Taylor Swift dainuoja apie išsiskyrimą su Joe Jonas

Taylor Swift (18) nelengvai išgyveno išsiskyrimą su Joe Jonas (19) iš „Jonas Brothers". Pasak dainininkės, jos jausmai bus perteikti jos naujo albumo dainose.

Štai ką ji pasakė JAV žurnalui „People": „Dainoje pasakojama apie tai, kaip santykiai atvėsta, tada užduodamas klausimas, kas buvo padaryta ne taip". Daina vadinasi „Forever And Always", ji yra įrašyta Taylor naujame albume „Fearless".

Taylor Swift ir Joe Jonas pastaraisiais mėnesiais vis kalbėdavo apie savo santykius. Galbūt viskas taip ir buvo iš tikrųjų, kaip jie sakė. Tačiau spalį jie išsiskyrė. Draugystę Taylor nutraukė telefonu.

Dabar Joe Jonas draugauja su su Camilla Belle (22). Beje, ji vaidino naujausiame „Jonas Brothers“ video klipe „Love Bug".

Šaltinis sakė: „Jie susipažino per video klipo filmavimą. Visi vaikinai tuomet manė, kad ji tikrai graži. Joe po filmavimo pakvietė ją į pasimatymą. Visuomenei apie tai jie nenorėjo sakyti, kartu su jais pasimatyme dalyvavo ir Joe broliai. Ji tikrai šauni mergina ir, atrodo, jų charakteriai ir moralės normos sutampa".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis