1 - tarakonų priešas ir šlepetės

Kalbant apie šių dienų išradimus dažnai tenka minėti Japoniją, kadangi šios tautos išradingumui galo nematyti. Štai, kad ir jų kasdienei buičiai sugalvotas produktas – „šlepetės ir tarakonų muštukas viename“.

Lietuvoje seniai taikomą metodą su šlepetėmis užmušinėti nepageidaujamus įnamius, japonai paprasčiausiai šiek tiek patobulino, pritvirtindami prie naminio apavo rankenėles.

Toks išradimas Lietuvoje tikriausiai atrastų savo nišą tiek tarp jaunų, tiek tarp senų. Juk studentams tarakonai – kasdieniai kompanionai, o „chruščiovkėse“ gyvenantiems pensininkams ir didžiajai daliai mūsų tautiečių jie taip pat dažni svečiai.

Tvirtai pačiupus už tapkės

 • rankenėlės tereikia sutvoti ir parazito kaip nebūta.

  Kai sloga nerimsta

  Užpuolė sloga? Nosis nenustoja „varvėjusi“ ir tave užknisa kas minutę iš kišenės traukti nosinę? Į pagalbą skuba

 • „Slogos kepurė“, kurios veikimo principas elementarus, bet atrodo ji gana originaliai.

  Nuo smakro iki viršugalvio yra įtempiama gumytė, prie kurios pritvirtinamas... tualetinis popierius su laikikliu. Viskas labai praktiška.

  Rulonas tau virš galvos, tad prasidėjus „slogos bangai“ telieka iškelti rankas į viršų ir atsiplėšti norimo ilgio popieriaus skiautę.

  Pjaustyklė š*kpopieriui

  Jei ant galvos esantį popieriaus ruloną tau dar teks plėšyti rankomis, tai nenustebk supermoderniame tualete išvydęs tualetinio popieriaus lankstymo ir pjaustymo mašiną.

  Ji gražiai suvynioja norimo ilgio popieriaus skiautę ir ją nukerpa. Deja, paskutinį žingsnį, savo sėdynės nušluostymą, turėsi atlikti pats.

  Bet ką gali žinoti, galbūt netrukus visą tualeto procedūrą padės atlikti koks nors aparačiukas?  Suknelių šilką keičia...duona

  Minint išradimus, retam iš mūsų kyla asociacijos su drabužių industrija. Veltui. Bendromis mokslininkų ir dizainerių pastangomis pasaulį jau išvydo valgomi drabužiai ir yra kuriama apranga, nustatanti infekcines ligas, tvirtina styleguru.org.

  Štai garsusis prancūzų mados dizaineris Jeanas Paulas Gaultier vienoje Paryžiuje vykusių parodų pristatė duonos mados liniją.

  Prie šios neįprastos mados linijos pasirodymo mėnesių mėnesius plušėjo brigada kepėjų iš Didžiosios Britanijos ir prancūzų skulptoriai.

  Kolekciją sudaro haute couture stiliaus batai, liemenėlės ir netgi suknelės kino žvaigždėms, panorusioms jomis pasidabinti per „Oskarų“ naktį.

  Saldūs „stringai“ ir valgomi prezervatyvai

  Na, o jei vilkėti valgomus drabužius oficialiomis progomis tau neatrodo labai gera mintis, galbūt susigundysi valgomais apatiniais?

  Taip taip, tu neapsirikai. Dūkti su savo antrąją puse dabar galite vilkėdami iš želatinos pagamintomis liemenėlėmis, trumpikėmis arba „stringais“.

  Turite galimybę rinktis iš įvairiausių skonių, pradedant mėtos arba vyšnių ir baigiant kokteilio „Pina Colada“.

  Tiesa, egzistuoja ir ne tik iš želatinos gaminami apatiniai drabužiai. Kitais atvejais suveriami saldainių arba cukraus gabalėlių karoliai.

  Kitas išradimas, galintis dar labiau užvesti intymiomis akimirkomis yra valgomi prezervatyvai. Ne, jie neapsaugos tavęs nuo lytinių keliu plintančių ligų ar nepageidaujamo nėštumo, tačiau gali būti suvartoti kaip lengvas užkandis, teigia contraception.about.com.

  Spustelk meškiuko sėdynę

  Kaip teigia funnypatentsandinventions.com, šis „Meškiukas - telefonas“ tai mums įprastas žaislinis pliušinis meškinas, kurio viduje įmontuota mobiliojo telefono įranga. Kuomet kažkas skambina, meškis pradeda vibruoti ir iš jo vidaus sklisti telefono melodija.

  Norint atsiliepti, pakanka paspausti meškiuko sėdimąją vietą, o minkštus „nasrus“ prisitraukti prie ausies.

  Kadangi meškino išorėje nėra mygtukų, automatiškai galima išsaugoti tik 4 numerius, tai yra po vieną ant kiekvienos letenos.

  Šio telefono šalininkai teigia, kad daug maloniau prie ausies glausti minkštą, švelnų ir meilų žaislą nei tradicinio mobiliako plastikinį korpusą.

  Galbūt dėl to net verta suploti ir 500 JAV dolerių. Juk maloni draugija neįkainojama.

  Pliušinis USB

  Jei pliušinis telefonas tau gali atrodyti per daug didelis ir nepatogus, bet vis tiek esi pasinešęs ant netradicinių daiktų, tuomet kitas japonų išradimas tau kaip tik.

  Tai „USB Pliušinis meškiukas“. Jo kūrėjai sugalvojo įprastinį USB raktą apvilkti žaislinio meškiuko kostiumu. Norėdamas USB atmintuką (atmintukas čia „be bajerio“ - kalbininkai sugalvojo) įkišti į įrenginį, paprasčiausiai

 • nurauk meškinui galvą ir sėkmingai naudokis.

  Nano dalelių drabužiai

  Na, ir pabaigai tiesiog būtina paminėti vieną iš šiuo metu Wikeso universitete (JAV) vykdomų bandymų pagaminti drabužį, dėl nano technologijų galintį nustatyti infekcinių ligų atsiradimą.

  Be to, nano dalelių panaudojimas audiniuose padidintų kai kurių drabužių atsparumą ugniai ir netgi nustatytų cukraus kiekį organizme iš prakaito.

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis